Ugrás a kommentre

TV spotok


Darth Sky

Ajánlott hozzászólás

Gyanítom, hogy a teljes lázadó flotta bedobja magát, hogy elvonja a figyelmet a csapat beszivárgásáról, ami csak azon a kapun keresztül lehetséges. Így már egyre tisztább a kép. A látvány meg továbbra is gyönyörű. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A jelenet sugallja, hogy a segítségül küldött X szárnyúak a felmentő sereg, mert az egyész csapat nélkülük ott döglik meg nyomorultul. Egyébként az nem jó, hogy ennyire jönnek a spotok, a moziba is maradjon már valami nézni való !!!!!!!!!!!!!!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A jelenet sugallja, hogy a segítségül küldött X szárnyúak a felmentő sereg, mert az egyész csapat nélkülük ott döglik meg nyomorultul. Egyébként az nem jó, hogy ennyire jönnek a spotok, a moziba is maradjon már valami nézni való !!!!!!!!!!!!!!!!

Apa kezdődik! Eddig (megint) az volt a baj, hogy nincs hype, most kezd beindulni, most meg (megint) az lesz a baj, hogy van. Kérem, van egy nagyon egyszerű, bár érzésem szerint sokak által misztikus lehetőség arra, hogy maradjon valami a mozira: ne kattints rá arra a sarkára állított háromszögre, és akkor nem fog elindulni a lejátszás, és akkor az egyes jelenetekkel a moziban szembesülhetsz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Apa kezdődik! Eddig (megint) az volt a baj, hogy nincs hype, most kezd beindulni, most meg (megint) az lesz a baj, hogy van. Kérem, van egy nagyon egyszerű, bár érzésem szerint sokak által misztikus lehetőség arra, hogy maradjon valami a mozira: ne kattints rá arra a sarkára állított háromszögre, és akkor nem fog elindulni a lejátszás, és akkor az egyes jelenetekkel a moziban szembesülhetsz.

 

Egyszerűen nem bírok nem rá kattintani. Gyenge vagyok. Sajnos tavaj az ep VII moziélményemet is elb..sztam, mert rákattintottam egy premierkor kamerával felvett és a netre felrakott fotósorozatra, amiben volt egy kép, amin Han Solo-t éppen Kylo megöli. Gondolhatod, hogy ezután mekkora élmény volt a film. De tudtommal mások is beleestek annak idején ebbe a csapdába. Gratulálok magunknak. Ez van. Sírok-rívok, de legalább van miért. :cry:

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én szerencsére akkor is és most is gondosan megválogatom, mire kattintok rá. A spotokat például már csak gyűjtöm a YT-csatornámon, de csak ritkán nézek beléjük. Ennek az AT-ACT-nek nem álltam ellent, de nem is volt spoileres, hála az égnek (amúgy szerencsére a Disney marketingesei a hivatalos anyaggal jól bánnak, nem spoilerkednek - az más kérdés, hogy mi a nem spoileres infókból is kitalálhatjuk a spoileres dolgokat :D ).

Spoileres dolgokat meg már egyáltalán nem nézek. Ez van, ehhez kell egy kis Erő. :) Viszont ez mindenképpen az egyén hibája, nem a spotoké, a Disney-é. Személy szerint jónak tartom, ha jön a sok-sok hivatalos videjó, amíg azok nem spoilereznek (ugye, Terminator... a film egyetlen fordulatát lelőni egy trailerben, nagy észre vall) és nagyjából ugyanazokat ismételgetik. Mert abban biztos vagyok, hogy bár eleddig a scarifi csatából láttunk úgy sacc per kábé 10 mp-et, azért az pöppet hosszabb lesz a mozivásznon, szóval még nem lőttek le semmilyen igazán látványos dolgot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem felesleges a HCS-okra egy ilyen pajzs. Eleve az első Halálcsillag csak 120 km átmérőjű, második is csak 160 km, és ezek egy űrállomások, azaz minden porcikáját telipakolhatják turbólézerekkel, ionágyúkkal stb. Ez a legtöbb esetben megfelelő lefedettség egy támadással szemben.

A Scariff és a Starkiller viszont bolygók (bár ha a Starkiller akkora a Halálcsillaghoz képest, mint azt a TFA-s megbeszélésen láttuk, akkor max törpe bolygó). Ezeket nem lehet teljesen lefedni, telepakolni védelmi berendezésekkel (a Scariffot pláne nem mert víz borítja a nagy részét), így a bolygót beburkoló pajzs indokolt lehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a legutóbbi szpot megihletett egy újabb kis marhaság megkreálására.

 

 

Némelyik stormi elég merész ahhoz hogy beugasson Túeszónak. De azért ő is beszól annak akit felemel.

 

j7xe9d.jpg

 

:D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.