Ugrás a kommentre

SimonZ munkái


SimonZ

Ajánlott hozzászólás

Köszi szépen mindenkinek! :roll:

 

Dzséjt: Nekem is az EP5 tetszik legjobban ebből a felhozatalból. :) Most próbálom meg kinyomtattatni jó nagyban, A/2 méretben.

Természetesen tervbe van véve a többi film posztere is, következőnek alighanem a Jedié.

A Padmés kép egy hangulatkép, az Obi-Ani-Palpi pedig a klasszikus EP3-as trió-szemléletem egy újabb darabja. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hétvégén csak a vendégkönyvek készültek el, egy barátom segítségével. Képeket nem csináltam, lekötötte a figyelmemet valami silány DVD, meg egy ócska mozifilm. :)

 

Eddig gondolkodtam, hogy megnézzem-e újra a Sithek bosszúját, hát most már csak azért is! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont valami nem világos. Luke miért nem csúfult el, amikor Palpatine a villámokkal rázta és akkor most Palpatine miért csúfult el?

 

Bár ez off, de válaszolok. Palpatine álcája hullott le akkor, így az igazi arcát láthattuk meg. Ennyi a magyarázat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A posztersorozat két új darabja (beillesztettem közéjük az EP5-öset is, a folytonosság kedvéért :) )

 

ep4-poster1.jpgep5-poster1.jpgep6-poster1.jpg

 

És a háttérképek, megint a teljes kollekcióval:

 

ep4-p1-wallp1.jpgep5-p1-wallp2.jpgep6-p1-wallp1.jpg

 

A kb. 4:3-as képarányú EP6-verzió (az EP4-es csak később készül el):

 

ep6-p1-wallp2.jpg

 

A weboldalon fenn van egy "3 az 1-ben" típusú kép is, ezt már inkább nem szúrnám be, még előnézeti formában sem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, Lenci, Obi1, MissKarrde: köszi! :o

 

Lenci, természetesen felhasználhatod a képeket, ha jónak látod.

Obi1: A vérző képű Luke az egyik legjobb minőségű fotóm, ami van az EP5-ös Luke-ról. Szemben megyek az árral: az EP3-DVD borítójáról még Anakin sebhelyét is leszedték, én meg nem voltam hajlandó kikozmetikázni Luke-ot. :o

Misskarrde: tényleg jó kikapcsolódás. :o Legközelebb az EP3 fog jönni, ha minden jól megy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Két új posztert csináltam a hétvégén, meg két háttérképet:

 

ep2-poster1.jpgep3-poster15.jpg

 

(Szokás szerint csak előnézeti képek.)

A sorozatból már csak a Baljós árnyak van hátra, de egy kis segítségre lenne szükségem. Tud valamelyikőtök arról, hogy az EP1-hez készült-e Screenthemes-sorozat? Mert már csak ez az egy epizód maradt, amiről nincsenek tisztességes felbontású, nagyméretű képeim, és ez posztergyártásnál elég nagy gondot jelent. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zoli!

 

Én még ebben a fórumban nem fejtettem ki a véleményemet a képekről (bár személyesen már igen :D ) de engedd meg, hogy most is gratuláljak, az új oldaladhoz, és persze a képekhez.Az EpV-ös poszter maga a tökély. Nem csodálom, hogy az Auchanban összetévesztették a poszteredet a hivatalosakkal (bízzunk benne, hogy ez történt, nem más :D ) Szóval csak így tovább!

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vendég
Ez a téma zárva van.
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.