Ugrás a kommentre

EPVIII spoilermentes topik


Rog

Ajánlott hozzászólás

  • 2 hónappal később...

Lesz egy egyhónapos Rebels-szünet, szerintem akkor fogják bejelenteni a pangás közepette... Talán egy teasert is kapunk :)

Úgy legyen. Bár én a címmel is megelégednék. :)

 

The dark side of the Rogue One: A Star Wars Story surrounds the Star Wars: Episode VIII. :D

Hát...őőőő...izé. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes ez a logo (lehet, hogy csak nekem amúgy)! :D A TFA-nál nem emlékszem, hogy kiírták volna bármilyen anyagban is, hogy Episode VII, csak Star Wars The Force Awakens. Meg a sorozat filmjeinek címeit is úgy alakitották a Disney-nél, hogy a prequelek által elkezdett, marketing anyagoknál megjelenő Episode címkézést is levették, és ha most rákeresek digitálisan bármelyik filmre egy storeban, akkor az Star Wars The Phantom Menace, például. Az okát amúgy nem értem ennek az Episode variálásnak, mindenesetre lehet, hogy ez a rész Episode VIII: X Y lesz, hogy a laikus néző tudja, hogy ez egy tényleges folytatás, és nem az eredeti részek előzményeinek a folytatása, vagy egy másik stories film? :D

Szerkesztve: - Forceuser
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes ez a logo (lehet, hogy csak nekem amúgy)! :D A TFA-nál nem emlékszem, hogy kiírták volna bármilyen anyagban is, hogy Episode VII, csak Star Wars The Force Awakens. Meg a sorozat filmjeinek címeit is úgy alakitották a Disney-nél, hogy a prequelek által elkezdett, marketing anyagoknál megjelenő Episode címkézést is levették, és ha most rákeresek digitálisan bármelyik filmre egy storeban, akkor az Star Wars The Phantom Menace, például. Az okát amúgy nem értem ennek az Episode variálásnak, mindenesetre lehet, hogy ez a rész Episode VIII: X Y lesz, hogy a laikus néző tudja, hogy ez egy tényleges folytatás, és nem az eredeti részek előzményeinek a folytatása, vagy egy másik stories film? :D

Tényleg! A TFA-nál a cím volt az episode VIII helyén. :hmm: Jelentsen ez bármit. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet az Episode VIII csak egy placeholder, és amint meg lesz a cím, most is az lesz ott.

Szerintem száz százalék erről van szó. A címet esélyesen az első trailerrel kapjuk meg, és akkor már az fog ott virítani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.