Ugrás a kommentre

Box Office


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Egyelőre becslések vannak.

 

Domestic: $533,089,228

Foreign: $523,300,000

 

Worldwide:  $1,056,389,228 

 

Ezzel az eredménnyel a TLJ lett a második legsikeresebb SW film, miután beelőzte a RO-t. :clap: Amit még érdemes megemlíteni, hogy a Jumanji nem tudta legyűrni még a négy napos hétvégén se. Pedig sokan már örömtüzeket gyújtottak, viszont a hétfői becslés túl alacsony volt.

 

Jöhet a kedvencünk!! :D 

giphy.gif&key=e8644b57d343980f11c2609341

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben itthon is hasít a film!

# film csüt-vas 
Ft bevétel
csüt-vas
nézők
bevétel-
változás
Ft össz-
bevétel
össznéző
1  Star Wars: Az utolsó Jedik 219.9M 141.861 +31.1% 1,127.2M 750.350
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frissültek a nemzetközi bevételek: a tegnapi napig az USA-n kivül 551 milliót hozott. Most 1,082 milliárdon áll a teljes forgalom. De ebben a keddi Észak-Amerikai bevétel még nincs benne.

Egy érdekesség: a Sithek bosszúja annak idején 380 millió dollárt termelt Észak-Amerikában, ami mai értéken 529 milliónak felel meg. Ezt a számot az ep.8 hétfőn haladta meg. Emellett az inflációval módositott listán többek közt az alábbi filmeket előzte meg:

Harmadik típusú találkozások (1977) - Inflációval kezelt bevétel: 499 millió

West Side Story (1961) - 499,8 millió

Superman (1978) - 512 millió

A sötét lovag - Felemelkedés (2012) - 514 millió

Gyűrűk Ura - A két torony (2002) - 515 millió

Vissza a jövőbe (1985) - 527 millió

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kínában holnap mutatják be a filmet, de ugye ott az időeltolódás miatt már megvoltak a vetítések. Sajnos sok jót nem mondhatunk el róla. Éjféli vetítéseken ¥3.4M ($0.52M) hozott. Összehasonlításul ezek az adatok a korábbi két filmnél:

TFA: ¥15.9M

RO: ¥3.7M

 

Tisztán látszik, hogy akik nem tudnak kötődni a régi részekhez, azoknak az újak se fognak bejönni. Egyszerűen nem érthető. Plusz most mutattak be valami Ex-File 3: Return of the Exes című filmet amire tódulnak az emberek. Sejthetitek milyen lehet. :D  

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kár, azért biztam egy közepesen erős kinai BO sikerben. De szerencsére már annyi pénzt összelapátolt a film hogy ha holnap kivonnák az összes moziból a világon már akkoris bőven nagy siker lenne. Azt hiszem a Han Solo film BO menetelése közben vissza fogjuk sirni a mostani eredményeket :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kiemelt piacokon nagyon jól megy(uk, német, francia, japán). Asszem még suli sincs mindenhol. Ezeken a piacokon már most majdnem annyi a bevétel mint a RO-nál. Pl. a németeknél a zsivány összesen hozott 46 milliót, a TLJ most jár 42-nél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elnézve a bevételi számokat és összehozva a "rajongói" finnyogássalTM szerintem a Disney-nél, meg minden más stúdiónál is már úgy vannak, hogy bár minden sz*rnak titulált filmjük ilyen jól teljesített volna. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Darth Porg írta:

1.25-1.30 milliárd lehet a vége, max. Nem? 1.5-re tippeltem magamban... értem is meg nem is. HüJe rajongók. :))

A rajongók nyafogása nem tétel. Max. 40-50  millió lehet. Hozta azt a szintet ami egy SW folytatástól elvárható. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Idézet

 

1. Szépség és a szörnyeteg - 1,26 milliárd

2. Halálos iramban 8 - 1,23 milliárd

3. Grú 3. - 1 milliárd

4. Pókember: Hazatérés - 880 millió

5. Wolf Warrior 2 - 870 millió (ez afféle kakukktojás - egy kínai akciófilm, ami Ázsiában elképesztő siker volt, itthon viszont be se mutatták)

6. A galaxis őrzöi 2 - 863 millió

7. Thor: Ragnarök - 835 millió

8. Wonder Woman - 821 millió

9. Karib-tenger kalózai: Salazar bosszúja - 794 millió

10. Az - 695 millió

 

Az elvárás nyilván az, hogy az ep.8 legyen az idei első.

 

Ezt írta Bomarr anno, szerintem ehhez érdemes mérni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ebben a hónapban meglehet az első hely, bár valóban necces lehet ha Kínában nem fog annyira jól hozni - és valószínűleg nem is nagyon fog. Viszont Amerikán kívül az UK, Németország, a franciák feltudják húzni még a filmet.

 

Viszont februártól sokkal nehezebb dolga lesz a filmnek: bár a Valami Amerika 3 nem lesz neki kihívója - :P - azért a Marvel következő nagydobása érdekesnek ígérkezik, és biztos, hogy sok ember fog rá jegyet váltani. Ott van még a A szabadság ötven árnyalata, amely a tiniknek fog kedvezni a leginkább. 

De bizakodó vagyok, hogy az 1,3 meglehet még a télen. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.