Ugrás a kommentre

Vicces és kedves dolgok


lipi

Ajánlott hozzászólás

A rendőrségi jegyzőkönyvekből sokat tanulhat az ember.Sokszor még nevetni is.

Azév jelentéseinek legfélresikerültebb darabjait most megosztjuk olvasóinkkal.

 

Gyanúsítottvallomása: "Lecsaltam az alagsorba, és megvalósítottam vele homoszexuálisan azt, amit éreztem iránta..."

"Négyen támadtak rám, három fiatalkorú és két kutya."

"Felszólításomra az előállított azt válaszolta, hogy azt csinál, amitakar, majd szoknyáját felkapta, lekuporodott a lépcsőre, és újra az utcárafolyatta vizeletét. A szabálysértés ténye több méter hosszan csordogált."

"A nő elmondása szerint férje nem tudta otthon teljesíteni férfiúikötelezettségeit, ezért késsel támadt rá, levágásilag, hogy máshol se tudja azthasználni. A mozdulat közben a kés kicsit felcsúszott, így hasba szúrta aférfit."

"Asértett szerint támadója legudvariasabb cselekedete az volt, hogy csak egyszerverte meg."

"Nevezettnő csak erőteljes felszólításomra volt hajlandó benyúlni a szoknyája alá, ahonnanis a lába közül elővette a három csomag, előzőleg eltulajdonított kávét."

"Verekedéshezküldtek ki, ahol a számbeli fölényben lévő gyanúsítottak elküldtek melegebbéghajlatra. Én elmentem, majd az erősítéssel visszatértem a helyszínre."

"Tettenértem, amint az intézeti szökevény a padon fekve csavargott."

"Abejelentő szerint hátulról megnyomták a feleségét a körúton."

"Ahelyszínt biztosítottam, ahol a bizottság egy emberi bélsárral szennyezettnadrágot, valójában szaros gatyát talált."

"Afeljelentő szerint a meztelenül napozó nudistákat körbevették, és jólmegruházták."

"A szomszédok szerint a hulla még reggel összeveszett a feleségével, majd az egésznapot kocsmázással töltötte."

"A baleset idején a szabálysértő sofőr mellett a gépkocsiban egy idegen nő istartózkodott. A helyszínen megjelent a balesetet okozó férfi felesége, akitudomásul vette, hogy a férfit könnyű sérülésekkel szállították kórházba, majdazt mondta, ha hazajön, otthon súlyos sérülései is lesznek."

"Gyanúsította husáng felemelése által elkövetett hivatalos személy elleni erőszakkísérletének vétségét követte el, tekintetbe véve, hogy a szolgálati sapkakétséget kizáróan a hivatalos személy fején helyezkedett el, ami a felemeléskövetkeztében a földre esett. Ezek után a helyzet gumibot alkalmazásávalmegnyugtatóan rendezésre került."

"Azelkövető vékony, csenevész, nagyfejű, a sértettek elmondása szerint leginkábbE. T.- re emlékeztető, fiatal férfi."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
Volt egy "anyóka" akinek a nyakában egy lánc végén egy kiskanál volt.Ha azt megdörzsölte akkor kicsivé vált. :D

Nekem úgy rémlik hogy az öreg Kanál mami akkor ment össze amikor a kanálon levő kisharang véletlenszerűen megcsendült.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hallottam egy poént, beírom.

 

Isten megteremti Ádámot, aki azonban nagyon magányos. Ezt meglátván az Úr így fordul Ádámhoz.

"Látom, nagyon magányos vagy, szeretnél valaki társad magad mellé?"

"Igen, Uram, szeretnék egy engem megértő, okos, bombanőt."

"Rendben" - szólá az Úr - "De ehhez szükségem van két kezedre és két lábadra."

Ádám hosszas hezitálás után emígyen válaszol:

"Uram, köszönöm a nagylelkűséged, de... az oldalbordámból mit tudnál kihozni?"

 

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.