Ugrás a kommentre

3x09 - An Inside Man


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nekem Kallusról mindig az első rész ugrik be, amikor lerúgta azt a szerencsétlen katonát a halálba. Az aljas dolog volt, és nehezen bocsájtom meg neki.

Ebből is látszik, hogy már akkor is utálta a Birodalmat. :lol:

 

Viccet félretéve, remek kis jellemfejlődésen ment keresztül. Ez az epizód pedig remekül sikerült, végre! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 4 héttel később...
  • 2 héttel később...
  • 1 hónappal később...
  • 6 hónappal később...

Annak ellenére, hogy már századjára lőtték el azt a poént a sorozatban, hogy Ezráék birodalmi katonáknak öltöznek (amit én már kissé unok), sikerült valamilyen szinten megkedvelnem ezt az epizódot, hiszen izgalomból itt sem volt hiány. Thrawn elég sok szerephez jutott, ami külön öröm, szerintem az ő karaktere csak színesíti a Rebelst. Kíváncsi vagyok, mi lesz Kallus ügynök sorsa, nekem Thrawn egy elég fondorlatos, tapasztalt, nehezen rászedhető fickónak tűnik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 1 évvel később...
2 hours ago, Frenkie said:

Azért az nem semmi hogy 2 és fél év múlva válaszolsz. Szerinted mennyire van értelme?

Nézegettem a topikot, és feltűnt, hogy erre a kérdésre akkor nem válaszoltam. Most bepótoltam, mi a túrónak kell kötekedni? Vagy le van írva a szabályzatban, hogy x idő után már nem lehet válaszolni, vagy mi a fene? :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 órával ezelőtt, caseyjones írta:

Nézegettem a topikot, és feltűnt, hogy erre a kérdésre akkor nem válaszoltam. Most bepótoltam, mi a túrónak kell kötekedni? Vagy le van írva a szabályzatban, hogy x idő után már nem lehet válaszolni, vagy mi a fene? :roll:

Nem kötekszem. Nyilván lehet rá válaszolni csak nem látom az értelmét, mert aki írta amire válaszolsz, szerintem 2 év távlatából már nem tudja miért írta. De még egyszer no problem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

On 6/13/2020 at 1:15 PM , Frenkie said:

csak nem látom az értelmét, mert aki írta amire válaszolsz, szerintem 2 év távlatából már nem tudja miért írta

Csak vissza kellett olvasnia egy hsz-t. :D

 

Ráadásul nem is olyan dologra válaszoltam, ami aktualitását vesztette volna... Mert ha mondjuk megkérdi, mikor jön a következő rész, és csak most válaszolok, akkor megértem a problémafelvetésedet. 

Szerkesztve: - caseyjones
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.