Ugrás a kommentre

A szereplők


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

10 órával ezelőtt, redknight írta:

Ezt a kommentet az Ign olvastam,

Mind Mark Hamill, mind Carie Fisher zseniálisan játszott Az utolsó jedikben. Szerintem Fisher-től az lett volna a méltó búcsúzás ami az ürben történik vele. Hamill-nak meg duplán elégtétel, hogy ebben részben olyan Lukot tett le az asztalra, akinek minden szava többszörös jelentéssel bír és közben pedig egyáltalán nem karakteridegen humorral kezeli a dolgokat. Szóval én sajnálom, hogy ebben a részben is muszáj volt (szerintem tökre eröltetetten) ezt a figurát. is kinyírni Fishher pedig már az ismert okok miatt nem játszhat az utolsó részben komolyabb szerepet. Egyébként 2 dolog, ebben a részben szinte annyi dolgot löttek el, hogy biztos vagyok benne, hogy nagy csalódás lesz az utolsó rész. A másik meg az, hogy ezek az új szereplők háááát elég gagyik. Most tegye szívére a kezét az ember, Rey-ért vagy Kylo Ren-ért, vagy Po-ért ki a franc izgul???? Az alapvető probléma, hogy ezek a szereplők egyszerűen NEM szerethetők! Semmi különösek, súlytalanok. Az eredeti trilogia szereplőiért ellenben rögtön lehetett szorítani, nagyon is szerethetőek voltak továbbá karakteresek és az új trlilogiát is inkább azért nézték, mert arra voltak kiváncsiak, hogy mi lett Hannal, Leával, Luke-al. Azt hogy mindet kinyirják baromira nem jó, mert ez volt a szíve a törénetnek. Az újak nem tudnak erre a szintre feljönni. Ezek csak papirmassé figurák. No és a végén ez geil disney jajj de cuki gyerek inkább kínos volt mint értékelhető. 

Most ugye nem kezdjük el idegen oldalak hozzászólásait egy az egyben ide rakni? Majd ha érdekel mit írnak máshol akkor odamegyek és megnézem. Az itt fórumozók véleménye érdekel. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyilváénvalóan ne mvolt időm tegnap este óta átolvasni mindenhozzászólást, de az feltűnő volt, hogysenkinél nem futottam bele a film utolsó jelenetének értékelésébe.

 

A söprögető rabszolgasrácra gondolok, aki ott bizonyelég egyértelműen az erő segítségével vette magához a söprőt.

 

Vajon ezt csak afféle metafóraként vitték vászonra, hogy lesz itt még jedi, vagy tényleges szerepe is lehet a srácnak, hiszen hajól számolom legalább 3 jelenetben is felbukkant.

Szerkesztve: - Tarzaan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az én értelmezésemben az Erőérzékeny kisfiú a reményt szimbolizálja. A szikrát, ami majd "lángra lobbantja a galaxist". Egyébként a fiatalkori Anakinnak is emléket állít. Egy rabszolgagyerek, megvan benne az Erő, az égre tekint, látszik rajta tettvágy. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, RacerX írta:

Az én értelmezésemben az Erőérzékeny kisfiú a reményt szimbolizálja. A szikrát, ami majd "lángra lobbantja a galaxist". Egyébként a fiatalkori Anakinnak is emléket állít. Egy rabszolgagyerek, megvan benne az Erő, az égre tekint, látszik rajta tettvágy. 

 

Igen, az nyilvánvaló, hogyegyfelől egyszimbólum, devajon lesz-e neki dramaturgiaiszerepe.

 

Az szvsz szinte biztos, hogy az ep8 és ep9 közt lesz egy kis időbeli szünet - ne feledjük, Luke felemelkedéseko Lor San Tekka talán ha egy hete halott. Elvileg lehetséges, hogy akár 5-8 évet is ugranakk az időben, ahogy az ep1 és 2 közt történt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

43 perccel korábban, M.Laci írta:

Páran el voltak ájulva Snoke hatalmas erejétől. Aztán jött a szellem Yoda és felgyújtotta a fát. Na, ezt csinálja utána a Supreme Leader! :D

Csak ne nevess, mert még lehet, hogy megfogja....

 

Mondjuk ha már aszellemeknek ennyi ereje van, akkor igazán gondoskodhattak volna Snoke-ról meg az Első Rendről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Tarzaan írta:

Temiri Blagg

 

Ez a neve a canto brigt-i srácnak.

 

Talán nem véletlen, hogy ismerjük anevét...

A másik két gyerkőcnek is van neve, benne vannak a Képes Útmutatóban

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van valami kánon információnk arról, hogy kik jutottak el élve a Falcon-ra? 

Próbálom nagyjából összeszedni a túlélőket, de nem emlékszem mindenkire.

Leia, Poe, Finn, Rey, Rose, Chewbacca, Connix, Nien Numb, C-3PO, BB-8, R2-D2....még valaki a nevesített karakterek közül? 

 

Amúgy poén, de Nien Numb túléli a legtöbb OT karaktert. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tetszik az ep8-ban, hogy tök jó és változatos mellékszereplőket hozott be, akik egy-két jelenettel is megfogják az embert. Két figura emelkedett ki nekem így. Az egyik az A-szárnyú pilóta, Tallisa "Tallie" Lintra, aki bár nem csinált túl sok kiemelkedő dolgot, valahogy mégis megragadott (tippre a szeme miatt, egy ilyen tekintetbe bármikor szívesen beleszeretek :) ), a másik a dreadnought, azaz a Fulminatrix kapitány Moden Canady kapitány volt. A fickóról lerí, hogy egy olyan figura, aki még a Birodalmat szolgálta, és most a töke teli van, hogy ilyen Hux félék ugráltatják, akit simán hülyére vesznek a saját hídján. Amikor kioktatja Huxot, hogy a turbólézerek mit sem érnek a vadász ellen (Huxnak tudnia kellett volna), vagy, hogy már öt perce ki kellett volna küldeni a TIE vadászokat, az marha jó. És milyen igaza volt. Huxnak a Finalizer valós térbe lépésének pillanatában ki kellett volna küldenie az összes TIE vadászt, nem leállni csicseregni Poe-val.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Dei írta:

Leia, Poe, Finn, Rey, Rose, Chewbacca, Connix, Nien Numb, C-3PO, BB-8, R2-D2....még valaki a nevesített karakterek közül? 

Lama D'Acyt ls C'ai Threnalli is biztos túlélték.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Tetszik az ep8-ban, hogy tök jó és változatos mellékszereplőket hozott be, akik egy-két jelenettel is megfogják az embert. Két figura emelkedett ki nekem így. Az egyik az A-szárnyú pilóta, Tallisa "Tallie" Lintra, aki bár nem csinált túl sok kiemelkedő dolgot, valahogy mégis megragadott (tippre a szeme miatt, egy ilyen tekintetbe bármikor szívesen beleszeretek :) ), a másik a dreadnought, azaz a Fulminatrix kapitány Moden Canady kapitány volt. A fickóról lerí, hogy egy olyan figura, aki még a Birodalmat szolgálta, és most a töke teli van, hogy ilyen Hux félék ugráltatják, akit simán hülyére vesznek a saját hídján. Amikor kioktatja Huxot, hogy a turbólézerek mit sem érnek a vadász ellen (Huxnak tudnia kellett volna), vagy, hogy már öt perce ki kellett volna küldeni a TIE vadászokat, az marha jó. És milyen igaza volt. Huxnak a Finalizer valós térbe lépésének pillanatában ki kellett volna küldenie az összes TIE vadászt, nem leállni csicseregni Poe-val.

A végső arckifejezése is nagyon jó. Meg amikor mondja, hogy "Annyira tudtam". :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, RacerX írta:

Remélem Temmin Wexley is túlélte a filmet. Bár egyáltalán nem láttam benne. Bírom azt a karaktert a könyvek és a képregények miatt. A wookie-n nincs megerősítve hogy meghalt. Lehet titkos küldetésre küldte Leia. :D 

Battlefront 2 Resurrection spoiler

Spoiler

Leia a játék sztorijában elküldte Zay és Shriv párost egy küldetésre, hogy vegyék fel a kapcsolatot a szövetségeseikkel. A filmbe említve is vannak ezek a szövetségesek. Szerintem nem elképzelhetetlen, hogy Leia több embert is kiküldött ilyen feladattal, köztük Wexley-t is.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Phasmát illetően aludtam egyet az eddigi véleményemre. (Na jó, nem. Megnéztem negyedszer is a filmet.) 

A film elején Paige mindenféle űrruha élkül túléli, hogy a bombarakomány alatt kinyílik az ajtó az űrbe. Nyilván valami erőtér tartotta bent a levegőt meg az éltető Celsiusokat. 

Viszont ha a Supremacy csak annyit "tud" mint egy rozzant bombázó, akkor a lukas páncélú Phasma is túlélhette. Max fél szemére megvakult. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Canady első látásra nagyon bejött, jó casting, jó karakter, és az egész jelenet vizualitása, a vörösben úszó képsorok... hmmm. Nyamm. ;) Phasmát nem igazán csípem,  örülnék ha nem jönne újra, nálam pont elég ennyi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.