Ugrás a kommentre

Dzséjt klippjei


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Jó, hogy kiírják a szabályzatba ezt a 4 MB-osdit... és még ők törlik szó nélkül... ma akkor jöhet a próba 4, ezúttal extra.hu :(

Egy jó van ebben, közben rájöttem miért nőnek meg a videóim, és most már értelmesen le tudom őket kicsinyíteni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó, hogy kiírják a szabályzatba ezt a 4 MB-osdit... és még ők törlik szó nélkül... ma akkor jöhet a próba 4, ezúttal extra.hu :(

Egy jó van ebben, közben rájöttem miért nőnek meg a videóim, és most már értelmesen le tudom őket kicsinyíteni.

Amúgy a warze miatt van ez a 4mb korlát, nem akarják, hogy warez kerüljön fel.

 

Egyébként már a feltöltésnél automatikusan nem enged fel 4mb-t.

 

Régen lehett kérni, hogy szüntessék meg, de már nem, mert túl sokan kérték.

 

http://mobilzone.mobilz.hu oldalamon még eltűntették azt a 4mb korlátot, de a többi oldalamond már nem.

Egyébként elég lassú ez a cjb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jó, regisztráltam az extrára, erre nem tok fellépni FTP-re... engem üldöz a balsors és nem hagyja, hogy közkincsé tegyem a klipjeimet... :(

 

De akkor is kiírhatnák a regisztrációhoz a cbj-sek, hogy sorry, 4 mb-nál többet nem tölthetsz fel. Nem ártana az ilyet az ember orrára kötni. Na persze, akkor kevesebben regelnének.

 

Szerk: na, már töltődik fel az extrára. Ha ez sem válik be céllövészetet rendezek a P90-esemmel...

 

Szerk2: na, feltettem újra, számolja még valaki, hanyadszorra? :)

Remélem ez már beválik, kisebb a mérete, mint valaha. 105 MB-ról indultam, most már csak 58 MB és maradt jó minőségű. Remélem most már nem törlik (jó lenne, mert akkor feltölthetném a többi klipet is).

 

Lightspeed

Itt keressétek a Star Wars menüpont alatt.

 

Most pedig kezdek imádkozni :)

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Inkább meg sem szólalok, úgyis tudjátok, mit mondanék  :(

Ha azt, hogy nem működik a link, tökön döföm magam :)

 

Próbáld így, másold be a böngészőbe, vagy tégy az elejére egy http:\\ -t és mehet a letöltésvezérlőbe is:

 

www.lightspeed.extra.hu/swklip/a%20weapon's%20fate.avi

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi :( Hát ez eszméletlen jó lett :) Nagyon tetszik, és persze a zene is az egyik top nálam. Mondjuk én az elején Luke-ék után inkább egy Anakinos kék kardos jelenetet raktam volna be Obi-Grivi helyett. Bár Obihoz a fiatal Obi is nagyon jó, de előbbi esetben a saga főszereplők kerültek volna picit előtérbe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na igen, csak direkt nem a Saga hőseire akartam a hangsújt fektetni, hanem magára a fénykardra, ezért nyit Grievoussal, aki a legnagyobb fénykardgyűjtő hírében állt, és nála látható egyszerre a legtöbb kard is. És ezért van az, hogy a bevezető végére kerültek a hősök, előttük még ugye ott van a Geonosisi Jedi belépő is. A hősök inkább a klip végén kerültek előtérbe, ahol látható, hogy mi módon lehet a fénykardot jóra és rosszra használni. De nagyon köszi a dícsérő szavakat.

És nektek is Derb, Rog Ertay, gnagy, neked még külön köszönöm a szolgáltató ajánlását is.

 

Hamarosan felkerülnek az oldalra a régiek is, illetve az abydosgate.hu-n rendezett klipkészítő versenyre benevezett stargate klipjeim is. És várható még egy swklip is, amit már elkészítettem, csak közszemlére nem tettem (bár Krande már tudna róla mesélni :().

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No emberek, feltöltöttem az első két klipem és a Yunk első verziójának kivételével minden eddig készített klipemeg az oldalamra.

 

Star Wars

Yunk

Macirevü

Birthday

Mon Mothma's Heroes

A weapon's fate

Huttfather - ÚJ!!!

 

Stargate

O'Neill with two L-s - az abydosgate klipkészítő versenyen legnagyobb meglepetésemre harmadik helyezett lett a karakterek kategóriában :peace:

Mechanics Enemy

Battle for Earth

New Adventure

Earthships

 

Minden klip megtalálhat a www.lightspeed.extra.hu oldalon.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No emberek, feltöltöttem az első két klipem és a Yunk első verziójának kivételével minden eddig készített klipemeg az oldalamra.

 

Star Wars

Yunk

Macirevü

Birthday

Mon Mothma's Heroes

A weapon's fate

Huttfather - ÚJ!!!

 

Stargate

O'Neill with two L-s - az abydosgate klipkészítő versenyen legnagyobb meglepetésemre harmadik helyezett lett a karakterek kategóriában :peace:

Mechanics Enemy

Battle for Earth

New Adventure

Earthships

 

Minden klip megtalálhat a www.lightspeed.extra.hu oldalon.

:peace: Rossz hírem van a Sw klipekből 2-t nem enged a Macirevüt meg a Birthday-t nem engedi.

 

Pedig amit láttam nagyon jók voltak. :( Főleg a régebbi Armageddonos zenére csináltad tedszett a alegjobban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Derb: megsasosoltam, most már az a kettő is működik. A macirevünél sikeresen ékezetes betűt használtam a linkben és a filenévben, amit ugye nem szabad, a birthsday-nél meg elgépeltem a linket... kösz, hogy szóltál.

 

MissKarrde: tudom, hogy ezek már voltak, csak most három szempontból lettek újra behírezve.

1. egy helyen vannak és mind letölthető bármikor, így az újak is megnézhetik.

2. ezek világosabb képpel vannak már elkészítve, így mindig minden jól látszódik, még a Birthsday végén Yoda vigyora is (eredetileg Yodát alig lehetett kivenni).

3. kicsi a méretük, mégis remek a kép élessége

Reklámot hallottak :peace:

 

Az új viszont a Huttfather, az most került nyílvánosságra.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jogodban áll de akkor ne szórakoztass hogy álmodbólfelverten is tudod a szakmai alapokat!

Már megbocs, de egyrészt, eredendően nem netre lett elkeresztelve a klip idestova jó pár hónappal, utána meg csak a jó öreg ctrl+c ctrl+v kombot használtam a weblap elkészítésekkor, és figyelte a fene a nevet. Plusz, van már nem egy olyan szerver, ami kezeli az ékezetes betűket, szóval az extra inkább haladjon a korral :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár szóval a klippekről:

 

Yunk - Trevor Rabin rulez! Nagyon frankón lett összeállítva, remek összhangban van a kép a zenével, mellesleg az Armageddoné az egyik kedvenc filmzeném. :(

Macirevü - Támadnak a Gummiwok-ok! Vidám hangulatú klip, tuti nyerő Jabba bandájának a playback-je. :)

Birthday - Kellemes összeállítás, egyedül a búsuló Yoda lóg ki a sorból.

Mon Mothmas's heroes - Jó volt látni Kelly-t, Bazi Joe-t, Csodabogarat, Vaskalapot és Babrát űrcsatázni. :peace:

Huttfather - Ennek egy kicsit szomorkás a hangulata, a végére még Don Jabbaonét is megsajnáltam egy kicsit annak ellenére, hogy nem igazán csípem szegénykét.

 

:):):peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak nekem írja ki minden klippre, hogy 404-es hiba?

Gépeld be a böngésző sávba a linket, úgy le tudod menteni gépre. Nekem is 404-es hibát ír ki, ha rákattintok, de így beírva le tudom tölteni. Ja, és a fájl nevek előtt fordítva állnak a per jelek, ha jól láttam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:(:):)

Csak nekem írja ki minden klippre, hogy 404-es hiba? :P:peace::peace:

Hú, ez érdekes. Hát vagy letöltésvezérlő (FlashGet, ReGet), vagy ami Karrde javasolt itt a postom alatt :)

 

Ezek nagyon jók lettek.A macisnál kiborultam.De nagyon tedszik.Nagyon teszik. Te lenni zseni! :-)

Nagyon szépen köszönöm.

 

Birthday - Kellemes összeállítás, egyedül a búsuló Yoda lóg ki a sorból.

Pedig az egy mosolygó Yoda az ep2-ből :) A huttfather látom nálad elérte a célját :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.