Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Nos akkor az okt. 8-i találkozóhoz: sajnos biztos, hogy nem leszek ott. Abban reménykedtem, hogy a búcsúvetités valamikor este lesz, ehhez képest 14.00-kor lesz, ha jól tudom... én még ekkor vizsgázok. De mindenkinek jó szórakozást kivánok, igy messziről is... majd irjátok megy hogy sikerült (és remélem, hogy nem sokat kell várni az újabb tali-ra, amin lehetőleg már én is ott leszek... és ezt most ne vegyétek fenyegetésnek :))

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valószínűleg majd egy vonaton fogunk utazni. :)

 

Nem biztos, mert én csak személlyel tudok jönni, Te meg gyorssal is :)

Ha gondolod, össze is futhatunk rajta, de ez csak egy kósza ötlet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én tuti gyorsvonattal utazom majd. :)

 

Addig álljon itt egy kedves emlék, az EPIII premierjéről! Akik felismerik az itt is fórumozó egyéneket, külön jutalomban részesülnek. :lol:

 

forum1.jpg

 

forrás: starwars.hu

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én tuti gyorsvonattal utazom majd. :)

 

Addig álljon itt egy kedves emlék, az EPIII premierjéről! Akik felismerik az itt is fórumozó egyéneket, külön jutalomban részesülnek. :lol:

 

forum1.jpg

 

forrás: starwars.hu

 

Jobbról a második, fekete kapucnis pulcsiban én lennék egyébként... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te ott vagy? :)  

Senki sem ismerős.

 

Ott vagyok biza! Bár kicsit olyan fejem van, mintha hulla részeg lennék. :lol: Egyébként sok illusztris személyiség is látható még itt. Plokoom, Bomarr, Lenci (Darth Metro), geek, stb...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te ott vagy? :D  

Senki sem ismerős.

 

Ott vagyok biza! Bár kicsit olyan fejem van, mintha hulla részeg lennék. :) Egyébként sok illusztris személyiség is látható még itt. Plokoom, Bomarr, Lenci (Darth Metro), geek, stb...

 

A lencse mögött :lol:

 

Fekete pulcsiban vagy?

 

A lány ki?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak azt mondom aki ismerek; a bal szélen, barna pulcsiban, Csabaidonát; mellette kék ingben és fekete SW polóban Darth Metró alias Lenci; ha minden igaz, a puma pulcsis lány MaraJade; a 'Yes'-t bemutató, akinek félig kitakarják az arcát egy jeggyel az Ody; aki őt átkarolja balról az geek, aki mostanában fgi-nek hivja magát; geek másik oldalán pedig Plokoom látható. Jobbról a második meg én... Ennyit tudok (remélem jól :lol:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kizárásos alapon én is abban maradtam, hogy te vagy az aki alig látszik :)

 

Ennyire sikerült elbújnom. :D

 

áhá szal szándékos. Ha más fotóz én gyakran eltakarom magam, ez olyan feltételes reflex, meglátom hogy rámirányul a fókusz és a hajamat az arcomba húzom vagy elfordulok. A mosolyom még jó indulattal sem lehet igazinak nevezni az ilyen képeken. Azt hiszem mosolygok de mikor meglátom inkább mintha fájna valami :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A premieren meglehetősen durcás voltál, reméljük most az ellenkezője lesz. :lol:

Ha nem lesz eső, ami bőrig áztat, durcás se leszek :)

 

Megyek én is. Azt hiszem, Téged fel foglak ismerni :D

Majd szólj rám, mert tömegben az arcmemóriámnál már csak egy rosszabb van, a névmemóriám :D De azt hiszem én is megismerlek majd :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak egy valamiért nem szeretem, ha fényképeznek. Mindig olyan képet kapok, amiről már csak a számsor hiányzik.

Az útlevelemben lévő kép alapján a határőr pl rendesen végigmért. Komolyan, kapásból tíz év a kép alapján.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó a kép.Senkit nem úgy képzeltem el, ahogy a valóságban kinéz.De ez nem gond.MaraJade az nem az a hölgy aki néha híreket is szokott írni a starwars.hu-ra?Nagyon fiatalnak néz ki.Max 18 évesnek nézem.Persze ez sem baj.Talán Plokoom hasomlít legjobban az általam elképzelt emberre.

 

Na a lényeg, hogy akkor lépek le suliból és akkor kettőre odamegyek a DP-ba.Ott különben mit kell csinálni?Melyik terembe szokott lenni a buli?Ott kapom meg a jegyet a filmre is?

 

Bomarr:Bár nem tudom milyen suliba jársz, feltételezem felsőoktatási intézménybe.Ha ez így van nem tudod átteni máskorra a vizsgád?Ahova én járok ott minden hónapban lehet vizsgázni.Épp most rakok át egy vizsgát október végére, mert nem sok időm volt készülni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr:Bár nem tudom milyen suliba jársz, feltételezem felsőoktatási intézménybe.Ha ez így van nem tudod átteni máskorra a vizsgád?Ahova én járok ott minden hónapban lehet vizsgázni.Épp most rakok át egy vizsgát október végére, mert nem sok időm volt készülni.

 

Elvileg át tudnám tenni. Gyakorlatilag azonban nagyon huzós, mivel levelezős vagyok és minden héten szombaton van vizsgám (október elejétől december elejéig). Ha átteszem, akkor lesz egy szombatom amin két vizsgám lesz, ezt meg nem akarom bevállalni. Igy is egy-egy könyvet kell bevágni minden vizsgára... az már nekem túl húzos lenne, hogy kettőt is kenjek-vágjak ugyanazon a napon :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.