Ugrás a kommentre

Rogue One DVD/BD kiadás


csoli1138

A Rogue One hazai megjelenési formái  

19 felhasználó szavazott

  1. 1. Döntöttél már? Melyik(ek)et választod?

    • DVD
    • 2 lemezes BD
    • 2 lemezes BD O-ringgel
    • 2 lemezes BD steelbook


Ajánlott hozzászólás

Nem sietek a rendeléssel, szerintem nem kések le semmit. Aztán majd kiderülnek a dolgok. Ráadásul addig még van fontosabb is. ;)

Most én is kivárok picit. Valóban kiderült tavaly, hogy lemaradni nemigen lehet róla.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Magyar kiadás:

 

DVD, kétféle BD-n - normál- és fémtokos - kiadás.

 

Mindhárom változat április 26-tól lesz elérhető: a filmet a DVD-verzió (2.999 Ft-os áron) DD5.1-es magyar és angol hang, valamint magyar és angol felirat kíséretében kínálja, a kétféle BD (5.999, illetve 7.999 Ft-os ajánlott áron) pedig DD5.1-es magyar és DTS-HDHR 7.1-es angol hang, valamint magyar és angol felirat kíséretében. Extrák csak a BD-változatokon lesznek, azokon viszont bőségesen, magyar felirattal:

 


     
  • Egy Zsivány ötlet
  • Jyn, a lázadó
  • Cassian, a kém
  • K-2SO, a droid
  • Baze és Chirrut, a Whillek őrzői
  • Bodhi és Saw: A pilóta és a forradalmár
  • A Birodalom
  • A reményre építve: A Zsivány Egyes látványvilága
  • A hercegnő és a kormányzó
  • Epilógus: A történet folytatódik
  • Zsivány kapcsolatok

 

fee-786-587-png_v6f2.png

fee-786-587-png-2_njxm.png

fee-786-587-png-3_exsj.png

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Update!!!

 

egy harmadik féle BD is lesz itthon, ún. "limitált papírborítóval" kiadás (talán o-ring?)

Egyelőre forintra megegyezik a korábbi sima dupla bd 6ropis árával.

 

Megérte nem elkapkodni a rendelést!

 

fee_786_587gfg_png.png

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi az infókat! Nagyon jó ez az o-ringes, talán ez lesz. :D Egyébként hol találtad ezt az infót csoli? Az xpressnek is írni kellene, hogy várható-e náluk.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg is van, köszi. Lehet, hogy jó lesz nekem ez is, nem kell a fémdobozos? :hmm:

 

Az xpressnek nem tudsz írni?

Totál privát vonalam nincs velük, csak annyi esélyem van rá, mint bárki másnak, hogy válaszolnak értelmesen.

Egyébként miért érdekel, hogy óhajtják-e árulni a filmet?

Az MM nem szimpatikus? Nekem tavaly óta nagyon az!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Imádom az MM-et, csak hátha náluk olcsóbb lenne. Bár elnézve a TFA árát ebben nem vagyok biztos. ;)

A megjelenéskor és azt követően kb egy évig párhuzamban vannak. Évek óta figyelem Őket.

A leárazások is szinte napra pontosan szinkronban történnek egy-két kivétellel.

Az xpress-en nekem van a kőkemény törzsvásárlói 2%-om, de szerintem tojok rá. 160 ft-ot jelentene a steel esetén.

Amúgy lehet, hogy holnap nem is írok, hanem felhívom Őket. Böfögjenek valamit szemtől szembe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Korábban voltak nagyobb eltérések is de akkor ez ma már nem igaz? Annyira nem követem őket. Így marad az MM, nagyon meg vagyok elégedve velük. Anno az xpressel is így voltam, szinte minden SW korongom onnan van (kivéve a TFA és a külföldön megjelentek).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Magyar kiadás:

 

DVD, kétféle BD-n - normál- és fémtokos - kiadás.

 

Mindhárom változat április 26-tól lesz elérhető: a filmet a DVD-verzió (2.999 Ft-os áron) DD5.1-es magyar és angol hang, valamint magyar és angol felirat kíséretében kínálja, a kétféle BD (5.999, illetve 7.999 Ft-os ajánlott áron) pedig DD5.1-es magyar és DTS-HDHR 7.1-es angol hang, valamint magyar és angol felirat kíséretében. Extrák csak a BD-változatokon lesznek, azokon viszont bőségesen, magyar felirattal.

 

 

Yupiiiii!!! Fémtökös br be fog zsákolódni áprilisban! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Korábban voltak nagyobb eltérések is de akkor ez ma már nem igaz? Annyira nem követem őket. Így marad az MM, nagyon meg vagyok elégedve velük. Anno az xpressel is így voltam, szinte minden SW korongom onnan van (kivéve a TFA és a külföldön megjelentek).

Próbálják tartani a lépést a konkurensek. Amúgy dettó; rengetek anyagom van az xpressről.

 

Yupiiiii!!! Fémtökös br be fog zsákolódni áprilisban! :D

Lackó! Fél méteres cikket, ha nem muszáj, ne idézz be. Elég csak a szöveg, hisz nyilvánvaló, hogy itt minek örülsz! :peace:;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Próbálják tartani a lépést a konkurensek. Amúgy dettó; rengetek anyagom van az xpressről.

 

 

Lackó! Fél méteres cikket, ha nem muszáj, ne idézz be. Elég csak a szöveg, hisz nyilvánvaló, hogy itt minek örülsz! :peace:;)

 

 

Amikor megláttam, gondoltam, hogy baj lesz belőle. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor megláttam, gondoltam, hogy baj lesz belőle. :)

Dehogy baj, csak tanács.

 

Jó ötlet volt a szavazás! :peace:

Őszintén szólva nagyon érdekel, hogy ki hogy dönt. Nem mondom, hogy befolyásolhat engem, de érdekel.

 

Hiányzik a digitális kópia és szociális ellátóhelyről származó fullHD rip :P

Bocs. Maradi vagyok. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel kedvenc filmjeimből mindig az elérhető legjobb, legteljesebb kiadást szerzem be, így 2 lemezes BD steelbook.

Ez is egy megközelítés. Én a letisztultsága miatt választom a steel-t, mert a Saga doboz és a 7 is elég minimalista.

Az o-ringes persze egyértelműen veri a simát, mivel feltehetőleg benne is van a sima, ráadásul az ára megegyezik egyelőre.

Viszont az ék alakba rendezett szereplők koncepciója nem rossz, de nagyon elütne ez a masszív csoportkép a fent említett két kiadvány külsejétől.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jól látom, és a 6.000-es és a 8.000-es BD között csak a külső fog különbözni, akkor a 6.000-est választom majd.

Igen, az egyikre tapad a hűtőmágnes! :hehe:

A két 6000-es közül azért ne a fapadost válaszd! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy látszik, a DVD-verzióval nem vagyok egyedül :hehe:

Nem bizony! Én is megveszem dvd-n is! Egyrészt a gyűjtőszenvedélyem miatt, ami által valószínüleg VHS-en is megvenném ha lenne, másfelől jól jön majd nyaraláskor, mert oda mindig egy öreg ps2-őt viszünk lejátszónak magunkkal, harmadrészt hangtechnikában erősebb a dvd-házimozirendszerem(5.1), mint a BD-s, mert utóbbi csak egy sima lejátszó és a tv-n keresztül szól sztereóban...

 

Lehet, hogy én is a fémdobozost veszem meg, majd még átgondolom. :)

 

Nem is olyan könnyű a döntés mi? ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy látszik, a DVD-verzióval nem vagyok egyedül :hehe:

Annyira nem, hogy én is azt fogom megvenni.

 

Sajnos hiába van meg a Saga és az Ep7 BD-n, a HD ready tévénken sokkal rosszabb képe van mindegyiknek, mind a DVD-knek. :( Már arra is gondoltam, hogy megveszem a Saga DVD csomagot is pont ezért, mivel újabb tévét még jó pár évig biztos nem fogunk venni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyira nem, hogy én is azt fogom megvenni.

 

Sajnos hiába van meg a Saga és az Ep7 BD-n, a HD ready tévénken sokkal rosszabb képe van mindegyiknek, mind a DVD-knek. :( Már arra is gondoltam, hogy megveszem a Saga DVD csomagot is pont ezért, mivel újabb tévét még jó pár évig biztos nem fogunk venni.

Én is hasonló okok miatt maradok a DVD-nél (ráadásul a BD-módosítások inkább csak ártottak az 1-6 epizódnak, így már csak ezértsem váltok).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyira nem, hogy én is azt fogom megvenni.

Sajnos hiába van meg a Saga és az Ep7 BD-n, a HD ready tévénken sokkal rosszabb képe van mindegyiknek, mind a DVD-knek. :( Már arra is gondoltam, hogy megveszem a Saga DVD csomagot is pont ezért, mivel újabb tévét még jó pár évig biztos nem fogunk venni.

Most a valaha legolcsóbb a saga dvd-n : 8ropi a 6 film egy slipcase-ben. Hajrá!

 

A HD Ready TV-ben sokkal jobban kell mutatnia egy BD-nek mint egy DVD-nek. Ahol ez nem teljesül ott más gond van.

Mondjuk ez jutott eszembe nekem is. Mi lehet a gond? :hmm:

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.