Ugrás a kommentre
Ody Mandrell

Claudia Gray: Bloodline

Hogy tetszett a könyv?  

8 felhasználó szavazott

1. 1. Milyen osztályzatot adnál a könyvnek?

• 1
      0
    • 2
      0
    • 3
      0
    • 4
      1
    • 5
      7

Ajánlott hozzászólás

Szerintem lesz is.

Meg, amint Dzséjt alább is írta, egy "ikerregény" is magáért kiált, jó lenne olvasni, hogy a Vérvonal eseményeivel egy időben, valahol az isten háta mögött Luke, de főleg Ben hogyan küzdött meg azzal, hogy az évtizedes titok napvilágra került.

Szerintem a Luke-Ben történetszálat a filmekre tartogatják.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezeknek a bele erőltetése a sztoriba az izzadtságszagú (szerintem). Olvastam eddig kb. 6-7 kánon regényt, annak felében volt meleg szereplő (még a Vérvonalban is, igaz nagyon mellékesen utalva, az nekem sem tűnt fel).

Egyébként pont Sinjir esetében nem volt zavaró, hogy a másik vadászterületen mozog, mert ott volt ennek dramaturgiai jelentősége. A többi viszont szerintem felesleges és erőltetett megfelelési kényszerből fakad. De ez itt már OFF.

A Vérvonalban ki volt a meleg szereplő? Teljesen elkerülte a figyelmemet.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Tegnap éjjel én is a könyv végére értem. Abszolút kötelező az EP 7-hez :) Végre egy könyv ami a galaxis fontos történéseinek fő sodrába kalauzol, nem csak valami kis kalandocska XY szereplővel. Nagyon tetszett, hogy konkrétan arról szól, hogy megmagyarázza az EP 7-ben lévő helyzetet. Értem miért mindenkinek az elsők között van ez a könyv, nekem is az eddig olvasottak közül. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Én úgy éreztem, hogy csak elkezdik megmagyarázni A Jedi visszatér és Az ébredő Erő közötti eseményeket. Fontos hézagokat töltött ki a könyv, de ez még csak a kezdet volt.

Nekem is tetszett a Vérvonal, de nálam nincs az elsők között. A politikai vonallal foglalkozó Star Wars regények tekintetében a Darth Plagueist erősebbnek éreztem. De összehasonlítva Gray első Star Wars regényével úgy érzem, hogy Az elveszett csillagok is jobb lett.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Most értem a könyv végére. Röviden és tömören egyetértek az előttem szólóval. Talán később hosszabban is írok majd, mert érdekes kérdésekkel foglalkozik a regény.

Amiket kiemelnék: jó hogy fény derült az Első Rend gépparkjának finanszírozási forrására, valamint, hogy kiderült, Leia milyen folyamat során távolodott el az Új Köztársaságtól és jutott el az Ellenállás megalapításáig. Említés szintjén Luke-ról és Benről is kaptunk információkat, ami máris több, mint amit az Utóhatás-trilógiában kaptunk együttvéve. Nyilván nem akarják elsütni a komolyabb dolgokat velük kapcsolatban.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Regisztrálj, vagy jelentkezz be a hozzászóláshoz

Regisztrálni kell a hozzászólási jogosultsághoz

Regisztráció

Egyszerűen regisztrálhatsz közösségünkbe.

Regisztráció új felhasználóként

Bejelentkezés

Már regisztráltál? Lépj be!

Belépés

• Jelenlévő felhasználók:   0 tag

Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.

Fontos információ