Ugrás a kommentre
Ody Mandrell

Filmek 12.0

Ajánlott hozzászólás

Fura lett volna ha emiatt véget ér Quentin karrierje. Én örülök, hogy a jelek szerint erre nem kerül sor. Óriási barom volt azért a leirás alapján. De ha Thurman már megbocsátott és ő maga mondja hogy Quentin öszintén és mélyen megbánta a dolgot akkor szerintem a mostani meghurcolásnál amit az utóbbi napokban kapott nem kell tovább fokozni a 'büntetését'.

• Tetszik 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy nagyszerű zeneszerző halt meg.. :( Nekem az Érkezés zenéje a kedvencem

Szerkesztve: - JakeSully
  • Szomorú 5

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Alig várom a Disney oltós kommenteket ennek kapcsán, jah meg azt is, hogy szépen vagy nem szépen elárulhatom az ilyen elemeknek, hogy még a Disneynek semmi köze nincs ehhez lévén még nincs is náluk a Fox.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Most nézem, hogy az új Jumanji filmnek Pados Gyula (Kontroll,Predators) volt az operatőre :clap: Karrierjének ez egy szép állomása, hiszen hatalmas pénzügyi siker a film. 

Szerkesztve: - JakeSully

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
38 perccel korábban, JakeSully írta:

A hírek szerint a Fox eltolta az új Predator filmet.

Sajnos a Fox már nagyon sok mindent eltolt az Alien és Predator univerzumban. :D :evil:

• Vicces 2

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Na kiderült, hogy március 2-án méltóztatnak megjelentetni a Balde Runner 2049-et itthon.

Ezek lesznek:

Spoiler

br49.jpg

• Tetszik 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
15 perccel korábban, csoli1138 írta:

Olvasd vissza picit cimbi, de amúgy igen,örülünk! ;)

Óooo Énnekem ma volt meg a hír. Már meg is rendeltem az Xpress-en. Nem bízom a pécs MM-ben. Egy ideje már nem rendelnek  gyüjtői darabokat a filmekből. Az Alien Covenant digibook is hónapokkal később jött.

Szerkesztve: - A pécsi

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
44 perccel korábban, A pécsi írta:

Csoli mesternek egy kis infó a Blade Runner 2049 hazai megjelenéséről: http://hu.ign.com/szarnyas-fejvadasz-2/34341/news/exkluziv-hatfele-valtozatban-jelenik-meg-itthon-a-szarnyas-f Örülünk?

Az szép! Lesz választék. Remélem az SW-t se aprózzák el. :)  

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Én ezt rendeltem:

81MeL5GMt5L._SX522_.jpg

Nagyon tetszik. Csak sajnos van benne 3D-s lemez, ami nem kell..

Az ennél fullosabb-ban is van + 1 extra lemez amin 4-el több extra van, mint ezen meg a többin a dvd-t! is beleértve. Az 11500..

Pécsi, te melyiket választottad?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
13 perccel korábban, csoli1138 írta:

Én ezt rendeltem:

81MeL5GMt5L._SX522_.jpg

Nagyon tetszik. Csak sajnos van benne 3D-s lemez, ami nem kell..

Az ennél fullosabb-ban is van + 1 extra lemez amin 4-el több extra van, mint ezen meg a többin a dvd-t! is beleértve. Az 11500..

Pécsi, te melyiket választottad?

Nekem ez fog jönni. Íme: http://www.xpress.hu/XP/prod.asp?PID=143090&VID=066-588664191-78381437423942690 Ez a + egy bónusz lemezes változat.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

The Cloverfield Paradox

Azt kell mondanom nagyszerű volt! Szeretem a Cloverfield részeket, és az eddigi két epizód más-más szempontból és zsánerből közelítette meg a történetet. Az első volt inkább egy szörny film, nem kis Godzilla érzéssel, a második egy vérbeli thrillerre hasonlított, a The Cloverfield Paradox pedig egy remek sci-fi lett, ami ráadásul helyre is rakta az egész történetet. Többet nem igazán akarok írni róla spoiler nélkül, de akinek bejött az első két rész annak kötelező a harmadikat is megnézni. Még hogy Abrams nem tud szálakat elvarrni. Ez fantasztikus lett.

10/9

Azért a történet nyitva maradt a végén, simán lehet folytatni. Kérdés, hogy megteszik-e. Igazán kraft már nincs benne szerintem, a lényeget tudjuk. A szörny kinyírására egy filmet már nem lenne érdemes felhúzni.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
  • Tetszik 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Hétvégén hátha én is le tudom. A második nem igazán jött be de emez mindenképp kap egy esélyt.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Én is benevezek majd rá, mert az első két film is tetszett.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Mondjuk az utolsó két részre csak azután "sütötték rá", hogy Cloverfield, hogy JJ produkciós cége a Bad Robot beszállt a produkciókba. 

A negyedik rész elvileg a második világháború idején fog majd játszódni

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Marshall

A film Thurgood Marshall fiatal korának egy szeletéről szól, aki az első fekete tag volt az amerikai legfelsőbb bíróság történetében. Semmiképp se zsánerfilmről van szó, bár a történet néhol klisésnek tűnhet, a szokásos felállás miatt. Az ok amiért élvezetes volt az a színészi játék, és a korrajz. A film ugyanis a 30-as években játszódik, és finoman átszövi a globális korszellem. Európában már tombol az antiszemitizmus, ami meglepő mód Amerikában is jelen van. A történetben Marshall társa ugyanis egy zsidó ügyvéd, akit nem egyszer szólnak meg származása miatt. Érdekes kontraszt ez, hisz a világháború és a holokauszt tudjuk mennyire megváltoztatta a helyzetet. Itt viszont olyan esküdt is volt aki nyíltan bevallotta a bírónak, hogy legalább annyira utálja a zsidókat mint a feketéket. Mindemellett a történet is érdekes, de engem főleg ezek a finom dolgok fogtak meg.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
  • Tetszik 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Regisztrálj, vagy jelentkezz be a hozzászóláshoz

Regisztrálni kell a hozzászólási jogosultsághoz

Regisztráció

Egyszerűen regisztrálhatsz közösségünkbe.

Regisztráció új felhasználóként

Bejelentkezés

Már regisztráltál? Lépj be!

Belépés

• Jelenlévő felhasználók:   0 tag

Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.

Fontos információ