Ugrás a kommentre

A háttérben lévő történetek, érdekességek


Nute Gunray

Ajánlott hozzászólás

Meg itt, meg itt, meg van még egy jelenet, amikor kitör a hiperűrből, de arról nem volt kedvem képet keresni. Tulajdonképp megtaláltad az egyetlen jelenetet, ahol nem tisztán kivehető :P

 

És ha már itt tartunk, akkor ezen a képen látható Chopper, plusz az egyik jelenetben a hangos bemondó bemondja Syndulla tábornok nevét. Elvileg elhangzik valahol a "karabast" káromkodás is, de azt egyelőre nekem nem sikerült kiszúrnom sokadszori megtekintésre sem :(

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

az egyik jelenetben a hangos bemondó bemondja Syndulla tábornok nevét

 

Amit sikeresen félrefordított az aki a magyar feliratot készítette (mármint nem a mozis hivatalosat, hanem ami neten fenn van)... Abban ugyanis Bendola tábornokot írt. És hiába jeleztem neki a hibát ncore-on, közölte, hogy az angol feliratban (!) ami alapján ő csinálta, ott is Bendola tábornok van. Ezért nem javította ki. Nekem ez elég idegesítő, még hogyha apró hiba is :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amit sikeresen félrefordított az aki a magyar feliratot készítette (mármint nem a mozis hivatalosat, hanem ami neten fenn van)... Abban ugyanis Bendola tábornokot írt. És hiába jeleztem neki a hibát ncore-on, közölte, hogy az angol feliratban (!) ami alapján ő csinálta, ott is Bendola tábornok van. Ezért nem javította ki. Nekem ez elég idegesítő, még hogyha apró hiba is :angry:

Őőő... megnyitod szövegszerkesztővel a feliratot, átírod a Bendolát Syndullára, és meg van oldva a dolog. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Őőő... megnyitod szövegszerkesztővel a feliratot, átírod a Bendolát Syndullára, és meg van oldva a dolog. ;)

Én magamnak át is írtam ;) csak baromi gáz, ha valaki Star Wars filmet feliratoz, de nincs tisztában az univerzummal megfelelő mértékben. Szerintem :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg itt, meg itt, meg van még egy jelenet, amikor kitör a hiperűrből, de arról nem volt kedvem képet keresni. Tulajdonképp megtaláltad az egyetlen jelenetet, ahol nem tisztán kivehető :P

 

És ha már itt tartunk, akkor ezen a képen látható Chopper, plusz az egyik jelenetben a hangos bemondó bemondja Syndulla tábornok nevét. Elvileg elhangzik valahol a "karabast" káromkodás is, de azt egyelőre nekem nem sikerült kiszúrnom sokadszori megtekintésre sem :(

Mondjuk én Bence képén vesszek meg, ha látom... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 1 hónappal később...

Az a zsilip amin Jyn felmászik az adattárolóban az egy az egyben ugyanaz mint a Falcon felső zsilipe, amit az EPV-ben látunk. :D

 

Plusz van még egy másik is. A Scarifi pajzskapunál rohamosztagosok sétálnak az űrben.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...

A Zsivány Egyes vizuális effektjeiről korábban már adott ki az Industrial Light & Magic egy 1 perces videót, de most egy hosszabb, 3 perces, minden eddiginél részletesebb és több jelenetet bemutató felvételt tettek közzé. Rétegről rétegre láthatjuk, hogy egy átlagos, kamera előtti jelenetből miként lesz lenyűgöző háborús látvány, illetve a Halálcsillag felépítéséről is lehullt a lepel.

 

https://youtu.be/ZBvi8opWTiQ

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Certain Point of View novella gyűjteményben megmagyarázzák, hogy Vader hogyan tudta követni a Tantive IV-et. Elvileg a hajó egy korábbi ütközetben megsérült, a hiperhajtóműve (amellett, hogy alig működött) egy könnyen lekövethető energia nyomot hagyott maga után, amit Vaderék lekövettek a Tatooine-ig

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk ez egybevág azzal, hogy a Profundity-re is azért dokkolt be már a Scarifot megelőzően, mert sérült volt a hajó. Plusz akár arra is magyarázat, miért készítette elő Antilles kapitány már a Scarifnál a mentőkabinokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.