Ugrás a kommentre

Dzséjt klippjei


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Mivel újabban rákaptam a rajongói klippek gyártására, gondoltam nyitok magamnak egy topicot erre a célra. Ide aztán bátran lehet önteni a hideget-meleget a klippekkel kapcsolatban, esetleg ötleteket, kívánságokat.

 

Előre láthatólag a már elkészülteken kívül lesz még legalább öt téma, ebből kettő már kész is. És legalább három még tervezés alatt áll.

 

 

Kezdésnek felraktam a Yunk javított verzióját. Ami változott: a kép minősége jobb lett, eltűntek a fényes effektek, helyükre sima sötét képváltó effektek kerültek.A Falcon repülésénél az egyik snittbe immár a Yavin felé repül a Falcon, így komplexebb a videó elején a repülés. Valamint az egyik jelenetben, ahol alkalmaztam egy kameramozgató effektet, most kivettem ezt az effektet, mert nem sok értelmét láttam. Ja, és eltűnt a DivX felvillanó emblémája a bal alsó sarokból. Valamint bekerült véletlen egy baki, aki észreveszi, az dícséretben részesül :)

 

Yunk SE

 

 

Továbbá, felraktam a legújabb klippem is. A címe Mon Mothma's Hero. Ez a videó a Lázadókról szól, az abban résztvevő maroknyi szabadságharcos kínszenvedéses, sokszor véres csatáját járja körbe, melynek végén végül győzedelmeskednek. A zene a Kelly's heroes című film főcímdala.

 

Mon Mothma's Heroes

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tetszett az új videó is. A zene néhány másodpercig fura volt, de aztán úgy találtam, hogy nem rossz a témához :)

 

A yunk zenéje még mindig iszonyatosan tetszik, de az egész klip nagyon jó. A baki meg? Hát, a rohamoszik a Falcon körül kétszer sorakoznak fel, vagy nem ilyesmi?

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
A baki meg? Hát, a rohamoszik a Falcon körül kétszer sorakoznak fel, vagy nem ilyesmi?

De, az a baki, véletlen húzhattam a szeleten, az meg klónozta :?

 

Na, elkészült az új videóm, amit éppenhogy csak sikerült a mai napra elkészítenem. A "vélemények" topicba is beraktam, de ide is berakom.

Kicsit elégedetlen vagyok ezzel a videóval, mert renderelés után enyhén besötétült a kép. Ez jellemző a többi videómra is, de itt az utolsó jelenetben rontja az összképet, meg zavar, hogy a sötét jelenetekben sokszor nem látható minden rendesen (sajnos a nyersanyag is elég sötét). No mindegy, a téma adott volt és hát remélem sikerült méltó videót csinálnom az első évfordulóhoz.

 

Birthsday

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Hey ho, felraktam egy klipem, amit kb másfél hónapja készítettem el, csak nem sikerült eddig annyira letömörítenem, hogy fel tudjam valahova rakni. Hát ez a probléma megoldódott, újra élesztettem a jó öreg Lightspeed oldalam és mostantól onnan lesznek elérhetőek a klipjeim. Ennek tiszteletére az első, amit feltettem egy olyan klip, ami végül is elindította nálam az egész klipkészítési mizériát:

 

A weapon's fate

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hey ho, felraktam egy klipem, amit kb másfél hónapja készítettem el, csak nem sikerült eddig annyira letömörítenem, hogy fel tudjam valahova rakni. Hát ez a probléma megoldódott, újra élesztettem a jó öreg Lightspeed oldalam és mostantól onnan lesznek elérhetőek a klipjeim. Ennek tiszteletére az első, amit feltettem egy olyan klip, ami végül is elindította nálam az egész klipkészítési mizériát:

 

A weapon's fate

Csak szólok,hogy a link nem mükszik.Azt írja ki,hogy kiszolgáltató nem található.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én kinyírom ezt a buzi ATW-t, most mi a rosebb faszért törölték az oldalam? A jó kurva annyát az egész geci társaságnak :rock::yeah:

Na ennek a fele sípolás lett volna. :peace: Najó nem kötöszködök.De a klip érdekelne.Biztos jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Föltettem újra a komplett oldalt, és asszem rájöttem a törlés mivoltjára is. Van egy pont a szabályban, hogy a szervert leterhelő dolgok miatt is törlik. Talán a 90 megás videó annak minősült (ennyit arról, hogy nincs file méret korlátozás). Lefaragtam a méretből, újra felraktam, talán most már nem törölnek. Talán...

 

A weapon's fate

 

Krande: mi közöm nekem egyéb ATW-s oldalakhoz? Ha az van kiírva a címre, hogy ilyen oldal nincs regisztrálva, az egyértelműen jelzi, hogy törölték az oldalt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sztem Krande azért kérdezte, mert arra gondolt, hogy lehet az ATW hibásodott meg, és ideiglenesen azért nem elérhető az oldalad. De lehet, hogy rosszul gondolom.

 

 

Donát.

De, szerintem biztos erre gondolt.

De itt nem az volt a hiba, hogy nem volt elérhető, hanem, hogy ilyen felhasználó nem létezik, vagyis törölték.

 

Egyébként volt az oldalon úgy video felrakva, hogy videostreamban volt? Mert ha igen, az eléggé terheli a szervert!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sztem Krande azért kérdezte, mert arra gondolt, hogy lehet az ATW hibásodott meg, és ideiglenesen azért nem elérhető az oldalad. De lehet, hogy rosszul gondolom.

Tudom, hogy erre gondolt, de feltételezhetné, hogy miután tudja, hogy minek tanulok, gyorsan leesik, hogy mi a gond a honlapommal, amit talán én adminisztrálok.

 

Egyébként volt az oldalon úgy video felrakva, hogy videostreamban volt? Mert ha igen, az eléggé terheli a szervert!

Aviban volt a vidijó, de nem először tettem fel az atw-re avit. Valszeg ez volt a probléma, most kipróbálom a kisebb méretet, ha az sem jön be, akkor jön a wmv, az tuti kicsi lesz, csak a minőség hát...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom, hogy erre gondolt, de feltételezhetné, hogy miután tudja, hogy minek tanulok, gyorsan leesik, hogy mi a gond a honlapommal, amit talán én adminisztrálok.

 

 

Aviban volt a vidijó, de nem először tettem fel az atw-re avit. Valszeg ez volt a probléma, most kipróbálom a kisebb méretet, ha az sem jön be, akkor jön a wmv, az tuti kicsi lesz, csak a minőség hát...

Az sikerült. Megnéztem.Nagyon jó lett gratula hozzá. :( Pontosan illik azenére.És látom volt ahol a párhuzam ra mentél rá.Közös az új és régi trilógia részeik közt.Cool. Egybajom volt csak vele. A zene lerágott csont már de élveszhető.Duel of the fates hát túl sokszor volt már.Aszem eddig csak én nem csináltam erre a zenére klipet.

De ezekett leszámítva megvoltam vele elégedven.nagyon jól sikerült mégegyszer gratulálok. :):)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Duel of the fates hát túl sokszor volt már.Aszem eddig csak én nem csináltam erre a zenére klipet.

Lerágott csont (bár én eddig csak a Duel of the Fates című klippen meg a filmeken hallottam sw klipben), de ezért használtam a koncert verziót egyrészt, másrészt nem illik semmi más a fénykardokhoz és a párbalyokhoz, mint a Duel of the Fates, szerintem. Plusz ez ihlette az egész klippet és ez a kedvenc Star Wars számom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, az ATW megint törölte az oldalt... :(

Pedig 70 MB nem terheli már le a szervert, ha csak nem balfasz módon van összerakva, azért viszont ne a usert cseszegessék.

Nem tud valaki olyan szolgáltatót, ami ingyenes és van legalább 500 mega tárhelye?

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Perelünk. De megoldottam, leléptem az ATW-től :(

Mondjuk soha nem is szerettem.

De persze, ha igazán megfelelő tárhelyet akarok, inkább saját magamnak kéne szervert létrehozni, csak hát ahhoz pillanatnyilag nincs megfelelő gépem. És szerintem még nem is lesz egy jó ideig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.