Ugrás a kommentre

Vicces és kedves dolgok


lipi

Ajánlott hozzászólás

" brit fiatalembernek a szüzessége elvesztését, "

 

Már kezdem azt hinni, hogy ezek az ánglusok önmagukat parodizálják!

Szerintem ez csak egy kamu hír. Olvastam már olyat is, hogy egy svéd korházban egy pasas magát varta össze, meg hogy egy kislány terhesen született...

Nem térek magamhoz még most se. Ezeknek tényleg ennyi felesleges pénzük van?

Nem is lehetett volna szellemesebb poszt az első nem szerepjátékos beírásod. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 évet töltesz azzal hogy megtanítsd a gyerekeidet járni és beszélni,

aztán 16-ot azzal hogy üljenek le és fogják be a pofájukat végre.

 

 

Budapesten kétféle gyalogos van: kaszkadör és kamikáze.

 

 

Mivel mindig az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak...

 

 

- Mit csinálsz, ha elaludt az anyósod?

- ???

- Begyújtod még egyszer.

 

 

Ketten támasztják a pultot a kocsmában.

- Látom üres a poharad. Kérsz még egyet?

- Dehogy kérek! Mi a francot kezdjek két üres pohárral?!

 

 

- Mit mond a kamikaze kiképző őrmester az újoncoknak?

- Figyeljetek, mert csak egyszer mutatom meg!

 

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Értelmező szótár társkereső hirdetésekhez:

 

A nők által feladott hirdetésekben:

Negyvenes éveiben: 49 éves

Kalandvágyó: Több szeretője volt eddig, mint neked lesz egész életedben

Atletikus alkat: Lapos fenekű gebe

Átlagos kinézetű: Ronda, mint a bűn

Gyönyörű: Beteges hazudozó

Ragályos a mosolya: Vigyél magaddal pennicilint

Iskolázott: Kibukott a főiskoláról

Érzelmileg stabil: Pszichiátriai gyógykezelésen átesett

Szabadlelkű: Pénzvadász

Vidám: Idegesítő

Jó hallgatóság: Már majdnem autista

Modern: Állandóan szőrös a lába

Régivágású: Villany le, kizárólag misszionárius póz

Nyitott: Mindenre elszánt

Társaságot kedvelő: Lármás

Szenvedélyes: Lármás

Költői: Anyagilag instabil, depressziós

Rubensi alkat: Dagadt

Romantikus: Csak gyertyafény mellett néz ki jól

Kéjsóvár: Nagyon dagadt

Arányos alkatú: Baromira dagadt

Özvegy: Halálra szekálta az első férjét

Szívében fiatal: Fogatlan vén szatyor

 

Férfi hirdetésekben:

Negyvenes éveiben: 52 éves és egy 22 éves nőt keres

Sportos: Ül a kanapén és meccset néz

Átlagos kinézetű: Undorító szőrök vannak a fülében, az orrában és a fenekén

Tanult: Mindig hülyének fog nézni

Szabad lelkű: Lefekteti a nővéredet is

Első a barátság: Amennyiben ez meztelenséggel is jár

Őszinte: Beteges hazudozó

Szeret összebújni: Beteges hazudozó

Mackós: Túlsúlyos, szőrösebb mint egy medve

Vallásos: Egyszer elment a nagymamájával a templomba húsvétkor

Becsületes: Piti bűnöző, de még egyszer sem kapták el

Figyelmes: Azt mondja, "Kérek", ha sört követel

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm, hogy Einsteinhez hasonlítasz :P:D

 

Csak arra utaltam, hogy puskázás nélkül is meg lehet csinálni az egyetemet, ha nem is ötösre, de elfogadhatóra bárkinek. :D

 

Egyettértek Donáttal! Én középsuliba soha nem puskáztam, az egyetemen eddig egyetlen egszer angol fonetikából a fonetikai átírásnál, mert azok a jelek kb olyanok mintha kinai vagy japán írás lenne. :D:D

 

Oldfighter tetszetek a vicceid! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No akkor egy-két klasszikus :D

 

 

Egy hatalmas oroszlán kerget egy vézna keresztény embert. Az ember bukdácsolva menekül árkon-bokron keresztül, ám a vadállat nem tágít, továbbra is a nyomában van. Amikor az üldözött érzi, hogy már nem bírja tovább ezt az orült hajszát, letérdel és kétségbeesetten imádkozni kezd:

- Uram, végtelen a te hatalmad! Kérlek tedd meg, hogy ez a vad oroszlán kereszténnyé váljon!

Ugyanebben a pillanatban megáll, és térde borul az oroszlán is.

- Édes Jézus, légy vendégünk, áldd meg, amit adtál nékünk...

 

 

Szőke vizsgázó

- Ha a 20. század nagy gondolkodói közül beszélhetne valakivel,

legyen az akár élő, vagy halott; vajon ki lenne az? A szöszi rövid gondolkodás után:

- Az élő.

 

 

Ezt kimondottan erős matekosoknak:

 

Mari néni kakasa 4:30-kor kukorékol, 90 dB hangerővel.

- Mennyi idő alatt ér A faluból B faluba (3km) a hang, ha közben a szomszéd 3Nm-es rúgással küldi meg?

 

Hány %-os az alkoholfoka, annak a folyadéknak, amelyet Lajos a postás elfogyasztva 22 méter után esik össze. Lajos sűrűsége 1.0968 ró/köbcenti.

 

Ha IV. Béla 17 év alatt 139 rendeletet hozott,

akkor hányadik Béla hozott 5 év alatt 58 rendeletet?

 

Az idő pénz. A pénz beszél, a kutya ugat. Amelyik kutya ugat, az nem harap.

Ebből következik, hogy az idő nem harap. De akkor minek van neki vasfoga?

 

Mit tennél ha látnád, hogy egy veszélyeztetett állat veszélyeztetett növényt legel?

 

Bori néni pulóvert köt 4 km/h sebességgel. A rendelkezésre álló fonál hossza 6 km.

1. Mennyire kell Bori néninek felpörgetnie a sebességet, hogy befejezze a pulóvert, mielőtt még elfogyna a fonál?

2. Hogyan változik a sebesség, ha néha Pista bácsi is beleköt?

3. Mekkora az a legnagyobb sebesség, amely felett Bori néni elveszíti a fonalat?

 

Ha ma nulla fok van és holnap kétszer olyan hideg várható, hány fok lesz holnap?

 

 

- Hogyan működik az internetes szépségápolás?

- Átküldünk egy kiló bájt!

 

 

- Mi a falusi abortusz?

- Lelövik a gólyát.

 

- Miért nem helyes dolog a házasság előtti szex?

- Mert könnyen lekésheted miatta az esküvőd.

 

- Miért jobb az Alzheimer kór, mint a Parkinson kór?

- Inkább elfelejtem, hogy mennyit iszom, mint hogy kilöttyintsem a piát!

 

- Honnan tudni, hogy tüzel a kutyánk?

- Fogy a szén a pincéből.

 

- Mit csinálsz, ha már huszadszor fagy le a rendszer?

- Control Alt cipőtalp...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyanennyire mulatságos volt - és ezt saját fülemmel hallottam - mikor egy pasi megkérdezte a haveromat, hogy ezek a tehenek - és rámutatott Csibészre és Csákóra, az akkor már 3 éves ökrökre - mennyi tejet adnak? Haver helyében én mondtam volna neki: Fejje meg az egyiket, és megtudja! :(;):)

Erről eszembe jutott a Jégkorszak 3 egyik jelenete :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erről eszembe jutott nekem is egy apró történet.

Verőcén, ahol fesztiváloztunk, volt csikós bemutató is. A csikósok kikötötték a lószágot, aztán elmentek, gondolom a csárda helyet a kocsmába. Rögtön odamentem és elkezdtem simogatni a két lú közül a szimpatikusabbat, aki erre kómába esett és boldog képpel elaludt. Kiváncsi voltam a nemükre, így bekukkantottam a hasuk alá és konstatáltam, hogy heréltek. Pár pillanattal később oda jön egy csaj és barátnője, hogy jajj de szép csődör, halkan megjegyzem, hogy szerintem nem az, erre de, hogy az mert ott van a farka, és ő lovagolt sokáig, tény az egyik pisilt épp. Egyébként még vagy hárman, így voltak evvel a szituációval. Sikerült, úgy elvárosiasodnunk, vagy távol kerülni a természettől, hogy az emberek nem tudják, hogy mit jelent a herélés?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, úgy elvárosiasodtam, hogy a fiú lovat csődörnek nevezném. A nem jóját mekkora városi h*lye lettem...! Szerinted 10-ből hány ember tudja, hogy a herélt lovat "herélt"-nek nevezik? Várj, kérdezek jobbat: hánynak kéne tudnia? Szerintem ha a két kérdésre együttesen 10%-ot mondok, fölé lőttem... :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem tudom, pedig három herélt macskám van, meg egy negyedik, ám az lekötött, de arról sincs dunsztom sem, mit jelent, annyira elvagyok városiasodva, és még nem is tagadom. :( Életemben egyszer volt a kezembe kapa, akkor is egyből rájöttek, hogy még soha az életben nem volt a kezemben kapa. Mondjuk akár Veszprémben, akár Szolnokon, mindig az ötödiken laktunk, ott meg baromira nem kell kapa ;) De az is fix, ha látok egy lovat, nem a tökeit kezdem el keresni, inkább megsimogatom, aztán tovaállok. Nem szeressem a nagyobbacska állatokat, a kicsi, ölbe vehető szőrmókákat csipázom, mert kicsit és ölbe vehetőek. De attól függetlenül, hogy falun csak akkor járok, ha az apai nagyanyámhoz látogatok (anyai ágon jóvátehetetlenül városi vagyok, bár anyai nagyanyám is faluról származik), még meg tudok különböztetni egy vakondot egy hörcsögtől, egy cápát egy bálnától, egy szamarat egy öszvértől, és egy méhet egy darázstól. Ez utóbbiak esetén mondjuk repülőrajtot veszek, ha a közelembe kerülnek, de ez a falun szerzett természetközeli traumák egyikének köszönhető: megcsíptek, cserébe rettenetesen félek tőlük, úgy kell nekik :) Azt a durva esetet meg már meg sem merem említeni, hogy egy bitang nagy szürke marha majdnem felnyársalta anyámat a városban :)

Amúgy szerintem abszolúte tök mindegy, hogy heréltnek vagy csődörnek nevezzük a lovat, pláne szegény töketlen paci szemszögéből, aki úgyis lecsokizza. Ha ez lenne az emberiség legnagyobb tragédiája, hű de jó lenne :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na akkor én lennék itt az egyetlen, aki még tanult fejni? :( (kézzel és géppel is)

Én valahogy ezt hiányolom is a nevelésből. Nem, nem a fejést! Hanem hogy a srácok csak könyvből tanulják meg, mi az a birka, kecske, ló, disznó. És nem látják, nem ismerik. Növényekkel ugyanez a helyzet. Nolcsinak szerencséje van. Van egy lökött anyja, és el fogom vinni vadasparkba, meg el Szabolcsba, nagypapájához, akik még tartanak ezt-azt, és van kis konyhakert is. Nagy élmény ám abból a levesből enni pl, amibe a zöldséget reggel szedi össze az ember a kertből. És persze az íze! ;)

Szerintem nehéz úgy természet és állatszeretetre neveleni emberkéket, ha csak a könyvet nézik. :)

Dzséjttel valahol egyetértek, nem kell a tökeit keresgélni, meg mogyorózgatni, de a tőgyet csak fel lehet ismerni, azt keresni sem kell! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát épp azaz, hogy az Állatkert sokkal nagyobb forgalmat bonyolit manapság mint évekkel vagy évtizedekkel ezelött. Attól nem hinném, hogy tartani kéne hogy nem tudják mi az, de hogy a heréltet nem fogják felismerni az hétszentség, viszont nem hinném hogy probléma.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én speciel nem igazán szeretem az állatkertet, de azért remélem, hogy nem fogják elárasztani az utcákat a kószáló ökrök és tehenek csak azért, hogy a gyerekek meg tudják különböztetni őket. Ha a kutyát összekeverik a macskával, vagy az oroszlánt a zsiráffal, akkor oké, az már gond, de hogy most ha látnak egy szerencsétlen legelő állatot, és nem tudják róla, hogy az éppen birka, vagy ökör, vagy tehén, vagy borjú... hát istenem, Szerintem oly mindegy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát épp azaz, hogy az Állatkert sokkal nagyobb forgalmat bonyolit manapság mint évekkel vagy évtizedekkel ezelött. Attól nem hinném, hogy tartani kéne hogy nem tudják mi az, de hogy a heréltet nem fogják felismerni az hétszentség, viszont nem hinném hogy probléma.

Bomarr, elmenni állatkertbe nem ugyanaz, mint mondjuk két hetet egy parasztudvarban eltölteni. :( (és persze az sem árt, ha nem csak megnézzük, de el is olvassuk az írásokat, amik az állatokhoz tartoznak) Nekem nem csak szeretni tanította meg a nagyanyám az állatot, hanem tisztelni is. Hogy a kakas ha óvatlanul megyek be az ólba, akkor kiszedi a szemem. (volt egy ilyen harci kakasa mamámnak. Mikor másodjára nekem jött, utána ment a fazékba. Pedig szép kakas volt!)

Az egy dolog, hogy látjuk a különbséget a tigris és az oroszlán között. De vajon a mai srácok hány százaléka tudja, honnét jön a gyapjúpulcsi, vagy a lenvászon terírő. Vagy a valódi selymet mi adja. ;) Lehet én látom túl fontosnak ezt, nem tudom.

Egyébként kérdezz majd meg egy állatkerti dolgozót, mit mesélnek a szülők a gyereknek. Főleg az állatsimogatónál! Keverik a kecskét a birkával, kakast a tyúkkal, és ez csak pár apróság. És ezek nem a gyerekek, hanem a felnőttek. :)

Állatiszteletről még egy példa... Vadasparkban anyuka 2 éves gyerekét odadugta Csákó - lentebb említettem, az egyik Vadasparkos ökör) szarvai közé. Rohantam visítva oda, hogy azonnal vegye ki! - épp látogatóban voltam ott ugyanis - De elkéstem. Csákó csapott egyet. Kiskölöknek szerencséje volt, nem sérült nagyot. De anyuka tisztára visított, hogy ez a tehén!!! életveszélyes. Na erre már jött havert, és kissé helyretette.

Mert ugye ki volt írva, hogy az állatokhoz tilos nyúlni. Ez az egyik fele. A másik meg egy ekkora állathoz odavinni a gyereket a gondozó engedélye, felügyelete nélkül nem kis felelőtlenség. Harmadszor meg bár nem köztudott, de a szürkemarha ridegtartáshoz szokott, nem tarkatehénke kategória! Anyuka megölhette volna a gyerekét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most már odáig jutott a tv-n, illetve a tv reklámokon keresztüli nevelés, hogy nemhogy leszögezik, hogy a tehén az csakis lila lehet, hanem már tehénből csirkét, birkát, kecskét fabrikálnak ostoba jelmezekkel. Hát grat. Engem az ilyen kb annyira dühít és elborzaszt, mint a gender féle gyereknevelés.

 

http://lmv.hu/node/5211

 

Legyen jó sok deviáns, elbutult kis "rabszolga". :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg annak nem örülnék, ha azt mondaná, "de viszont". Vagy hogy "innák". Vagy egyéb nyalánkságok. Mégis így beszél a magyarok jelentős része. Ez nem kívánság műsor. Szerintem fontosabb a helyes beszéd, mint birkákat bocitól megkülönböztetni, te nyilván másképp látod, ez nézőpont kérdése. Ezzel együtt vannak nagyobb bajok is ebben az országban szerintem, mint a birka és a borjú vagy a csődör és a herélt kifejezések különbségének kérdése, vagy mint a "de viszont" intézményének felszámolása. De ez már se nem vicces, se nem fontos, úgyhogy nem is igen tartozik ide.

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is csődörnek hivnám, pedig egy ezer fős faluban lakok, ráadásul az utcánk végén még istálló is van :D

A mi utcánkban is van istálló meg lovak meg sok mindent, de én csak elméletben tudom a különbséget, a gyakorlatban nem :)

 

:( Jaj, itt leestem a székről :)

Én is :D

 

Na akkor én lennék itt az egyetlen, aki még tanult fejni? :D

Csak láttam jó közelről, hogyan kell :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.