Ugrás a kommentre

Dzséjt klippjei


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

A címét nem tudom, de az, amelyik a Resident Evil (A Kaptár) című filmben szólt, akkor, amikor megjöttek a kommanósok, meg amikor a lézer aprította a kommanósokat.

 

A klónos: a közepe táján van az amikor feketébe van néhány bevillanás.... olyan mint egy félkész film trailere... egyébként nagyon tetszik (már csak a témából adódóan is ) és külön köszönet a fejbeverésért.

A közepén ott azért van feketeség, mert végig az ütemre vágtam, és amikor nem szólt zene, akkor én sem mutattam képet :)

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A címét nem tudom, de az, amelyik a Resident Evil (A Kaptár) című filmben szólt, akkor, amikor megjöttek a kommanósok, meg amikor a lézer aprította a kommanósokat.

Tényleg az az. Pont azt a jelenet azért szerettem meg mert jó volt a szám.De a másik se rossz a Theme-es.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, a zene ott a legeltaláltabb, és mint hallhatod, nekem is nagyon bejött. Csak nem tudtam a szám címét, így sokáig nem volt meg. Aztán a stargat-es klipkészítő versenyen valaki ezt használta fel a klipjéhez, én meg elkértem tőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, gratula, remek lett mindkettő :)

A klónosnak nagyon eltalált a zene ehhez a katonás témához (a journey-nál ez természetes, elvégre ott SW a zene is :) ), nekem a zene ütemére történő fekete villanások iszonyat tetszenek, nagyon jó a stílusa :)

De a téma miatt a journey áll közelebb hozzám :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, a zene ott a legeltaláltabb, és mint hallhatod, nekem is nagyon bejött. Csak nem tudtam a szám címét, így sokáig nem volt meg. Aztán a stargat-es klipkészítő versenyen valaki ezt használta fel a klipjéhez, én meg elkértem tőle.

Át tudnád nekem is küldeni a zenét ha lehet? Nyugi nem készítek klipetbelőle csak szeretm ezt a számot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért nem árt, ha englisül is megvan. :)

Na, ezért van a DVD. És október 10-én végre eredetiben is meglesz, mert akkor jelenik meg itthon (most olvastam a DVDextrán) - na feltéve ha nincs egy olyan öngyilkos jelölt, aki újraszinkronizálja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy kezdem elsajátítani ezt a vágóprogit, úgy jövök rá, mennyi mindent elszúrtam a klipjeimben... pfffff....

Az uccsó két klipet leszámítva mindegyik komoly betegségben szenved. Kezdetben ugyanis mindenféle tömörítés nélkül rendereltem a klipeket, így lett pl az A weapon's fate valódi mérete 900 MB felett(!). Ráadásul emiatt a kép még be is sötétedett.

Aztán rájöttem, hogy ha ráhúzok egy világosító efektet, újra élvezhető a klip. Na, ekkor jött az első felújítás.

Na de 1 GB közeli klipeket nem töltögethetek fel, ráadásul a stargate klipkészítő versenyen is 50 MB volt a maximális méret. Ezért elkezdtem keresgélni és végül DivX kódolásban tömörítettem a képet. Néhány klipem lezúgott elég kicsire, más nem, azt meg úgy összetömörítettem, hogy a pixelhalom új fogalmat nyert. Minden esetre, ezzel elszúrtam egy klipet a versenyre, viszont a honlapomra már rendesen került fel, vagyis azt hittem.

Ugyanis az előbbi mondatomban szerepelt egy ilyen kitétel: "tömörítettem a képet". Hangsúly: KÉPET... én marha, csak a képet tömörítettem, a hang úgy maradt, így egy 50 MB-os klipből 45 MB hang volt. Újra okoskodás, és rájöttem, hogy a hangot is le lehet tömöríteni.

Megtettem, így lettek olyan formátumuak a klipek, ahogy ti is láthatjátok őket. Ám, amikor elkészítettem a Journey into the Darkot és elfelejtettem ráhúzni a világosító effektet, felfedeztem, hogy jééééééééééé... nem sötétült be a kép. A Best soldier már ennek a szellemében készült. Így került ez a két videó minőségben magasan a többi fölé.

 

Na a lényeg, ezt a sok szöveget most csak azért pötyögtem le, hogy:

1. Lássátok, milyen hüle vagyok, szerintem mások simán rájöttek, hogy hang/kép tömörítés nem árt.

2. Új tudásommal felvértezve feljavítom a korábbi klipjeimet. Az A weapon's fate már el is készült, csak még nincs lerenderelve. Holnapra meglesz.

És, újabb lényeg. Miközben feljavítottam, jól újra is vágtam az egészet. Egyrészt voltak benne kisebb vágási hibák, másrészt volt benne néhány dolog, amin változtatni akartam, ez meg jó okot adott rá. Szóval kb úgy jártam mint Lucas az ep4-5-6-ban. Elkezdtem feljavítani, de ahogy javult, rájöttem, hogy ki is egészíthetem. Szóval holnap lesz egy A weapon's fate SE, és itt nem csak annyi lesz a változtatás, mint a Yunk SE-ben. Rendesen átbuheráltam.

A többi klipem viszont csak feljavítani fogom, azok úgyis random készültek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
  • 4 héttel később...

Nyo, tegnap unalmamban összedobtam egy klipet, ezúttal a legjobb személyről. Aki jobb harcos, mint Yoda, aki jobb politikus, mind Padmé és aki hűségesebb barát, mint Chewbacca.

 

www.lightspeed.extra.hu/swklip/the_best.avi

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt! Most néztem meg megint a 'Birthday' című klipet, ami a fórumnak készült. Remek volt újra látni. Vajon a második szülinapra milyet csinálsz majd... :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.