Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Én is haverommal mentem Debrecenből a DP-s premierre, de nem mentem oda a fórumosokhoz, mert nem akartam lejáratni magam, csak az lett volna, hogy - Ki ez??? Sith Loseemaster, az életben nem hallottam a neved!  

 

A Dp-sra én is el akartam menni, de bevallom őszintén nem mertem odamenni.Én 3 évig csak olvastam az sw.hu fórumait nem írtam bele. ..... De persze demokrácia van, oda megyünk ahol mendenkinek jó.

 

Nem voltam ott a DP-s premieren, "csak" 19-én napközben néztem meg a filmet. Kétszer is.

Coce_Plant, én sem hallottam még a neved, de biztos nem így reagáltam volna, hanem így: :P

Akkkor csak én vagyok olyan megátalkodott, hogy alig várom, hogy megismerjek rajongókat, és oda is megyek hozzájuk? Pedig nem vagyok egy társasági ember. A rajongókkal azért is jó találkozni, mert már eleve van közös téma, és az elég ahhoz, hogy ismerkedjünk. Pedig van bennem félsz, hogy mit szólnak mások, hogy csak úgy odamegyek hozzájuk. De legyőzöm, mert sokat nem veszíthetek. De ezek szerint mások is tartanak hasonlóktól. Jó tudni, hogy nem vagyok egyedül.

Idén május 20-án (ez nem vicc !!!) mentem fel először az sw.hu-ra, és regisztráltam. Talán nem aznap, de hamarosan elkeztem írni is. Jó lett volna előbb felfedezni az internet eme csodás vívmányát, mármint a fórumot :P

Nekem mindegy, hova megyünk, csak együtt menjünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
Majd ha meglesz a 380 milla ?

Ahogy elnéztem a heti moziműsort, a filmet is már csak két helyen adják, csak hétvégén, napi egy alkalommal :)

 

A 380 milla ma már ma meglesz. :) Nálunk meg érdekes, hogy meddig játszák.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Box Office-ban volt felvetés erről, de akár talizhatnánk okt. 8-án a búcsúvetítésen is. Ha hamarabb nem jön össze más.

Felírtam már a naptárba, mindenképpen szeretnék elmenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Box Office-ban volt felvetés erről, de akár talizhatnánk okt. 8-án a búcsúvetítésen is. Ha hamarabb nem jön össze más.  

Felírtam már a naptárba, mindenképpen szeretnék elmenni.

 

Egyetértek.Én is mindenképpen megyek 8.-án.Még utoljára akarom látni a mozivásznon.Szerintem ott akkor tudnánk találkozni.Már csak azt kell kitalálni, miről ismerjük meg egymást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek.Én is mindenképpen megyek 8.-án.Még utoljára akarom látni a mozivásznon.Szerintem ott akkor tudnánk találkozni.Már csak azt kell kitalálni, miről ismerjük meg egymást.

 

Remélem, összejön az okt. 8. Már nincs sok idő addig, csupán bő két hét.

Engem arról a legkönnyebb felismerni, hogy jobb oldalt hátközépig érő padawan tincsem van a rövid barna hajamban, amit 1998 óta növesztek.

Viszont azt nagyon kell sasolni.

Egyébként meg nem vagyok egy túl megnyerő, attraktív emberke, és 27 éves létemre kb. 5-7 évet simán letagadhatok.

És veled mi a helyzet?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek.Én is mindenképpen megyek 8.-án.Még utoljára akarom látni a mozivásznon.Szerintem ott akkor tudnánk találkozni.Már csak azt kell kitalálni, miről ismerjük meg egymást.

 

Remélem, összejön az okt. 8. Már nincs sok idő addig, csupán bő két hét.

Engem arról a legkönnyebb felismerni, hogy jobb oldalt hátközépig érő padawan tincsem van a rövid barna hajamban, amit 1998 óta növesztek.

Viszont azt nagyon kell sasolni.

Egyébként meg nem vagyok egy túl megnyerő, attraktív emberke, és 27 éves létemre kb. 5-7 évet simán letagadhatok.

És veled mi a helyzet?

 

Hát engem könnyü megismerni.Általában tántorogva közlekedem, egy üveg sörrel a kezemben.A hajam fakó az arcom vörös.Ja és a kezem remeg. :P

 

Viccet félretéve, majdnem két méter magas vagyok, vékony testalkatú, bár van egy kis sörhasam, és szemüveget viselek.

De szerintem meg fogjuk találni egymást.Lehet, egy olyat is csinálni, hogy egy megbeszélt helyen.

Nekem is du 2-ig suli van de én simán lelépek ha kell.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

.

Engem arról a legkönnyebb felismerni, hogy jobb oldalt hátközépig érő padawan tincsem van a rövid barna hajamban, amit 1998 óta növesztek.

 

Nekem is volt egy padawan tincsem 3 évig. Szépen eltettem majd 30 centi.

 

Szerintem tuti összefutunk. Aki volt a premieren akkor összefutottunk néhányan, most is így lesz, csak majd nem tudjuk egymást elkerülni. Mondjuk a Tibit majdnem mindenki ismert, legalább látásból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éjféli premieren nem voltam, és Tibit sem ismerem látásból sem :lol:

 

.Lehet, egy olyat is csinálni, hogy egy megbeszélt helyen.  

 

Előtte majd leegyeztetjük, ha már lesz pontos időpont.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.