Ugrás a kommentre

Lego Star Wars


Darth Sky

Ajánlott hozzászólás

Ügyes voltam! Lemaradtam róla..

Látta valaki? Milyen volt?

Várom Al feltöltését!

Jó volt, poénosra véve a figurát. Bejött, mint az első kettő. A szinkront nem szidom, pedig lehetne, de ez egy ilyen noncanon vicces műsorhoz elmegy.

 

Holnap, 28-án szombaton reggel kilenckor ismétlik :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Lehet, hogy már valahol volt szó róla a fórumon, de azért megemlítem, hogy egy hete ismét lehet a moziban egy kis Star Wars-ot látni. A Lego-kaland (The Lego Movie) animációs filmben - bár én még nem láttam, mostanság tervezem a megtekintését - néhány SW-szereplő is tiszteletét teszi egy rövid időre (ha már a Lego legrégibb, legsikeresebb brandje), ha IMDb-n megnézitek, Anthony Daniels is szinkronizált, na és nem is kérdés, hogy kit.

A kritikusok is zabálják a filmet, főleg, hogy tulajdonképpen a jelentős része pixillációval készült, és minden, ami a filmben van, lego-elem, az ilyen bevállalósság nem semmi a CGI-animációs filmek korában (főleg, h a Lego is rohadtsok CGI-rajzfilmsorozatot készített, SW témában is).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy már valahol volt szó róla a fórumon, de azért megemlítem, hogy egy hete ismét lehet a moziban egy kis Star Wars-ot látni. A Lego-kaland (The Lego Movie) animációs filmben - bár én még nem láttam, mostanság tervezem a megtekintését - néhány SW-szereplő is tiszteletét teszi egy rövid időre (ha már a Lego legrégibb, legsikeresebb brandje), ha IMDb-n megnézitek, Anthony Daniels is szinkronizált, na és nem is kérdés, hogy kit.

Mivel nem kifejezetten SW ezért itt tárgyaljuk, mint minden más filmet.

Egyébként talán egy mondata van Danielsnek, de az a jelenet, amiben szerepel haláli

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...
  • 1 hónappal később...

Új Yoda krónikák, május 4-én:

 

Magyarul meg a mostani hétvégén öt alkalommal a magyar Disneyn, legalábbis a port[at]hu szerint. Kíváncsi leszek az új Masterfilmes szinkronra.

 

Ha már ennyiszer adják, jó lenne, ha legalább egyszer a TCW is beférne a műsorba. S még mailt sem lehet a csatornának írni :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kíváncsi leszek az új Masterfilmes szinkronra.

Hát... a szokásos kontármunka volt, bár ne néztem volna. :cry:

 

Pár szereplő és magyar hangja:

 

 

Yoda - Vass Gábor, Obi Wan - Stohl András, 3PO - Kerekes József, Han - Csankó Zoltán, Bail Organa - Anger Zsolt

 

Én nagyon kedvelem őket (mármint a színészeket) és amúgy elismerem a munkájukat, de ez így elég gyengus volt. :angry:

 

 

 

jó lenne, ha legalább egyszer a TCW is beférne a műsorba.

Ha a szinkront is ők csinálnák, akkor inkább mégse. A Rebelstől meg így semmi jót nem várok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most tudtam meg, hogy van új rész szinkronnal, de ide nem kell spoiler!

az, hogy mindenki új lett az sajnos már-már magától értetődő de, hogy

:angry: :angry: ANGER ZSOLT A SZINKRONSTÁBBAN VAN ÉS NEM Ő LETT OBI-WAN HANEM STOHL BUCI, HOLOTT LUKE IS SZEREPEL?????? :angry: :angry:

Hát kik ülnek a döntést hozók székeiben? KIRÚGNI MIND!! Halál komolyan mondom. 2 ft-ot nem ér a munkájuk..

De komolan érdekel, hogy maga a szinkronszínész hogyan abszolválja ezt. Anger Zsolt 15 éve Obi-wan. Stohl András is 95-óta Luke. Nem mondták, hogy ha már a stábba kérték öket, akkor vinnék a figurájukat megint Ők? Vagy ez nem is így működik? Megint én vagyok naív? :fuckoff:

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De komolan érdekel, hogy maga a szinkronszínész hogyan abszolválja ezt. Anger Zsolt 15 éve Obi-wan. Stohl András is 95-óta Luke. Nem mondták, hogy ha már a stábba kérték öket, akkor vinnék a figurájukat megint Ők? Vagy ez nem is így működik? Megint én vagyok naív? :fuckoff:

 

Nem, ez nem így működik. Általában a szinkronrendező választja ki a hangot, aztán vagy figyelembe veszi a korábbi párosításokat, vagy nem. Általában azért igen, de ez szinkronstúdió-függő. A mozifilmeknél mostanában már egész castingokat szoktak tartani, főleg a Disney, s ekkor külföldön ők választanak több színész közül.

A színészeknek nem hiszem, hogy ebbe beleszólásuk lenne, de szerintem ez is stúdiófüggő. Mindenesetre ez itt hülyén jött ki, nem is értem az okát. Valószínűleg úgy gondolták, hogy ez csak egy rajzfilm és magasról tettek is rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...

Ezek nincsenek szinkronizálva;

 

Lego Star Wars: Revenge of the Brick (2005)

Lego Star Wars: The Quest for R2-D2 (2009)

Lego Star Wars: Bombad Bounty (2010)

 

???

 

köszi

 

Azthiszem, ezekben nincs is szöveg..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Basszus,tényleg.

Most néztem meg a Brick-et,akkor sorry....

 

 

Megnéztem mind a 3 részt!

Nagyon jópofák! :)

 

És a Yoda krónikái-t láttad, vagy azt megelőző Padawan bajkeverők-öt és Birodalom taccsra vág-ot?

És igen azokhoz van szinkron is. -más kérdés, hogy milyen..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És a Yoda krónikái-t láttad, vagy azt megelőző Padawan bajkeverők-öt és Birodalom taccsra vág-ot?

És igen azokhoz van szinkron is. -más kérdés, hogy milyen..

A Bajkeverőket igen.Nem hagyott túl nagy nyomokat bennem...a többi meg már fent van gépen egy ideje...még nem volt rá időm. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Még régebbem belenéztem valamelyik LEGO Star Wars animációs filmbe, már pontosan nem tudom, melyikbe. Vagy a Padavan bajkeverők, vagy a Birodalom hazavág volt. Pár perc után azt mondtam, na ebből elég. :D Nem mondom, hogy rossz volt, inkább csak fárasztó...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 4 hónappal később...

A Lázadók mellett idén jön még egy Star Wars animációs sorozat - ezúttal LEGO figurákkal. Egy hat részes miniszériáról van szó, amely a hat Csillagok háborúja epizódot dolgozza majd fel, a két droid, R2D2 és C3PO szemszögéből. A címe Lego Star Wars: Droid Tales lesz. A kerettörténet szerint az endori csata után R2-ék egy közönség előtt mesélnek kalandjaikról, a Baljós árnyak idején kezdve a történetet. Az egyes epizódok a Rebelshez hasonlóan itt is 22 percesek lesznek, és természetesen ezt is a Disney XD adja majd.

 

Ez is kánon gondolom,nem? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem sem kell aggódni a Lego Star Wars elhelyezése miatt, ez mindig is egy Űrgolyhóknál direktebb és gyerekesebb paródiája volt a sagának. Nekem személy szerint néhány poént leszámítva nem igazán jött be, de nincsen különösebb ellenérzésem vele kapcsolatban, mert csak egy paródia.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.