Ugrás a kommentre

Fanboys


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

Én örülök a szinkronnak, bár a moziban annak örültem, hogy feliratos volt, mert így a szaftos szövegek nem nagyon jutottak el a velem lévő ifjak tudatáig, amikor olvasgatni próbálták a feliratot. :)
Szerintem finomítottak rajta. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én örülök a szinkronnak, bár a moziban annak örültem, hogy feliratos volt, mert így a szaftos szövegek nem nagyon jutottak el a velem lévő ifjak tudatáig, amikor olvasgatni próbálták a feliratot. :)
Most majd fog... majd fog :P

Remélem jó lesz a szinkron és kíváncsi vagyok arra a magyar extrára is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Végre sikerült megnéznem a Fanboyst! :D

Nekem személy szerint nagyon bejött, viszont sajnos megvan az a hátránya, hogy csak a SW-fanok (azaz MI) tudják értékelni és kiszúrni minden apró utalást és poént, amiktől hemzseg a film. A sztori is jó volt, a karakterek is aránylag bejöttek, egyszóval jó volt. :P Oldalakat tudnék írni, de már biztos unhatjátok, úgyhogy megkíméllek titeket. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre tölthető a film magyar szinkronnal is. :)

Remélem nem ront az élvezhetőségén. :roll:

Belekukkantottam, a hangok jók, kivéve Billy Dee Williamset(Sörös Sándor helyett Gesztesi Károly jobb lett volna). A fordítás pedig ingadozó, néhol egész jó, máshol el van szúrva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Belekukkantottam, a hangok jók, kivéve Billy Dee Williamset(Sörös Sándor helyett Gesztesi Károly jobb lett volna). A fordítás pedig ingadozó, néhol egész jó, máshol el van szúrva.
Asszem Sörös Sándor volt az eredeti Lando szinkron.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aha, a Jediben szinkronizálta Sörös Sándor Landot, a Birodalomban Újréti volt a hangja, de mindegy, mindekttő jobb, mint a Gesztesi féle :)

Sajnos ma még nem készült el a csomagom, így csak holnap tudom megvenni a lemezt :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Asszem Sörös Sándor volt az eredeti Lando szinkron.
Én mostanában találtam meg a gyerekkori jegyzeteimet, benne a kedvenc filmjeim adataival, és aszerint a legelső szinkronban Újréti László volt. :roll:

 

Egyébként nekem megjött a levél, hogy átvehető a Fanboys DVD. :)

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Belekukkantottam, a hangok jók, kivéve Billy Dee Williamset(Sörös Sándor helyett Gesztesi Károly jobb lett volna). A fordítás pedig ingadozó, néhol egész jó, máshol el van szúrva.

A hangok nem rosszak, bár kicsit zavaró, hogy lassan minden szinkronszínész hangja a fejemben van és teljesen más karaktert párosítok hozzá, mint amit ebben a filmben szinkronizálnak.

Molnár Ilona hihetetlenül aktív, lassan minden filmben hallom a hangját, ami persze nem zavar, mert szeretem... (mármint a hangját) :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Molnár Ilona hihetetlenül aktív, lassan minden filmben hallom a hangját, ami persze nem zavar, mert szeretem... (mármint a hangját) :D
Ok, de Ilona már régóta szinkronizálja Kristen kisasszonyt, ezt nem vetheted fel problémának :)

Ha új emberkét szinkronizálna, még megérteném a zavarodat :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát tényleg nem valami jó a szinkron/felirat fordítása. A hangokkal meg vagyok elégedve, de az Imádlak/Tudom az nagyon nem bejövős :D

Marad kolmilan feliratával való nézés, és ez a kiadvány is szépen ellesz a polcon :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát tényleg nem valami jó a szinkron/felirat fordítása. A hangokkal meg vagyok elégedve, de az Imádlak/Tudom az nagyon nem bejövős :)

Meg ez az állandó sztárvórszozás. A felirat is ennek a Fuchs Daninak a fordítása?

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.