Ugrás a kommentre

A háttérben lévő történetek, érdekességek


Nute Gunray

Ajánlott hozzászólás

Áprilisban jelenik meg a Zsivány egyes képregényváltozata amelyben törölt jelenetek is ábrázolásra kerülnek.

Vajon mik lesznek ezek? Melyikek azok, amelyek törölve vannak, de nem elvetve? Tehát amik szolgálják a történetet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolni gondolhatták, de azért ilyen tétek mellett csak gondolni valamit szerintem kicsit kevés. Tarkin puffogtatásai ilyen téren eléggé gázok voltak, mert lehet, hogy elpusztul minden, de elpusztul az is, ami igazolhatná, hogy sikerrel jártak.

 

Hogy azokról a "rebellisekről" ne is beszéljünk itt a fórumon, akik azt nehezményezték, hogy mostanában szinte minden bolygót leamortizálnak a HCS-kben. :D Hát ez a film sem cáfolt rá: a jelentősebb helyszíneket, így Jedhát, Eadut és Scariffot is szétlőtték (már ami a bejárt helyszíneket illeti). :D De legalább a farmer bolygót, a Trading Outpost-ot, a Wobanit, a Mustafart és a Yavint meghagyták. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De nem ám. Jelölni sem kéne többé sw-t. Tavaly nagyon drukkoltam a zenének, de hiába. Kit érdekel ami ott folyik? Nálunk nyert már pár díjat, az a lényeg.

Miért ne kéne? Csak akkor ha nyer? Ne legyünk már ennyire elvakult rajongók.

Tavaly se és idén se kiemelkedő egyik kategóriában se az SW hogy feltételemül nyernie kéne. Szoktak lenni hülyeségek az Oscaron de ez nem az. Tavaly sehol nem háborodott fel a szakma hogy a TFA nem nyert semmit. Talán azért mert szakmailag jó döntést hozott az Akadémia? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szakma meg az akadémia. :lol:

Az esetek 90% azért jól dönt.

 

A TFA minimum egy kategóriában megérdemelte volna és a RO is megérdemelné minimum az effektekért. És ez nem rajongói elvakultság hanem a realitás.

Miért érdemelne meg egyet? Ez nem erre megy hogy ki érdemli meg ki nem. TFA tavaly én és a szakma szerint is "csak" erős jó volt minden kategóriában és nem a legjobb. Megnézve a győzteseket akik elvitték a díjat egyik se támadható. Talán csak a legjobb filmzene. Az egy Ennio Morricone ajándék díj volt.

 

RO és az effektet. Az öt jelöltből csak kettőt láttam még de pl. nálam a The Jungle Book erősebb effektben mint a RO.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.