Ugrás a kommentre

Az első epizód világai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A siklósat nem vettem észre, de az előteret igen. Az EP3-ra egész korrekt lett.

Lényegében én sose látam szükségét, hogy az a folyosó "öblösödjön" ki oldalt is. Simán elég volt az a szélesség, ami a Jedi tanácsterem miatt már adott is volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem is csak az ep2-ben kezdett igazán zavarni, mert ott már látszódott a kerek fal. Az ep3-ban ezt nagyon korrekten megoldották (igazság szerint, már az ep2-ben). Viszont kívülről sose látszódik. Mondjuk én azt találtam ki, hogy az egy lift, és kivülről azért nem látszik, mert sosem használja akkor senki :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 évvel később...
  • 4 évvel később...
  • 1 hónappal később...
  • 8 évvel később...

Most figyeltem fel Palpatine lakószintjére. A bemutató óta eltelt cirka 23 év alatt nem nagyon tudatosult bennem, hogy Padmé az öregnél tölti az idejét és ezáltal érdekes lehet a környezet. Pedig már itt barnás-vörös minden ami jól mutatja hol is vagyunk.

 

palpi1.jpg

 

palpi2.jpg

Palpatine íróasztala jóval szűkebb térben van, mint később amikor már főkancellár. 

 

palpi3.jpg

Viszont az antik műtárgyakat már akkor is nagyon szerette. Itt jól látható egy a jobb oldalán. 

 

palpi4.jpg

 

palpi5.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Donát írta:

Ez már a 2005-ös elemzésedben is benne volt. :D 

Fantasztikus! Olyan régen volt, hogy elfelejtettem. :D Öregszem, na... Viszont legalább itt vannak képek, amik a réginél hiányoznak. :P 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2006. 12. 12. - 21:18, Ody Mandrell írta:

A rezidencia belülről. Csodálatos! A vizuális kifejezési mód egyik remeke. Minden vörös, és vöröses-barna. Csak elég végig gondolni, hogy Palpit a megérkezés óta milyen helyeken láthattuk; ezek mind árulkodó jelek.

Íme. Másodjára beírva 2006-ból. :D 

 

45 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Fantasztikus! Olyan régen volt, hogy elfelejtettem. :D Öregszem, na... Viszont legalább itt vannak képek, amik a réginél hiányoznak. :P 

Én is azért emlékszem mert volt egy írásod arról, hogy Padmé feje körül milyen király és kifejező a "glória" szemből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.