Ugrás a kommentre

Teaser trailer


csoli1138

Ajánlott hozzászólás

Nem biztos hogy Rey érinti meg a könyvet. A kézen egy piros kesztyű van, Persze Rey-nek is lehet, csak eddig nem volt neki kesztyúje.

Jogos. :) Az, hogy az ő hangja szólal meg alatta, lehet simán félrevezető.

 

 

Ez nem Darth Vader sisakja a trailerben, bár kétségkívül megtévesztő, mert ugyanúgy, mint a TFA második trailerében az ő szuszogása van alá vágva. Valójában Kylo-é, jól látszik a szemet fedő rész a fémes csíkokkal körülötte.

Ezt nem is vettem észre, de most megnéztem, és igaz! No, ez még inkább azt sugallja, amit vélelmezek, hogy Kylo új útra lép majd.

 

 

Érdekes. :)

 

Ez tök jó! Köszi. :)

 

Ezek szerint nem is az a helyzet, hogy a trailer most jobb lett, hanem inkább az, hogy jobban értjük. :D Bár szerintem most a zene határozottan jobb, az biztos. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes. :)

Érdekes, valóban, csak kár, hogy egy fikarcnyit sem hiteles, mert a TFA esetében egy fake trailert használtak, nem eredetit. :angry: Bár valóban vannak hasonlóságok a két trailer között, és talán valaki a valódi teaserrel is megcsinálja (vagy már megcsinálta) ezt az összehasonlítást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kylo azok után, hogy megölte Han Solót, tehet bármi jót, nem tudja ezt jóvá tenni.

Kíváncsi lennék mi lett volna Vaderrel ha túléli az EP6ot. Páran azért biztos örültek volna hogy már nem gonosz. Persze valszeg még többen akkor is meg akarták volna lincselni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ajánlom figyelmetekbe Youtube-on Star Wars Kisokos csatornáját ( csak Star Wars témákkal foglalkozik ) a tegnapi live-ban elmondta hogy ő szerinte Az Utolsó Jedi arra fog utalni hogy a régebbi Jedi kódexet eltörlik ami érvényes volt a Köztársaságban. De azon belül is a legfontosabb szabályt fogják eltörölni az pedig annyi lenne hogy a Jediknek lehessen családjuk,szeretteik stb...amit már egyszer Luke megcsinált a Jedi Akadémiával csak Kylo és a Birodalom lerombolta. Ezzel azt érik majd el hogy a Jediknek lesz kikért küzdeni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ajánlom figyelmetekbe Youtube-on Star Wars Kisokos csatornáját ( csak Star Wars témákkal foglalkozik ) a tegnapi live-ban elmondta hogy ő szerinte Az Utolsó Jedi arra fog utalni hogy a régebbi Jedi kódexet eltörlik ami érvényes volt a Köztársaságban. De azon belül is a legfontosabb szabályt fogják eltörölni az pedig annyi lenne hogy a Jediknek lehessen családjuk,szeretteik stb...amit már egyszer Luke megcsinált a Jedi Akadémiával csak Kylo és a Birodalom lerombolta. Ezzel azt érik majd el hogy a Jediknek lesz kikért küzdeni.

 

:hmm: Érdekes lenne. A PT -ben látott Jedi Rend már amúgy is a végét járta, és az az érték, amit képviseltek, nos az már abban a korban halott volt.

Bár én inkább azt gondolom, hogy az utolsó jedi maga Luke, és Rey már egy másik erőhasználó lesz, akit Luke kiképez, hogy ő legyen a Balance, vagyis hogy - gondolom én - mindkét oldalon tudjon mozogni. És lehet hogy így tudja majd megteremteni azt a békét, amely Anakin feladata volt: egyensúlyt hozni az erőbe.

 

Ja és: ezt már sokszor láttam nálad, de akkor mondom: FIRST ORDER! Nincsen már Birodalom. ;)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kylo azok után, hogy megölte Han Solót, tehet bármi jót, nem tudja ezt jóvá tenni.

Nem is arra gondoltam feltétlenül, hogy jó útra tér, hanem inkább arra, hogy a saját útját követi és nem a már nem is élő példaképének akar megfelelni.

De végső soron bármi lehet az összetört sisak előzménye, akár az is, hogy dühében pusztítja el.

 

 

Érdekes, valóban, csak kár, hogy egy fikarcnyit sem hiteles, mert a TFA esetében egy fake trailert használtak, nem eredetit. :angry: Bár valóban vannak hasonlóságok a két trailer között, és talán valaki a valódi teaserrel is megcsinálja (vagy már megcsinálta) ezt az összehasonlítást.

Nem vettem észre, hogy nem valódi... :pfff:

 

 

Kíváncsi lennék mi lett volna Vaderrel ha túléli az EP6ot. Páran azért biztos örültek volna hogy már nem gonosz. Persze valszeg még többen akkor is meg akarták volna lincselni. :D

Főleg mert el sem hitték volna, hogy valóban megtért. Aztán meg, ilyesmiket megbocsátani, ahhoz szinte emberi mértéken felüli jóság kell. Vagy szeretet.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is Kylo inkább a saját sötét útjára lép majd. Nekem van egy olyan érzésem, hogy ez a durci, mindenkit hibáztató figura Luke, Leia és Han után Vadert is felveszi az "ő hibája, hogy egy fütyi vagyok" listára. Rey, egy roncsvadász és hobbi Jedi leverte nem csak fénykardpárbajban, de Erőhasználatban is. Pedig ő a nagy Darth Vader unokája, az ő nyomában jár, neki olyan erősnek kell lennie, mint a nagypapának. Erre egy képzetlen kiscsaj megalázza. És emiatt fogja Vadert hibáztatni, talán itt még az is elhangzik, ami az ep7 könyvben, hogy Vader miért volt gyenge.

És a maszk szétzúzása lesz a szimbólikus képe annak, hogy a szülei és Luke után Vadert sem követi, ő már csak Snoke-ot hajlandó szolgálni.

Egy ilyen folyamat azért is lenne zamatos, mert Han egyik hozzá intézett utolsó mondata, hogy "vedd le azt a maszkot, nincs rá szükséged". Han ezzel nyilván arra célzott, hogy ő nem tüdőbajos félhulla, mint Vader, ne majmolja, és Kylo végül az ep8-ra megfogadná az apja tanácsát, csak ezt is rosszul.

Érdekes, hogy a maszk füstöl. Lehet, hogy Erővillámokat vetnek be az elpusztítására? Vagy esetleg rálőnek? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is Kylo inkább a saját sötét útjára lép majd. Nekem van egy olyan érzésem, hogy ez a durci, mindenkit hibáztató figura Luke, Leia és Han után Vadert is felveszi az "ő hibája, hogy egy fütyi vagyok" listára. Rey, egy roncsvadász és hobbi Jedi leverte nem csak fénykardpárbajban, de Erőhasználatban is. Pedig ő a nagy Darth Vader unokája, az ő nyomában jár, neki olyan erősnek kell lennie, mint a nagypapának. Erre egy képzetlen kiscsaj megalázza. És emiatt fogja Vadert hibáztatni, talán itt még az is elhangzik, ami az ep7 könyvben, hogy Vader miért volt gyenge.

És a maszk szétzúzása lesz a szimbólikus képe annak, hogy a szülei és Luke után Vadert sem követi, ő már csak Snoke-ot hajlandó szolgálni.

Egy ilyen folyamat azért is lenne zamatos, mert Han egyik hozzá intézett utolsó mondata, hogy "vedd le azt a maszkot, nincs rá szükséged". Han ezzel nyilván arra célzott, hogy ő nem tüdőbajos félhulla, mint Vader, ne majmolja, és Kylo végül az ep8-ra megfogadná az apja tanácsát, csak ezt is rosszul.

 

Ha egy ilyet meglépnének, annak nagyon örülnék. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bennem most az is felmerült, hogy egy teaser elsődleges célja a hangulat.

Hány jelenet is volt úgy a film része, ahogy a Teaserben láttuk az ep 7-nél?

Nem kizárt, hogy a teaser egyes elemei máshogy vagy nem lesznek benne a filmben.

Igen a sisakra gondolok, vagy akár Luke utolsó mondatára. Lehet, hogy ott még csak egy vessző van és lesz folytatása például. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel már Sithek nincsenek ( az utolsó Sidius volt ) így feleslegessé vállnak a Jedik is mint a béke őrei ugye, ezért szerintem Rey nem 100% Jedi lesz csupán erőhasználó fénykarddal, úgy ahogy Kylo is. Ő sem Sith hanem erőhasználó, csak neki sötét tervei vannak ami nem egyenlő a Sith fogalommal.

 

Engem még mindig nem győztetek meg hogy az Kylo sisakja....nézzétek a szemgödröt az teljesen olyan mint Vadernek. Meg Vader rongálódott sisakja egy állványon volt. Most is a széttört sisak körül fehéres darabok vannak. Én simán el tudom képzelni hogy Kylo teljesen bedühödött Vaderre és szétzúzta a sisakját. A saját sisakját miért tenné tönkre??? Az egy árulkodó jel lenne a Ren Lovagoknak és Snoke-nak is, hogy Kylo árulásra készül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel már Sithek nincsenek ( az utolsó Sidius volt ) így feleslegessé vállnak a Jedik is mint a béke őrei ugye, ezért szerintem Rey nem 100% Jedi lesz csupán erőhasználó fénykarddal, úgy ahogy Kylo is. Ő sem Sith hanem erőhasználó, csak neki sötét tervei vannak ami nem egyenlő a Sith fogalommal.

 

Engem még mindig nem győztetek meg hogy az Kylo sisakja....nézzétek a szemgödröt az teljesen olyan mint Vadernek. Meg Vader rongálódott sisakja egy állványon volt. Most is a széttört sisak körül fehéres darabok vannak. Én simán el tudom képzelni hogy Kylo teljesen bedühödött Vaderre és szétzúzta a sisakját. A saját sisakját miért tenné tönkre??? Az egy árulkodó jel lenne a Ren Lovagoknak és Snoke-nak is, hogy Kylo árulásra készül.

Az első bekezdés tetszik. Jól magyarázza a címet, -amenyiben végleges az egyesszám :evil: - és egyúttal nem kényszerít azt gondolni sem, hogy Lukenak meg kell halnia. Egy régi rend utolsó tagjára hívja fel a figyelmet, miközben valami új kezdődik.

 

A 2. Bekezdésed viszont tévedés, 100℅, hogy Kylo sisakja van a teaserben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel már Sithek nincsenek ( az utolsó Sidius volt ) így feleslegessé vállnak a Jedik is mint a béke őrei ugye, ezért szerintem Rey nem 100% Jedi lesz csupán erőhasználó fénykarddal, úgy ahogy Kylo is. Ő sem Sith hanem erőhasználó, csak neki sötét tervei vannak ami nem egyenlő a Sith fogalommal.

A Jedik nem exkluzív a Sith-ek ellen léteznek. 1000 évig két Sith lapult az ismeretlenség homályában, a Jediknek mégis akadt bőven dolguk. Békétlenséget és igazságtalanságot nem csak a Sith-ek hoznak. És pont, hogy az ep7 szépen megmutatta, miért lenne még szükség Jedikre.

 

Engem még mindig nem győztetek meg hogy az Kylo sisakja....

Az a te bajod, ha ilyen makacsul nem látod a nyilvánvalót.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi a története a jedi szimbólumnak? Mióta létezik a sagában, kánonban.

Számomra a TCW óta.

De nagy filmben nem szerepelt, jól érzem?

Akárhogy is, nagyon örülök, hogy benne van a teaserben! A PT érájának egy erősebb tisztelgés ez, mint a 7-ben Maz zászlói és a klónsereg említése.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bennem most az is felmerült, hogy egy teaser elsődleges célja a hangulat.

Nem kizárt, hogy a teaser egyes elemei máshogy vagy nem lesznek benne a filmben.

Igen a sisakra gondolok, vagy akár Luke utolsó mondatára. Lehet, hogy ott még csak egy vessző van és lesz folytatása például. ;)

Ez nálam is előjött. Egyáltalán nem biztos, hogy a teaserben látott jelenetek így lesznek benne, vagy benne lesznek végül a filmben. Pl. a csillagos átmenet a kőre az elején, vagy a széttört sisak, ami egy teaserben remekül mutat, de nem biztos, hogy a filmben is ilyen hangsúlyt kap.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nálam is előjött. Egyáltalán nem biztos, hogy a teaserben látott jelenetek így lesznek benne, vagy benne lesznek végül a filmben. Pl. a csillagos átmenet a kőre az elején, vagy a széttört sisak, ami egy teaserben remekül mutat, de nem biztos, hogy a filmben is ilyen hangsúlyt kap.

 

Én a széttört sisakot eltudnám képzelni a filmben, a másikat nem. A sisakkal egy olyat, hogy Kylo idegességében széttöri, majd elmegy, és a kamera ekkor venné a köpenyét, amely hirtelen eltűnik a kamerából, és ekkor ráfókuszál a kamera a széttört, füstölgő sityakra. :D Persze egy kis baljós zenével kísérve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De jedi szimbólumos könyv legyen benne! :clap2:

 

Szerintem az a könyv túl értékes ahhoz, hogy ne legyen benne a filmben. ;) Meg amúgy is, én csak akkor tudnám elképzelni a kivágását, ha egy ennél fontosabb dolgot mutatnának.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy ez az eredeti kódex. Kíváncsi lennék vajon a Jedik tudtak-e erről a helyről?

Huhh, az de durva lenne! :o

 

Az mekkora lenne, ha tényleg az eredeti kódex lenne, amiben a prófécia is szerepel.

 

Ahogy a hely kinéz, szerintem ha a Jedik tudtak is róla, évszázadok, ha nem évezredek óta nem látogatták meg.

 

De akkor az is lehet, hogy elfelejtődött a hely. Mármint pl. ha lett volna egy hely, ahol tudják, hogy elolvashatják a próféciát, biztos felkeresik a sötét időkben. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A háborúk és a többi nyűg alatt évezredek alatt simán elfelejtődhetett. De az is lehetett, hogy ott lapult valahol az infó az archívumban, csak már senki nem volt, aki emlékezzen rá. Szerintem rengeteg tudás veszett oda az évezredek során, mert egyszerűen a Rend képtelen volt azt feldolgozni és megőrizni. Ezt a Birodalom még tetézte is azzal, hogy szándékosan megsemmisített rengeteg dolgot, ami a Jedikről adott infót.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.