Ugrás a kommentre

Teaser trailer


csoli1138

Ajánlott hozzászólás

Nem akarok vészmadárkodni de annak a sivatagi csatának eléggé Hoth, és TESB szaga van. Remélem nem folytatják a másoljuk a filmeket.

Nekem elsőre a fogatverseny ugrott be. Aztán megláttam a lépegetőket, és valami teljesen újat láttam. Köze nincs a hoth-i csatához annak a pár másodpercnek. Már azon kívül, hogy fehér szín ebben is van, meg lépegetők is szerepelnek. De akinek ennyi elég...

 

Szerintem Vader szuszogása alatt Obi-Wan-t halljuk az ANH-ból "...seduced by the dark side ...", utána pedig, amit én sem tudok kivenni, az szerintem Yoda - nagyon ismerős a ritmusa a szavainak, de nem ugrik be a pontos részlet! :D

Akár Ben is lehet, de nekem inkább Palpatine-os. Eleve ő illene a jelenethez. Világos Oldal -> Leia. Sötét Oldal -> Palpatine. De persze, ez nem zárja ki Bent, amíg nem tudjuk teljesen kivenni a szöveget.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egész Luke tanítja Rey-t szitu TESB szagú.

Hát erről beszélek. :D

És remélem mindenbe hoznak valami újat, mert nem akarok utánérzést a film után. Új dolgokat akarok. :) Örülök a lépegetőknek mint állat, de közben épp egy bázist ürítenek majd ki akkor megőrülök. :D :D

 

Azért Ben arcán szépen látszik még a seb. Biztos lesz valami időugrás, mert ahhoz viszont nem látszik eléggé, mintha csak pár napja történt volna. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor a könyveket mutatják, Yodát vélem hallani.

 

Mintha azt mondaná, hogy "... to be a jedi".

 

Amikor Rey kardozik a szigeten, nem olyan, mintha nem 2 alak lenne ott, hanem inkább 3... Mintha ott annak a nagyobb sziklának a tetején lenne egy Yoda-szerű alak...

 

Szerintem az inkább egy kőrakás, de lehet, hogy egy szobor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OMG! Zseniális volt!!! Gyerekek a látvány megint kapott egy csavart, még a TFA-hoz képest is! :o Amikor Rey mellett szállnak fel a porszemcsék a földről... vagy Kylo sisakja összeötrve... baromi jól néz ki...! Erről meg egy az egyben ez jutott eszembe:

 

rey_stands.png

Anakin-Naboo.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

kudar, nekem sem jutott eszembe a hoth -i csata. Bár sokadik megnézésre láttam meg a lépegetőket, de szerintem sem lesz itt semmi copy. És űrcsata is lesz!!!!!! Ha jól tudom a TESB -ben nem volt space battle, csak egy üldözés. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szép találat, Donát, de fúj, ep2 másolat! :evil::P

 

Viccet félretéve, ez szép fogás. Tényleg ep2 feeling, ha ehhez hozzácsapom a fogatversenyes utánérzetet is a sivatagos világon, akkor azt hiszem, tényleg levehető, hogy Johnson szereti az ep1-3-at.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köze nincs a hoth-i csatához annak a pár másodpercnek. Már azon kívül, hogy fehér szín ebben is van, meg lépegetők is szerepelnek. De akinek ennyi elég..

Ebből a pár mp-ből simán. Igen. :) De nem részletezném, mert aki meg ennyiből nem látja...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egész Luke tanítja Rey-t szitu TESB szagú.

 

Azt mondjuk már a TFA végével is sejteni lehetett, hogy erre a tanításra sor kerül. Sőt, igazából már az új trilógia előtt sejteni lehetett, hogy Luke egy Obi-Wan/Yoda-szerű szerepben lesz az új főhős mellett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez valami eszement jó! Az a lépegetős jelenet meg vizuális szempontból pont az egyik legszebb jelenet. Ahogy felverik a vörös homokot baromi jól néz ki. Lépegetőkeg meg már a Rogue One-ban is támadtak úgyhogy mostmár ez nem a Birodalom visszavág sajátja.

Ahogy felbukkant a jedik jele kirázott a hideg. Nagyon várom hogy a nagy egészhez mit tesz hozzá misztikus vonalon a film. Luke záró mondata roppant ígéretes. Pont ezt várom hogy valaki forradalmasitsa a Jedi Rendet akár azzal hogy teljesen eltörli és valami egészen újat hoz a helyére. Apropó Jedi Rend: úgy tűnik most látni fogjuk hogy Kylo mit művelt a Jedi templomban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyönyörű Donát! Ide rakhatnád még a Vaderes képet is. :D

Csak a prequel ugrott be... :P

 

Amúgy a végén Luke egy hasadék szájában beszél. Lehet hogy Achtoo-n is lesz majd egy barlang, csak azt mondjuk az Erő világos oldala járja át? Amúgy amikor Rey kardozik az tényleg olyan, mintha Yoda lenne a kőhalom tetején.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez valami eszement jó! Az a lépegetős jelenet meg vizuális szempontból pont az egyik legszebb jelenet. Ahogy felverik a vörös homokot baromi jól néz ki.

 

Azok a hajók amik támadnak, valami olyasmivel vannak vannak felszerelve mint a vonatokon pl. az áramszedő. Először fura volt miért érnek a földhöz, de valószínűleg abban van az üzemanyag! :clap:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy a végén Luke egy hasadék szájában beszél. Lehet hogy Achtoo-n is lesz majd egy barlang, csak azt mondjuk az Erő világos oldala járja át? Amúgy amikor Rey kardozik az tényleg olyan, mintha Yoda lenne a kőhalom tetején.

Láthatod a legelején is Rey mögött, amikor letenyerel. Onnan szédeleghetett ki. Szóval nem hinném, hogy túl jó élményei voltak ott. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát erről beszélek. :D

És remélem mindenbe hoznak valami újat, mert nem akarok utánérzést a film után. Új dolgokat akarok. :) Örülök a lépegetőknek mint állat, de közben épp egy bázist ürítenek majd ki akkor megőrülök. :D :D

 

Azért Ben arcán szépen látszik még a seb. Biztos lesz valami időugrás, mert ahhoz viszont nem látszik eléggé, mintha csak pár napja történt volna. :)

Az az ürcsata nagyon más mint at TESB, mert abban ilyen nem volt. Ez azért nagyon durva, hogy Luke felfedezte a "a sötét és világos oldal egyensúlyán" túlmutató alapigazságot. En már nagyon várom a CW-ban bemutatott Erővel kapcsolatos nagy összefüggések és a "végső igazság" felfedését. Ez egy nagyon izgalmas szál számomra. És még mi mindent nem láttunk! Atyaúristen! (Snoke, Első Rend vezérhajója, stb) Már most beszippantott. Egy olyan mélységes mondanivaló megismerése előtt állunk, amelynek a felszinét az PT és az OT epizódjai csak kapargatták. Basszus az a lángoló akadémia előtt térdre rogyó Luke jelenetnek micsoda súlya van. Hamill testjátéka, még hátulról nézve is micsoda fájdalmat, elkeseredést sugall. Tökéletes. Luke élete csupa veszteség és fájdalom. Starkiller, egy jelentéktelen semmiség, ezekhez, a ránk váró hihetetlen titkokhoz képest. Tetszik, nagyon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Húúúú de jó kis előzetes ez, és úgy, hogy lényegi dolgot tulajdonképpen nem árul el. Nagyon kíváncsi vagyok mire utalnak a végén Luke szavai és örömteli, hogy úgy néz ki alaposabban is láthatjuk Rey kiképzését. Ami még nagyon érdekel, hogy Kylo kivel harcolhat abban az egy snittben. Jó érzéseim vannak a nyolcadik résszel kapcsolatban. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amennyit ki lehet egyáltalán venni, nekem nem tűnt úgy, hogy a felszíni csata TESB-koppintás lenne, de még ha lesznek is hasonlóságok, akkor is az összkép számít. Márpedig az Erő misztikumából most mindennél többet fogunk kapni. :) Az ősrajongók 4 évtizede várnak erre, csak elképzelni tudom, milyen érzés lehet ez most nekik. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kinek melyik jelenet a favorit?

 

Nekem az, amikor a távolból látjuk Reyt kardozni egy kőszobor(?) előtt, és Luke figyeli őt.

Még meg kell néznem párszor, hogy ezt eldöntsem. :) Egyelőre még zúg a fejem, egy intenzív kavalkád az egész jelenetsor. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.