Ugrás a kommentre

Dzséjt klippjei


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Mikor kiválasztottam a zenét, az első gondolatom az volt, hogy ez Odynak tuti nem fog tetszeni. Most vagy jós vagyok, vagy kiismertem Ody apánk SW-s zenei ízlésvilágát :)

Remekül látod. :D Ne haragudj, de tényleg nem jön be a zene, csak úgy mint Donátnak. Lesz belőle esetleg egy SE kiadás? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon bejövős klip. :)

 

Érdekes, nekem meg tetszett a zene így :D Szerintem kb. egyedül leszek ezzel a véleménnyel :D
Nem vagy egyedül mert nekem is tetszik. :D

 

van már egy régóta halogatott ötletem
Az nekem is van csak ahhoz tényleg ki kéne komolyabban tanulni a Vegast.

Remélem nem ugyanazt a témát dolgoznánk föl. :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi :)

Megnéztem, de nem érkezett meg (még) :hmm: Azt hiszem, itt a citromailes van megadva (vajon miért nem javítom?), de az mkarrde kukac gmail és utána pontcom cím még jobb, ha esetleg még egyszer el tudod küldeni. De majd holnap beírom, hogy közben megérkezett-e a mail, van még rá esély :)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi :)

Megnéztem, de nem érkezett meg (még) :hmm: Azt hiszem, itt a citromailes van megadva (vajon miért nem javítom?), de az mkarrde kukac gmail és utána pontcom cím még jobb, ha esetleg még egyszer el tudod küldeni. De majd holnap beírom, hogy közben megérkezett-e a mail, van még rá esély :)

Őőőő... én egy freemailesre küldtem (az MSN címedre).

 

Dzsaéjt: A klip jó, a zene iszonyú.Bármely technosított zene iszonyú.Rockosítsd ember.Az jó.

Rockosítanám én, ha én lennék a zeneszerző (vagy ha értenék a zenékhez) :) Ez a szám ráadásul rockosítva sincs meg (az imperial march bezzeg két féle képpen is).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

mkarrde kukac gmail pont com.

Bocsi, hogy így írom, de máshol hozzászoktam, hogy neten mail-címeket ne írjunk be a mail-cím keresők miatt. Köszi még egyszer :hmm:

No problemo, semmibe sem kerül átírnom. A maul útban van :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 6 hónappal később...
  • 4 hónappal később...
Tudom, hogy még új vagyok és mindenki szarik a véleményemre, de ezek a klippek elég gázak Dzséjt (te jó ég) már ne is haragudj. Nem vagyok szemét, csak őszinte! :D
A véleményedre nem, legfeljebb a stílusodra. Mondjuk lehetne értelmesebben is megfogalmazni egy véleményt, de lehet, hogy ilyet a mai fiatalságtól túl merész lenne elvárni.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom, hogy még új vagyok és mindenki szarik a véleményemre, de ezek a klippek elég gázak Dzséjt (te jó ég) már ne is haragudj. Nem vagyok szemét, csak őszinte! :D

Jó, akkor én is őszinte leszek, a magam szeretetreméltó stílusában (:D): le vagy sz*rva a felismerhetetlenségig te is, a véleményed is. Tudod, nehezemre esik olyan véleményét komolyan venni, aki a helyesírást, mint olyat, hírből se ismeri, valószínűleg az észért egyszer sem állt sorba, a seggfejképzőt viszont kétszer is elvégezte kitűnő eredménnyel és szellemi képességeit az öt éves unokaöcsém is túlszárnyalja. A kultúra indexed már gyerekkorodba leeshetett, de olyan meredeken, hogy ahhoz képest a Bux-index legmeredekebb esése is csak enyhe lejtő volt, de bunkóságod már csecsemőkorodban is hasznosnak bizonyult: apád rendszeresen használt kalapácsnak, attól vagy ilyen ütődött. Felnőtt korodban is legfeljebb fekvőrendőrként leszel hasznos tagja a társadalomnak, mert annál bonyolultabb feladatot senki nem bízna rád. A szexről meg csak annyit tudhatsz, hogy hat (de nem neked), ennél tovább életedben nem fogsz jutni, kivétel ha fizetsz, de lehet, te leszel az első a világon, akinek még a prosti is inkább visszaadja a pénzt. Ha véletlen meg találtalak bántani, akkor valamit jól csináltam :D

 

Amúgy köszönöm építő jellegű kritikád, örömmel vettem. Örülök, hogy az idiótáknak nem tetszik, akkor ezek szerint egy szellemi színvonalat átugrik a klipem: vagyis nincs egyik sem a béka hátsója alatt, értelmezésükhöz több IQ kell, mint amennyi egy marék döglött molylepkébe és beléd szorult (bár ez sértés lehet az említett döglött lepkékre... Bocsi lepkék!) :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha ezt oltásnak szántad, akkor köszi, jót röhögtem. :P:D:P

Komolyan viszont ezek után sem tudlak venni se téged, se a klippjeidet! :D

Örülök, hogy örülsz :P

De nekem tuti van egy előnyöm veled szemben (na jó, mivel nekem van eszem, kettő is) :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem meg jó lett ezzel a zenével. ;) A gyors vágások jól követik a zene ritmusát. Kicsit retro érzésem van, mert anno még diszkóban!!!! (nem röhögni!!!!) nyomtuk a break-et a Star Wars diszkósított főcímére. Haj, de régen is volt........egy messzi messzi.........

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.