Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Nos, a mérlegképes tanfolyamot áttették április végére, de közben kiderült, hogy pont ebben az időpontban az Egyesült Államokban leszek, úgyhogy mégsem tudok menni, de ha valami miatt előrébb kerülne március utolsó napjaira, akkor szóljatok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És mi van Montreallal? Itt is lehetne találkozót szervezni. :D

Montreal is necces egy kicsit. Kerülni kell a bankokat mert Belmondó Jani-Pali bármelyik pillanatban kirámolhat egyet. :D

 

 

Csak nehogy lefújjanak harmatos hegyi levegővel. :)

Az tartósított és nem harmatos. Amúgy tényleg nagyon kell magunkkal vigyázni nehogy ránk küldjék a pszicho-fiúkat. Főleg a hidak a húzós helyek. :D Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne feledjétek, hogy jövőhéten tali! Bátran jöjjön olyan is aki még nem volt, hisz épp ez lenne a lényege! :) Van olyan aki esetleg tervezi hogy jön?

 

Jövő hétvégén elvileg szabad vagyok, úgyhogy lehet érdekelne. Mindenesetre helyileg hol lenne ez a program? Úgy is kérdezhetném, hogy én a II. kerületből (Hűvösvölgy - végállomás) hogyan jutnék el oda?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én megyek ha nem jön közbe semmi.

 

Jövő hétvégén elvileg szabad vagyok, úgyhogy lehet érdekelne. Mindenesetre helyileg hol lenne ez a program? Úgy is kérdezhetném, hogy én a II. kerületből (Hűvösvölgy - végállomás) hogyan jutnék el oda?

Szerintem a Kávés Katicában lesz a XIII. kerület Váci út 54 alatt. Azt azonban nem tudom hogy juthatsz el oda.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jövő hétvégén elvileg szabad vagyok, úgyhogy lehet érdekelne. Mindenesetre helyileg hol lenne ez a program? Úgy is kérdezhetném, hogy én a II. kerületből (Hűvösvölgy - végállomás) hogyan jutnék el oda?

 

Lejössz a Moszkva térig(illetve Széll Kálmán). Ott felszállsz a 4-6-os villamosra, mellyel elmész a Nyugati térig. Ott felszállsz a 3-as metróra mellyel 1 megállót mész Újpest-Központ fele a Lehel térig. Ott feljössz és majdnem a Lehel-piaccal szemben van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne feledjétek, hogy jövőhéten tali! Bátran jöjjön olyan is aki még nem volt, hisz épp ez lenne a lényege! :) Van olyan aki esetleg tervezi hogy jön?

Én már várom. :)

 

A google earth előnyei:

https://www.google.com/maps/@47.519842,19.061214,3a,75y,284h,90t/data=!3m3!1e1!3m1!2e0!6m1!1e1

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lejössz a Moszkva térig(illetve Széll Kálmán). Ott felszállsz a 4-6-os villamosra, mellyel elmész a Nyugati térig. Ott felszállsz a 3-as metróra mellyel 1 megállót mész Újpest-Központ fele a Lehel térig. Ott feljössz és majdnem a Lehel-piaccal szemben van.

 

Köszi! :) Cím alapján is lehet meglett volna, de így még jobb.

 

Remélem eljössz. :)

 

Hogy egy híres magyar futballistát idézzek: "

!" :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.