Ugrás a kommentre

FAN képek, videók, írások mindenkitől


kudar

Ajánlott hozzászólás

  • 3 héttel később...

Tanácstalan vagyok, hova írjam, de talán ez jó lesz. Szóval az alkaromra szeretném egy "May the Force be with you" szöveget tetováltatni Aurebesh nyelven. Csak most az Istenért sem találtam Aurebesh nyelvet a Google fordítóban (korábban volt) meg ahogyan ismerjük a Google fordítót, nem is biztos, hogy jól fordította volna. Tehát kérdem: valaki letudná fordítani Aurebesh-re? :) Előre is köszi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom. Egyenlőre csak tervezgetem a dolgot. Későbbi terveimben van még egy Jedi-rend jelkép a felkarom-vállam tájékába.

 

Tetováló válogatja, meg attól függ hol is csináltatod, rajtam van egy 12x16os kereszt 7000 fizettem érte, haverom akkor 10-ért csináltatott egy Freddy Kruegert, de a srác aki csinálta mondta, hogy a Balaton mellett is van egy üzlet ahol dolgozni szokott ott dupla-tripla áron is felszámolja az ilyeneket. Azon is múlik persze, hogy mekkora a felkarod és hogy mekkora méretben mutat rajta szépen. Viszont egy biztos inkább fizess a drágábbért, minthogy elmész egy kétes hírű helyre ahol olcsóbban dolgoznak, ugyanis elég durva betegségeket össze lehet szedni.

 

Egyébként, ha google képet keresel és beírod, hogy aurebesh kidob egy csomó képet ahol ott vannak a jelek aláírva rendes betűkkel, onnan meg már te is összetudod rakni a mondatot. Meg szerintem igaz hogy mindenhol van már szinte internet, de egy mintát vigyél magaddal biztos ami 100%.

 

Szerk.: a legfontosabbat meg majdnem kihagytam, tényleg csak olyat varrass magadra amit aztán nem fogsz megbánni, mert nem úgy van csak, hogy utána hipp-hopp eltüntetik, persze a technika ma már alkalmas rá, de azért is kemény pénzeket kell fizetni.

Ja és fájni fog icon16.gif ha alkaron belülre akarod az egy közepesen érzékeny pont, mert ott vékony a bőr.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Kicsit nehéz volt megcsinálni, mert egyrészről máár nagyon régen csináltam, fel kellett frissíteni youtube-ról az emlékeim, másrészt a botja egy picit íves. (Vagyis nem íves, csak a 3/4-nél van egy kis "törés"). Így igen nehéz volt megcsinálni, hogy ne látszódjon, bár azért így is kivehető.

Amúgy már csak az kellene, hogy a fénykard zöld színe tükröződjön a környező tárgyakról (ruha, föld, stb) de ahoz (még) nem értek, de a youtube a tanárom. :D

 

Kékben hogy tetszik? :D (már megint nem elérhető a kepfeltoltes.hu)

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a zöld változat szimpatikusabb. Amúgy kezdetnek nagyon is megteszik ezek a próbálozások. :)

 

 

(már megint nem elérhető a kepfeltoltes.hu)

Szerintem egyéb alternatívák is játszhatnak: pl. tinypic, imgur

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazából csak a Gauss-elmosással kell babrálni, ha az jól van beállítva, akkor elég "valóságos" :D

Csak a kephost-ról, meg a kepfeltoltesek.hu-rol (ami most már jó) tudtam, úgyhogy köszi a sok "tartalékot". :D

próbálok rájönni, hogy hogyan kell tükrözni a fényt, remélem hamar rájövök, és akkor fullosra megcsinálom. :D Még a rohamosztagos páncéljáról is vissza fog tükrözni. :D

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.