Ugrás a kommentre

Star Wars: Poe Dameron


Darth Sky

Ajánlott hozzászólás

Jó kérdés. Az biztos, hogy Wexley túl fogja élni - hiszen szerepelni fog a IX -ben. A többiek sorsa kérdéses. Nagyon kíváncsi vagyok az utolsó számra. Nagy drámára számítok.

 

Mondjuk nem éppen ilyen keserű végkifejletre számítottam. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Szerintem más nem hagyja ott a fogát. :) Poe és Snap tuti benne lesznek az Ep9-ben. 

L'ulo és Sura után pedig Jesst már nem ölhetik meg. Nem is ajánlom nekik, mivel csípem a nőszemélyt. :D Karé még rejtély, mert fontosságához képest (Snap felesége) nem sok, azaz semmi említést nem tesznek róla a filmekben. De szerintem ő is megússza.   

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végülis mindenki túlélte. Még Suralinda is. Kicsit nagyobb volumenű lezárásra számítottam, minden kiszámítható volt. Kíváncsi leszek kiket láthatunk majd a IX-ben a fekete osztag tagjai közül. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2016. 06. 19. - 23:55, Darth Cupsy írta:

 

  Spoileres tartalom megtekintése

 

Azért néztem be a topikba, hátha erre választ kapok. :D De nem. :lol: 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Befejeztem a sorozatot. Tetszett nagyon, egyik másik szám gyönyörű rajzokat tartalmazott. Ami nekem fura volt:

 

Lor San Tekka és Poe/Leia az EpVII előtt közvetlenül találkoztak. Azt hittem, Lor jó ideje él már Jakkun, de ez ennek a képregénynek a hatására teljesen új háttérsztorit kapott.

 

Összességében nagy előnye a képregénynek, hogy közelebb hoz minket a Black Squadronhoz, ami az EpVII-et is színesíti, és reményeim szerint az EpIX-et is majd. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 évvel később...
  • 11 hónappal később...

Visszaolvasva, hogy mennyire felemás tetszést váltott ki ennek a sorozatnak az eleje nagyszerű látni, hogy Charles Soule hova fejlődött ezután a Star Wars írás terén. Ki hitte volna hogy ezután majd írni fog egy zseniális minit Obi-wan-ról és Anakinról, vagy egy lebilincselő szériát Vaderről és még egy vadonatúj éra nyitóregénye is az övé lett, a 2020-as Star Wars sorozatotról nem is beszélve. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.