Ugrás a kommentre

Tarkin nagy moff


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

De még a saját névnapomat is elfelejtem. :)

A második RO mozizás után megnéztem az összes Tarkinos TCW és Rebels epizódot, ezért maradt meg bennem. Bár pb írásáig nem realizálódott bennem, hogy ez az egyetlen eset, amikor Tarkin fegyvert használ.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De még a saját névnapomat is elfelejtem. :)

A második RO mozizás után megnéztem az összes Tarkinos TCW és Rebels epizódot, ezért maradt meg bennem. Bár pb írásáig nem realizálódott bennem, hogy ez az egyetlen eset, amikor Tarkin fegyvert használ.

Azért szokott ő fegyvert használni, csak az egy "csöppet" nagyobb, mint egy átlagos fegyver. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem süt el pár lövést véletlenül a STAP-ekre is, amik rajtuk ütnek a Sobeckes jelenet előtt? Úgy emlékszem, ott egy klón megmenti az életét, mert felfogja a neki szánt nyalábokat, utána ő viszonoz pár lövést.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 4 évvel később...

Azért nem semmi, hogy ez az egyepizódos karakter is milyen szépen kinőtte magát, és bár sosem volt egy sokadrangú gonosz, sőt igazából ő az ep4 főgonosza, nem Darth Vader vagy az Uralkodó, mostanra megkerülhetetlen alakja lett a birodalmi érának. Vajon mi lett volna, ha a yavini csatában kérette volna a hajóját és időben elmegy? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.