Ugrás a kommentre

Fanboys


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

Megnéztem én is a Fanboys és valami nagyon jó film :yes:

Könnyesre röhögtem maganat rajta, főleg a vödör-Vader poénon, mert én is megcsináltam ezt kicsikoromban :roll:

Spoiler:

Mivel nem követtem eddig figyelemmel a készítését, nagy meglepetésként ért Billy Dee, Carie Fisher, Kevin Smith, Jason Mewes és Ray Park felbukkanása.

Ez egy kötelező DVD v. BR vétel lesz

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem, összességében egész jó volt, SW rajongóknak ajánlható. Önmagában viszont nem hiszem, hogy fogyasztható, de a rajongók ilyen-olyan formában magukra ismerhetnek. Azért pár jelenet nem kellett volna (sztriptíz, a klotyós pillanat, ezek baromságok és undorítóak voltak), viszont a sok utalás a Star Warsra, a Trekkre, meg az isten tudja hány filmre még, az nagyon jó volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem, összességében egész jó volt, SW rajongóknak ajánlható. Önmagában viszont nem hiszem, hogy fogyasztható, de a rajongók ilyen-olyan formában magukra ismerhetnek. Azért pár jelenet nem kellett volna (sztriptíz, a klotyós pillanat, ezek baromságok és undorítóak voltak), viszont a sok utalás a Star Warsra, a Trekkre, meg az isten tudja hány filmre még, az nagyon jó volt.

Igen, vannak benne tipikus sz*r amcsi poénok, ilyen a klotyós is. De összességében messze jobb mint vártam. Tényleg csak a rajongók értékelhetik ezeket igazán.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos, elég lájtosan indult (majd' elaludtam), de a végére szinte megszerettem a szereplőket. Bár talán csak a hosszúhajú dagadtról (bocsi neveket sose jegyzek meg első nézésre :lol:) lehet elhinni, hogy SW fan, a többiről - főleg a rákosról - nem teljesen. Dehát ez csak a B-kategória átka. Igen, tipikus amcsi poénokkal van tele, nagy részük engem is zavart (főleg a melegmotoros rész).

 

Spoiler:

De az nagyon tetszett, hogy a str*cin SW tetkók vannak, aztán megmutatja a hátán a Jar-Jar -osat ;):D Meg szép látvány volt, hogy Daginak a képregényboltja tele van SW-s lapokkal + a garázsa (ó bocsánat, AUTÓHÁZA :D) jobbnál jobb SW cuccokkal. Bár sajnáltam, hogy a Nintendo-n nem SW játék megy... A furgon és a Millenium Falcon közötti párhuzam is nagyon jó. Billy Dee Williams vendégszereplése üdítően hat (''Ne mondjátok ki a nevét!'' :D) Ja és még nagyon tetszettek a THX-1138-ból ''lopott'' robotok. A film utolsó mondata irónikus: ''És ha szar film lesz?''

 

Lehet, hogy én vagyok tudatlan, de valaki elárulná ki az William Shatner? Nem nagyon vagyok otthon a Star Trek-ben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én hétvégén néztem meg és k*rva jól szórakoztam rajta. Mondjuk még meg kell egyszer néznem felirattal is, mert pár dologról biztos lemaradtam. A cím rögtön a célközönséget is belövi, mert tényleg csak fanboyoknak (meg fangirlöknek:)) való. Fisher és Williams feltűnése jó volt, de Shatner volt a király. Viszont az a mű utánzat zene valami borzasztó volt.

 

Ez a trekkie (csak azért is) vs. Star Wars rajongó ellentét létező dolog? Én spec. szeretem a trekket is, de persze nincs egy rangon a SW-vel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a trekkie (csak azért is) vs. Star Wars rajongó ellentét létező dolog? Én spec. szeretem a trekket is, de persze nincs egy rangon a SW-vel.

Hellyel-közzel. Van rá precedens (hard SW-sek, és hard trekkie-sek között), de többségében nem jellemző. Ez inkább olyan média által hergelt dolog. Pl. nem tudom már ki mesélte, hogy idehaza még az ep1 idején meghívtak a Liptai Klaudia show-ba néhány Star Wars és Star Trek rajongót, remélvén, hogy egymásnak esnek. A Tv2-nek volt csak pofára esés, mert a két tábor békésen megvolt, erre fel Liptai próbálta hergelni őket, de végül csak magát égette le, mert senki sem esett neki a másiknak (plusz, ha emlékeim nem csalnak, még a meghívottakkal is elbeszélgettek a kulisszák mögött, hogy jó lenne, ha cseszegetnék egymást).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Összességében jó film! Igaz, tényleg csak SW fanoknak ajánlott, a poénjai miatt. Örültem híresebb színészek vendégszereplésének is (Ethan Suplee, William Shatner :lol: , Carrie Fisher, Ray Park és még sorolhatnám... továbbá örültem Kristen Bellnek is, aki szerintem egy jó csaj :D ).

Jó időtöltést nyújtott nekem, nagyokat nevettem néhány poénon. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem, és jó volt! ;) De valóban csak fanok érthetik meg igazán. Nagyon ütősek a poénok, és a sztárok szerepeltetése is. Egyébként, ha ezeket és az SW vonatkozást leszámítjuk, akkor viszont csak egy átlagos amcsi vígjáték. Fanoknak viszont kötelező darab! :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy képről:

Spoiler:

A vége felé, amikor elkapják őket, a falon van egy Vader kép (ami ezen a háttérképen van). Szerintem az a kép a ROTS promoképei közül való, és így nem lehetett a TPM idején :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez tényleg az a film, amit csak SW rajongóknak lehet ajánlani, mert én jól szórakoztam rajta, de sztem aki nem ismeri, vagy azokat a filmeket amiből voltak poénok, semmit nem fog belőle érteni.

Összességében jó szórakozás volt, szinkronosan is megnézem majd, de ha őszinte akarok lenni, akk egy picit többet vártam tőle. Nem tudom miért.Talán második megnézésre rájövök. Esetleg még Markot is belerakhatták volna. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez tényleg az a film, amit csak SW rajongóknak lehet ajánlani, mert én jól szórakoztam rajta, de sztem aki nem ismeri, vagy azokat a filmeket amiből voltak poénok, semmit nem fog belőle érteni.

Összességében jó szórakozás volt, szinkronosan is megnézem majd, de ha őszinte akarok lenni, akk egy picit többet vártam tőle. Nem tudom miért.Talán második megnézésre rájövök. Esetleg még Markot is belerakhatták volna. :lol:

Szinkronosan?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.