Ugrás a kommentre

SimonZ munkái


SimonZ

Ajánlott hozzászólás

Köszi az infókat! Most már nálam is bejön. Valószínűleg a szerverrel kavartak valamit.

 

Obi1: Még mindig megvan a Dokumentumok szekció, de ha Neked nem jön be, itt a link.

 

Szisz: Nem, nem a képszerkesztésből élek, bár tényleg jó lenne, ha meg tudnék élni belőle. :lol: Ezt csak hobbiként űzöm, amúgy pedig diák vagyok.

 

A IX. rész végét nem ér előre elolvasni! :lol: Úgy lelősz minden "poént"... Ha majd esetleg végigolvasod őket, kíváncsian várom a véleményedet róluk. Az első két epizód (de főleg az első) szigorúan csak cselekményvázlat, sok dolog csak körvonalazva szerepel benne, nem konrétan (szó szerint idézett párbeszédből nincs bennük sok). Teljes részletességgel csak a IX. rész van kidolgozva, de a sztori így is érthető.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Végre elkészült az oldalam magyar verziója, elérhető a következő címen:

 

simonz.co.hu

 

Csak a Vendégkönyv nem működik még, és a tömörített pakkokat sem lehet letölteni, de ezenkívül egy kész, és remélhetőleg hibamentes oldalt találtok a fenti címen. :) Hivatalosan csak jövő kedden nyitok meg (addig még megcsinálom az angol fordításokat is, meg minden linket leellenőrzök párszor), de a fórumosoknak előrehoztam a nyitást. :wink:

A szemfülesek találhatnak három új képet is az oldalon a régihez képest:

 

ep3-anewhope.jpg

mustafar-duel7.jpg

duel-ep3.jpg

 

Az utóbbi kettő 1280*1024-es méretben készült el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre eljött a nagy nap: hivatalosan is megnyílt az oldalam. :)

 

simonz.co.hu

 

A vendégkönyv még nem működik, de pár napon belül ez is rendben lesz, ha minden jól megy.

 

Ja, és egy képecske:

 

ep3-ani-temple.jpg

 

Sajnos a gépem megint kezd megőrülni, így valószínűleg lesz egy kis háttérképkészítési szünet a közeljövőben. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A képet én sem találom az oldalon.

Egyébként a naplementés képet nem tudod átméretezni 1280x1024-re? Remélem megoldható!

A "duel-ep3" című képed a legjobb kép, amit valaha láttam!!! ÁSZ! :wink:

(és arra a jelenetre gondoltam, amit említettem, hogy a lávánál összecsapnak, ami a képen is van)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obi1: Obi-Wanról max olyat lehetne, hogy rá céloznak a klónok a háta mögött. :)

 

Ki-Adi-Mundi: A naplementéset csak 1024*768-ban tudtam megcsinálni, mert nem volt elég nagy a forrásképem. Amit lehet, ezentúl mindig 1280*1024-ben fogok készíteni, csak akkor lesz 1024*768-as a kép, ha végképp nem megy nagyban a dolog.

 

Örülök, hogy tetszenek az újdonságok, mégha kevesen vannak is. :) Úgy döntöttem, ezeket nem teszem ki a Frissítések közé, mert ennek az oldalnak nem frissítései.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hello SimonZ! Láttam a képeidet az oldaladon, nagyon igényes munkák...Gratulálok hozzá. Ezért is fordulok hozzád. Volt Anakinről egy kép, még a film előtt. szürke háttér előtt volt. azt hiszem úgy áll hogy a jobb oldalát lehet látni. a fénykardját a bal oldalán tartja. a markolat nem is látszi a testétől. Kicsit talán be is hajol és a kamerába néz. nincs meg neked ez a kép véletlenül? előre is köszönöm! ui.: csak így tovább a képgyártásban:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LordMaul: köszi! Nem vagyok biztos benne, hogy megvan az a kép, de utána fogok nézni. Mindenesetre rémlik valami. De jó minőségben biztos nincs meg, mert akkor már alighanem felhasználtam volna. :o

 

Egy új darab:

 

characters-must.jpg

 

Eredeti mérete 1280*1024, bár igazából szélesvásznú. Az EP3-hátterek első lapján van, de ez már bekerült a Frissítések közé is. :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vendég
Ez a téma zárva van.
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.