Ugrás a kommentre

Vicces és kedves dolgok


lipi

Ajánlott hozzászólás

Az élet szép és gyönyörű még ha sokan ennek az ellenkezőjét is bizonygatják.Rengeteg humoros és szívmelengető dolog történik mindenkivel,vagy vele vagy lát,hall esetleg olvas valamit ami nevetésre készteti vagy nagyon jó érzéseket kelt benne,esetleg egy kis nosztalgiát.Nos szeressük egymást gyerekek és nevessünk örüljünk ,mert az élet szép :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj ez a teszt, beugratós kérdések java. Én beugrottam, büszkén mondom, 1 ponttal vagyok okosabb Bill Gates-nél, dehát én is informatikus vagyok, vagy mi :peace:

 

A képek közül meg ezekre emlékszem még én is: 5, 6, 8, 11. Azt a fagyiszerű izét, amit a 11-es kép mutat, nagyon nem szerettem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha ezekre a dolgokra emlékszel akkor öreg már vagy?! :peace:

Remélem nem, mert akkor már öreg vagyok :)

 

Jó volt ez a teszt, a baseballost természetesen nem tudtam, mert nem ismerem a játékot, és a számosnál én hülye kivontam a 60-ból 50-et, és nem hozzáadtam, pedig érthetően volt leírva a feladat. A többi ment.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a baseball-ost tudtam (hála a Star Treknek, megtanultam :peace:), de csak egy csapatra vonatkoztattam, nem mind a kettőre.

 

Valóban cool ez a teknős, meg a szövege is :)

"150 leszek a nyáron, a nagyfaternál ünnepeljük."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De jók ezek a régi képek. :peace: Bár fogyasztottam is ezekből, mégse érzem magamat öregnek. Akkoriban már csak a reklámok voltak jobbak. A bontotcsirkés, CASCO-s, Centrum, Skála reklámok és még lehetne sorolni.

 

"Ági van?" :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, skaccok, a reklámokra nem emlékszem :peace: Már akkor sem néztem őket, ellenben beugranak olyasmi rajzfilmek, mint a Kockás fülű nyúl, Tóbiás, stb. :)

Azok nekem is :) Nomeg Niels Holgerson (biztos nem igy irják, de egy kissrác volt, aki a ludakkal tartott), Kis vakond, No megállj csak!... nagy kult-sorozatok voltak ezek :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azok nekem is :peace: Nomeg Niels Holgerson (biztos nem igy irják, de egy kissrác volt, aki a ludakkal tartott), Kis vakond, No megállj csak!... nagy kult-sorozatok voltak ezek :)

Bizony. És még Pom Pom is volt, Mekk mester, Ugri Füles (ennek meg én nem tudom a pontos nevét). Azt hiszem, Nills Holgersson a jó írás, de nem 1000% :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hihetetlen, de megtörtént. Az alábbi viccesnek tűnő, ám valójában halálosan komoly történet az USA-ból érkezett.

A végzet... Egy külvárosi, lepusztult kórházban furcsa halálesetekre figyeltek fel az orvosok. Az intenzív osztály egyik ágyán átok ült, ugyanis akit

belefektettek, azt másnap délelőtt már nem találta életben a doktorivizit. Először kicserélték az ágyat, nem segített. Azután különböző

mérőeszközökkel megvizsgálták, van-e esetleg olyan sugárzás, vagy egyéb külső befolyás, ami mérgező lehet a beteg számára, de nem

találtak semmit. Már éppen be akarták zárni a kórtermet, amikor az egyik furfangos ápolónak támadt egy ötlete.

Kölcsönkért ismerősétől egy kamerát, elrejtette a szóban forgó ágyra irányítva, és hazament.

Másnap a kórházigazgatónak megmutatta a felvételt, amelyen éjszaka nem történt semmi. A kamera a kora reggeli órákban viszont rögzítette,

amint a kórház takarítónője becsoszogott a terembe, elővette ásatag porszívóját, odament az ajtóhoz legközelebb levő konnektorhoz -

ami a végzetes ágy mellett volt -, kihúzta a lélegeztető gép dugóját, bedugta a porszívót, és komótosan dolgozni kezdett. Ezek után a

takarítónő, mint aki jól végezte dolgát, visszadugta az életben tartó szerkezet csatlakozóját, és továbbállt egy teremmel. :peace::)

Szerkesztve: - lipi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem, Nills Holgersson a jó írás, de nem 1000%  :peace:

Majdnem. :) Nils Holgersson. De szerettem!!! Kákalaki Akka, meg minden...

Kalán néniről már egészen megfeledkeztem, nem is tudom, ott mi volt a sztori. Csak a főszereplő ugrik be...

 

Walt Disney bemutatja. Hmm? :D

 

"Mert ez műűanyag!" :)

Szerkesztve: - SimonZ
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.