Ugrás a kommentre

Teaser trailer


csoli1138

Ajánlott hozzászólás

Tudom, hogy relatíve' még korán van, de gondoljatok bele, hogy Az ébredő erő első teasere több, mint egy évvel a film előtt debütált.

Nyilván a Rogue One miatt erre most nincs esély, nem terelhetik el a figyelmet az új filmről, de talán egy március nem naiv elképzelés erre az előzetesre.

Szóval csak eszembe jutott, hogy mennyire várom ezt. Akármilyen is lesz. Hisz a VII-é is milyen kevés volt; és milyen sok!

A film hangulata a világa(i) már ebből átjött és most is átfog. Szinte kíváncsibb vagyok rá, mint eddig bármelyik teaser-re, hisz nagyon fontos merre megy tovább a (Skywalker) saga.

Arra gondoltam, hogy elrepült egy év, és hogy el fog a következő is, és pláne az a pár hónap(?), ami az első teaser-től elválaszt minket! ;)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyilván van. Nálam ez a fő attrakció, bármilyen teaser jöhetne. A RO csak egy mellékes érdekesség, de arra kiváló, hogy elüssük az időt valamivel.

Hát igen. Luke Skywalker feltűnése ellenére is rejtély maradt. Most kezd beérni az Ő mellőzésének értelme.

Egy éve ilyenkor megbocsáthatatlannak éreztem, de ha belegondolok, hogy akár az első teaserben is kaphat pár képkockát, azt hiszem az nagyobb katarzis lehet, mint anno a 2. trailerben a: "-Chewie! Hazaértünk!"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De az is lehet, hogy Luke csak annyit fog szerepelni a teaserben, mint az apja az RO teaserben. :evil:

Vagyis semmit..Hát, benne van a pakliban. De felőlem liheghet Finn is megint, a környezet már biztos más lesz.

Jelenleg az epizód világára, hangulatára vagyok a legkíváncsibb és ehhez elég lesz a teaser is szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...
  • 1 hónappal később...

Amúgy a TFA menetrendjét figyelembe véve lehet, hogy hamarosan teaser trailert is kapunk. Ott a címet 2014. november 6-án jelentették be és november 28-án megjött a trailer. Ha ezt a marketingstratégiát követik a TLJ-nél is, akkor esélyes, hogy 3 héten belül kapunk egy teasert. És még pont bele is férne a Rebels egy hónapos szünetébe, ami persze nem kritérium, de nem lenne rossz, ha ezt a kényszerpihenőt a The Last Jedi címe és első trailere dobná fel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kathleen Kennedy tavaszt mondott.

“Pretty soon. We’re giving this [Rogue One] a little breathing room. Probably heading into spring, you’ll start to see things.”

Egy teaser jöhet most, olyasmi mint a TFA első kis semmije, aztán a celeben meg egy trailer.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.