Ugrás a kommentre

Premier megtekintés


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Eredetileg nem éjfélkor akartam megnézni, merthogy másnap munka van, de pont azon a héten szabin leszek. Hálistennek a kollégám nem akar elmenni decemberben szabira, így megoldottam. Úgyhogy akkor éjfél. Kiváncsi leszek, lesz akkora őrület mint az EP 7 premierén.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Ha jól emlékszem akkortól lehetett venni, amikor kijött a végső trailer, ami okt. 20. körül volt

 

 

Pontosabban október 19-én nyílt meg a jegyvásárlás és rá 3 napra adtak újabb vetítéseket 3:00-tól.

Ó, köszi! Jó a memóriátok.

Mindenesetre egyenruha berendelve:

ph10223.jpg

ph10218.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Och, már ilyen közel vagyunk hogy a jegyekről beszélgetünk? :D

Idén sajnos a saját jegyemen kívül nem nagyon tudok venni másikat (mert le vagyok égve. :D)

De a tavalyi esetből kiindulva bízok bemme, hogy a CC megduplázta a szervereit. :D Ha még sem így lenne, akkor szívesen veszek bárkinek jegyet, ha előlre utalja. Tavaly ha jól emlékszem 9 vagy 10 körül nyitottak a kasszák, én meg már 7re ott voltam és már akkor is voltak előttem 10-en kb. :D Úgyhogy idén már 6-ra megyek. Hála Istennek egy igazolásomat sem használtam el a háromból, szóval semmi gond. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na utána jártam tavaly hogy volt a TFA-val. A Forum Hungary sajnos csak egy nappal hamarabb jelentette be, hogy mikor lesz jegyelővétel (pontosan okt. 18-án) ráadásul akkor is csak este 7 körül. Úgyhogy aki szeretne velem jegyet vetetni az a jövőhéten utalja biztos ami biztos. A kassza persze 10-kor nyit (vagy 9 kor? ) de gondolom megint sokan lesznek így nem túl célra vezető hogy akkor kiállok a sorból és lemegyek egy atm-hez kivenni. Persze megtehetem, hogy eleve kártyával fizetek a kasszánál, de a tavalyi összeesésből okolva nem bízom már a bankkártyás fizetésben sem. Persze a kettőnek semmi köze egymáshoz, de akkor is az a tuti ha kp-val fizetek. :D (Mert sajnos még mindig le vagyok égve, ezért nem tudom megoldani hogy vegyek 10-20 jegyet önerőből)

Persze az is lehet, hogy csak egy hónap múlva lesz jegyelővétel, lehet hogy nem. Lehet hogy fele annyi nem lesz az érdeklődés, így gond nélkül lehet majd a neten venni, lehet hogy nem. Sajnos mindenre fel kell készülni. Az is lehet, hogy a Forum Hungary most nem egy nappal előtte szól, de lehet hogy megint igen. Az is lehet hogy nem szól; épp ezért 2-3 óránként ránézek a CC honlapjára, hátha van valami új infó. De hétfőig lehet nem is lesz, sőt, lehet addig nem lesz, amíg ki nem jön az előzetes szinkronnal.

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

A ez éjféli premierek többséggel szerda esete - csütörtök hajnalban szoktak lenni. Az ébredő erő annyiban egyedi volt, hogy a legtöbb filmmel ellentétbn nem csütörtökön, hanem pénteken volt a premierje, ezért volt az éjféli is csötörtök este - péntek hajnalban

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hm... jobban örülnék pedig a csütörtökről péntekre virradó premiernek, főleg, hogy a szabadságomat is péntekre időzítettem. :(

Én is jobban örülnék ennek, ezért és azért is, mert egy éjszakázós szerda-csütörtök után pénteken melóba menni sem lenne leányálom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szuper! Akkor ha lesz szerda éjféli premier már legalább ketten leszünk.... :D

Hárman. Engem is elég nehéz lenne visszatartani, ráadásul nekem nagyon nem kell megbeszélni senkivel. Sőt, a dolog úgy áll, hogy egyenesen küldeni fognak. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szuper! Akkor ha lesz szerda éjféli premier már legalább ketten leszünk.... :D

Valahogy én is meg fogom oldani, ne aggódj. :P

Hárman. Engem is elég nehéz lenne visszatartani, ráadásul nekem nagyon nem kell megbeszélni senkivel. Sőt, a dolog úgy áll, hogy egyenesen küldeni fognak. :D

Ez így illik. :D Szerencsére bevágódtam a főnökségnél a helyettesítések miatt így elsőbbséget évezek. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.