Ugrás a kommentre

Dzséjt klippjei


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Nem, Derb, tévedsz, "junk"-nak kell írni. A yunk-nak nincsen értelme. Te magad is meggyőzödhetsz róla itt:

 

 

A lap szélén keresd a szótárt, jobb oldalt

 

 

Donát.

A Yunknak tényleg nincs De a junk-ot beírtam és ott kiadta ezeket a megfelelő fordítást amit mondtam.De akkor a yunk az ugyan az lehet egy kis tájszólással vagy valami új kifejezési írás mód ugyan arra a jelentésre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Had szakítsak gyorsan véget ennek a vitának. A Yunk cím egyszerűen az én gépelési tudományomnak a nyoma. Ha megnézitek a klip végén a "She's the fastest hunk of junk in the Galaxy" idézetet, ott is junknak írtam. Amikor elkereszteltem a klipet, elgépeltem, aztán így hagytam, mert úgy voltam vele, így egyedibb és kevésbé nyílvánvaló, meg rögvest van egy kis története a címnek is :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Javasolhatnám, hogy a weblapodon az "swklip\xy.avi" szerű linkeket átírd "swklip/xy.avi"-ra? A backslasht bizony igen kevés böngésző fogja perjelnek értelmezni a hivatkozásoknál, legtöbbjük átváltja %5C-ra és kapsz egy linket ami a "swklip%5Cxy.avi"-ra mutat, ami nem igazán létezik. :oops:

 

EDIT:

Egyébként megnéztem néhány klipet. a Mon Mothmas's heroes-nak nagyon agybeteg zenéje van, de pont jó hozzá. :D A huttfather is hangulatos lett. Nagy kár, hogy nincsenek a filmeknek zene nélküli elérhető változatai. Úgy lehetne igazán jó klipeket összevágni. :D

Szerkesztve: - Modi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Modi: bár én ilyen gonddal még nem találkoztam, de azért javítottam a linkeket. A zene nélküli hanganyagot valóban jól lehetne használni, mert így szokszor okoz gondot az, hogy a szövegről le kéne halászni, vagy el kéne nyomni a zenét.

 

Krande: köszi :lol:

 

Unalmas utazó pillanataim három új klipet ihletet, szóval számíthattok a héten újdonságra.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként megnéztem néhány klipet. a Mon Mothmas's heroes-nak nagyon agybeteg zenéje van, de pont jó hozzá. :lol:

Sirály ez a szám. Imádom, amikor a Kelly hőseiben nyomják. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hiába, az ep1-nek még mindig megvannak azon hatásai, hogy ha megnézem, elkap a Star Wars láz. Pláne, ha a nap folyamán az ember húga is beállít Belgiumból, és hoz pár tucat Star Wars "apróságot" :)

 

A beigért három klipből elkészítettem kettőt:

 

Journey into the Dark: Anakin Skywalker rajongók figyelem, ez a klip róla és Darth Vaderről szól. Ez a klip az A weapon's fate-hez hasonlóan tudatosan lett megtervezve, tehát nem a készítés közben dőlt el, hogy milyen lesz, és először nem zene ihlette. Újra Star Wars zenét használtam fel, ezúttal a Battle of the Heroest. Erről a klipről lehet majd még fogok részletesebben is írni.

 

Best soldiers: azt hiszem egy szóban elmondhatok mindent erről a műről: klónok :)

 

Mindkét klip elérhető a lightspeed-ről.

Jó szórakozást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, általában a lejátszó automatikusan megnyitja, ha ugyan abban a könyvtárban van a felirat, mint amiben a videó is. Ha nem, akkor meg kell lennie a lejátszó programban az Eszközök vagy file, vagy valamelyik ilyenben, hogy felirat megnyitása.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, általában a lejátszó automatikusan megnyitja, ha ugyan abban a könyvtárban van a felirat, mint amiben a videó is. Ha nem, akkor meg kell lennie a lejátszó programban az Eszközök vagy file, vagy valamelyik ilyenben, hogy felirat megnyitása.

Hát ez nem nyitotta, de mind1:)

 

Jóóóóóóóók!

Főleg a Journey. Sansweetnek kéne szólni hogy a 30. évforduló alkalmából írjanak ki pályázatot neked. Az elején az a rémálom... csúcs. Meg ahogy később az életútja olyan szépen sikerült....

 

A klónos: a közepe táján van az amikor feketébe van néhány bevillanás.... olyan mint egy félkész film trailere... egyébként nagyon tetszik (már csak a témából adódóan is :)) és külön köszönet a fejbeverésért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hiába, az ep1-nek még mindig megvannak azon hatásai, hogy ha megnézem, elkap a Star Wars láz. Pláne, ha a nap folyamán az ember húga is beállít Belgiumból, és hoz pár tucat Star Wars "apróságot" :)

 

A beigért három klipből elkészítettem kettőt:

 

Journey into the Dark: Anakin Skywalker rajongók figyelem, ez a klip róla és Darth Vaderről szól. Ez a klip az A weapon's fate-hez hasonlóan tudatosan lett megtervezve, tehát nem a készítés közben dőlt el, hogy milyen lesz, és először nem zene ihlette. Újra Star Wars zenét használtam fel, ezúttal a Battle of the Heroest. Erről a klipről lehet majd még fogok részletesebben is írni.

 

Best soldiers: azt hiszem egy szóban elmondhatok mindent erről a műről: klónok :)

 

Mindkét klip elérhető a lightspeed-ről.

Jó szórakozást.

Dzséjt ez Marylon Manson meik száma?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.