Ugrás a kommentre

Teaser trailer


csoli1138

Ajánlott hozzászólás

Visszatértek a Han Solo temetéssel kapcsolatos pletykák... Lehet hogy tényleg megvalósul?

 

A másik ami érdekes hogy a Han Solo film kapcsán már felmerült Corellia szerepeltetése, de lehet hogy ebben is benne lesz? Én örülnék neki.

 

Corelliának örülnék! Bár látatlanba vagyunk és pletyi, de Han temetésének nem örülnék.

Egyszer elbúcsúztunk már tőle. Az sw-ben eddig 3 temetési jelenet volt, ha jól tévedek és mindig abban a részben esett meg, mikor az adott karakter búcsúzott.

Nem lenne jó ha Han ennyire konkrét árnyékot vetne a 8-ra. Így is vet árnyékot az egész ST-re, nem kell ezt tetézni. Ráadásul nincs mit eltemetni.

A starkilleren zuhant a mélybe, ami felrobbant.

Persze, ha csak egy finom búcsújelenet lenne, kb egy utalás, hogy Leia egy tóba dob egy virágot, vagy tudomisén' az belefér.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Visszatértek a Han Solo temetéssel kapcsolatos pletykák... Lehet hogy tényleg megvalósul?

 

A másik ami érdekes hogy a Han Solo film kapcsán már felmerült Corellia szerepeltetése, de lehet hogy ebben is benne lesz? Én örülnék neki.

Akkor a Horvát helyszín nagy eséllyel Koréllia.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor a Horvát helyszín nagy eséllyel Koréllia.

 

 

A cikkben van hogy:

 

"In our piece from last year we speculated that this planet could be Han Solo’s home planet Corellia, because some of the guards spotted on set had the letters CBPD on their helmets, and it would really make sense Solo to be buried on his home planet. Not to mention that this will be a good opportunity for The Last Jedi to introduce us to Corellia, since it will be most likely used in the Han Solo spin-off as well."

 

Ez persze csak találgatás de nekem bejön.

 

Szintén sokan gondolják úgy hogy Fuerteventura is ez a bolygó lesz majd (tényleg hasonló) így még abban is lehet valami hogy mind a kettőben benne lesz.

Szerkesztve: - Jar-Jar Binks
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem kicsit "fura" érzést kelt, hogy ez esetben Rey, Poe, Kylo és Finn már nem új emberekként, hanem régi ismerősökként lesznek üdvözölve. Nem rossz értelemben érzem furának, csak olyan "30 éven át azt hittem, nincs tovább Anakinon túl" értelemben furának. És az újak immár ismerősök. Ez még az RO-nál sem volt így, mert ott is mindenki új volt. De az új éra ezzel régi ismerőssé válik. Egy új korrá. Nehéz megfogalmaznom az érzést, de talán sikerült átadnom. :( Akárhogy is, már alig várom.

Volt olyan ismerősöm, aki rühelli az ep7-et, és az RO után megkérdezte, hogy ezután kíváncsi vagyok-e Kylo picsogására. Mondom neki: talán tőle várom a legtöbbet. Mert neki van hová fejlődni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Értem mire gondolsz Dzséjt! Még bele se gondoltam ebbe, de a trailer megtekintése alatt valószínűleg én is átérzem ezt a dolgot. Nagyon kíváncsi vagyok!

Ez most mindenképpen új érzés lesz, valószínűleg az EpIX teasere lesz majd ehhez hasonló.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Volt olyan ismerősöm, aki rühelli az ep7-et, és az RO után megkérdezte, hogy ezután kíváncsi vagyok-e Kylo picsogására.

 

Én Kylo picsogását várom leginkább. Elképesztően jót szórakoztam rajta :D

Többször is írtam már de leírom ide is. Sok bajom volt/van a 7. résszel de a karakterek brutál jól sikerültek. Pont emiatt várom igazán a folytatást. Érdekel a sorsuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.