Ugrás a kommentre

Star Wars Ewoks adventure filmek


Derb

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...

Hát még mindig nézem. Pedig most egy darabig nem volt gépem, és legtöbbet csak DVD-ztem, mégse vitt rá a lélek. Na mindegy, ha minden igaz, és a húgom is és a barátja is (legfőképpen ő, mert ő hozza) úgy akarja, akkor megnézem a Rémecskék egyet, aztán azt talán leöblítem egy kis Ewokokkal :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát a Harc az Endorért kétségtelenül elég érdekes "hardcore SW"-s szemmel nézve: beszélő ewokok, sárkányok, lovak, boszorkányok... ehh  :D

Az első ewok film valamivel jobb.

Azt retconolta az EU, hogy nem a Basicet beszélik ott az Ewokok és a hajótörött család, ezért nem értették Luke-ékat a ROTJ-ban. :lol:

Sárkány? Állítólag a Rancor darabjaiból rakták össze. :)

Lovak? Azok equusok! :lol:

Boszorkányok? Abból renegát Dathomiri éjnővért csinált az EU. :)

 

 

Egyébként az első ewok filmben én erős hasonlóságot találtam a Hobbit-al. Csak törpék helyet ewokok mentek, aztán jött a pókos kaland. :)

 

De amelyik filmben ilyen hangulatos kép van:

matte_bg.jpg

abban miért van ilyen is: :D

terak_charal_bg.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 évvel később...
  • 5 évvel később...

Belenéztem egy kicsit. Valóban nincs sok köze a Star Wars-hoz... Amit én láttam, abban egy szakállas hapek etetett egy kis szőrmókot, amire mostanáig sem tudok rájönni, milyen faj... :3 Úgy nézett ki, mint egy Yeti meg megy majom keveréke.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az alábbit kiegészítve. Miután a héten már másodjára néztem meg a ROTJ -ot, egyértelmű, hogy mi volt a baj. Az ewokok csak kiegészítők. A Jediben rohadt jól mutatnak, el is lehet adni őket a fő történeti szál oldalmezsgyéjén. De két filmet is rájuk építeni? Na ne... Az a baj, hogy nem érdekesek. Egy tök egyszerű nép akik kőkorszaki társadalomban élnek. Sajnos ha relevánssá akarjuk tenni őket, akkor turbózni kell valamin. Itt azzal sikerült, hogy idétlen gonoszokat és lényeket hoztak be feleslegesen. Nem csodálom, hogy Lucas ezek után abbahagyta a televíziós SW -t. Valamit nagyon nem éreztek akkor még.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Utólagosan adtam a topiknak egy alcímet, hogy ha van rá igény, akkor a Magyarországon soha be nem mutatott rajzfilmekről is itt essék szó, ennek jegyében a lenti három hozzászólást átmozgattam ide.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Fura, hogy hajlamosak vagyunk fennakadni a földi állatokon ezen filmekben(én is), de például a Birodalom visszavág-ban elsiklunk amellett, hogy Luke mellett a barlangban elsiklik egy kígyó, valamint szintén egy kígyót szed ki a hajtóműből, mielőtt elindulna a Dagobah-ról amik ugyanúgy földi állatok :). (legalábbis velem így volt)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 évvel később...

A minap megkaptam az Ewok Adventures-t narrátoros verzióban. Belenézve elgondolkodtam, hogy azért hálát adhatunk az égnek, hogy ma egy Mandalore szintű sorozatot nézhetünk és nem ilyen sz*rt!  Ez még mindig valami botrányos. Akik ma fikáznak azokat kikötözném egy székbe és egy hétig csak ezt kellene nézniük. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

A minap megkaptam az Ewok Adventures-t narrátoros verzióban. Belenézve elgondolkodtam, hogy azért hálát adhatunk az égnek, hogy ma egy Mandalore szintű sorozatot nézhetünk és nem ilyen sz*rt!  Ez még mindig valami botrányos. Akik ma fikáznak azokat kikötözném egy székbe és egy hétig csak ezt kellene nézniük. 

Plusz a Holiday Specialt.:evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 évvel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.