Ugrás a kommentre

Han Solo és társai


IndianaAndrisSolo

Ajánlott hozzászólás

Mindegy neki, hogy nő, férfi vagy esetleg robot. Amúgy rendben van, hogy vannak olyanok, akik "mások" de nem tudom, hogy ezt miért kell annyira erőltetni. Én elfogadom a másságot de jobban szeretem, ha ez megmarad mindenkinek a magánügye. Szerintem a szexuális orientáltság a magánaszféra része kellene, hogy legyen és nem bohóckodni vele. Off vége.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Akit ez zavar: nem derül ki a filmből. Egyébként meg eddig is volt szexuális orentáltsága a szereplőknek. Hannak és Luke-nak is tetszik Leia a legelső SW-ben. Nem látom ez mitől erőltetett. 

Én arra értettem, hogy nem kell kihangsúlyozni, hogy xyz meleg, aszexuális, pán stb. Azért az egy kicsit más, hogy Hannak vagy Lukenak tetszik Leia, míg Kasdan azt mondja, hogy Lando akár robotokra is gerjed. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazából a kritikusok véltek felfedezni egyfajta "sexual tension" -t Han és Lando között a "buckle up, baby" megszólítás miatt, illetve hogy L3 és Q'ira beszélgetése közben elhangzik, hogy L3 "vonzódik" Landohoz, és vice versa stb. Így megkérdezték, hogy akkor most Lando pánszexuális, erre Lawrence fia bemondta, hogy "Tkp. igen". :|

 

Én az a fajta ember vagyok, aki ha meghallja azt, hogy valaki a saját neméhez ("is") vonzódik, elkezd viszketni a kezem. Ennek én úgy ellene vagyok, mint a huzat. Azt még megértem, hogy az SW -ben különböző fajok szeretik egymást - egy SW -ben ez alap, lásd Cut helyzetét a TCW -ben pl. - de hogy Lando sem riad vissza egy kis férfitól... no comment. Még az ilyen kisebb karaktereknél - Vidien gróf azt hiszem az Új hajnal c. könyvből, bár még csak a prológust olvastam el, vagy Holdo (bár ő fontos mellékszereplő)  - elnéző vagyok, de hogy már egy "ikonikus" karaktert is átvariálnak. Azért na, szerintem mindennek van egy határa, az egy dolog, hogy nem lesz említve a filmben, de attól még mi - akik olvassák, vagy látják a hírt - tudjuk, hogy most éppen az adott karakter több nemet is szeret. 

Lehet, hogy túlragozom - sőt biztos - ezért elnézést kérek, de ezt én nem tudom lenyelni. :( 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bence, a liberális PC miatt kell ez. Én sem vagyok híve, de most már inkább megtartom magamnak a véleményem. Volt idő, amikor leszedték a fejem egy egy ilyen megnyilvánuásért. A véleményem maradt, de inkább már csendben vagyok!

 

+ ha a filmben ez nincs kidomborítva, akkor nem zavar a dolog!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Először nézzük meg a filmet és majd utána legyünk öngyilkosok....

 

A Holdo dolog meg egy nagy f*szság. Lehet,. hogy egy könyvben amit max. ezren olvastak van valami, de a TLJ-ből amit meg milliók láttak az jön le, hogy kedveli Poe-t. Az ahogy ránéz mindent elárul. Ez számít igazán. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 órával ezelőtt, Kenobi tábornok írta:

Én arra értettem, hogy nem kell kihangsúlyozni, hogy xyz meleg, aszexuális, pán stb. Azért az egy kicsit más, hogy Hannak vagy Lukenak tetszik Leia, míg Kasdan azt mondja, hogy Lando akár robotokra is gerjed. 

Tényleg más, mert az egyiket csak mondják (Lando beállítottsága) a filmen kívül, a másikat meg láttuk a filmben. Vagyis a Landós dolog, amíg csak mondják, lófütty és harmatos lepkefing kategória, mert nem létező dolog. Ami a vásznon van, az a létező az SW világában. Ez megint csak egy kis médiacsámcsogásból kiinduló hiszti. Nagy feneket kerítetek a nagy büdös semminek.

Ráadásul azért na, az, hogy Luke-nak bejön Leia, khm... Hát tudjuk, hogy az miért fura. :D 

 

17 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Han és Lando között a "buckle up, baby" megszólítás miatt

Az azért megvan, ugye, hogy a feketék szlengjében a "baby" baromira nem a szexuális beállítottság szava. Nézz meg pár feketékkel foglalkozó filmet angolul, és hallhatod, hogy simán mondják a bébi szót férfinak és nőnek, feketének és fehérnek.

 

17 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Azt még megértem, hogy az SW -ben különböző fajok szeretik egymást - egy SW -ben ez alap,

Ez meg nagyjából a hihetetlen felfogás számomra. Már azon fent tudok akadni, hogy elfogadhatóbb a fajok közti szexuális aktus, mint az azonos neműek között. Pedig hááát... Na de az, hogy ez a Star Warsban alap? ALAP!??? Mióta?! Na neeeee... :facepalm:

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hogy nem csak heterok léteznek a világon nem a gonosz PC-rendőrség vagy a liberálisok találták ki, hanem ilyen a világ. Mióta létezik. Annyi változott, hogy már nem kell a dolgot lehazudni. Egyébként meg a messzi-messzi galaxisban már láttunk olyat is, hogy egy óriási meztelen csiga (Jabba) beizgult egy alulöltözött twilek csajtól. Tehát akkor ez oké de ha véletlenül két azonos nemünél ráutalnak hogy kicsit bejönnek egymásnak az már a világvége? Hát akkor lehet készülni mert a világvége közeleg. Az SW kánonban már nem csak heterok vannak. Az egyik képregény-sorozat főszereplője (Doctor Aphra) például biszexuális és a képregényekben már leszbikus csók is elcsattant. Na bumm.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Egyébként meg a messzi-messzi galaxisban már láttunk olyat is, hogy egy óriási meztelen csiga (Jabba) beizgult egy alulöltözött twilek csajtól.

Még csak nem is kell olyan messzire menni.

Én itt vagyok ebben a galaxisban és én is elég szexinek találom a twi'lekeket. Kövezzetek meg érte! ;)

 

Viccet félretéve ezt én sem egészen tudom megérteni. A fajok közti erotika könnyebben elfogadható mint a fajon belüli de azonos neműekkel folytatott?  A Jabba-Leia jeleneten miért nincsen kiakadva senki sem? Ennyi erővel az is fúúúj!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valkűrre is ezt mondták a Thor előtt, de semmi nem volt ezzel kapcsolatban a filmben. Biztos vagyok benne, hogy ezt a Lando "dolgot" is csak az egyik Kasdan mondja és erre a filmben vagy képes enciklopédiában nem lesz utalás, így ez nálam egyenlő a nullával.

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 05. 18. - 22:16, Ody Mandrell írta:

Először nézzük meg a filmet és majd utána legyünk öngyilkosok....

 

A Holdo dolog meg egy nagy f*szság. Lehet,. hogy egy könyvben amit max. ezren olvastak van valami, de a TLJ-ből amit meg milliók láttak az jön le, hogy kedveli Poe-t. Az ahogy ránéz mindent elárul. Ez számít igazán. 

Ki beszélt öngyilkosságról Ody? Miért kell túltolni ennyire a dolgot? Mi konzervatívabbak vagyunk, mint pl ti. Ennyi. Pont. Ezt rólam minimum 10 éve tudjátok. De fontos adalék, hogy soha senkire nem toltam rá a saját nézőpontomat!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én rátoltam a Tiédre az enyémet? Mióta skatulyázol be engem valami olyannak ami nem vagyok? Engem nem érdekel ki mit mivel kivel mikor, amíg megmarad magának. Az a folytonos hiszti a fárasztó, ami mindig elindul a netes szenzáció hajhászás farvizén. Ez Volt Poe-val és Finnel is emlékszel ugye? A filmekben buzik lettek? Szerelmesek egymásba? Nem. Itt is ez van. Visszautalva. Én konzervatív vagyok ebben a kérdésben, nagyon is. De ráérek akkor nyafogni ha a filmekben ez fajsúlyos szerepet kap. Addig minek fárasszam magam vele?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újra megkérdezem... ki beszélt itt öngyilkoságról? Pláne ki hisztizett?

 

Szerk: Doctor Who. Az idei évadban a Doktor NŐ lesz! Nem, nem tetszett az ötlet, és még most sem tetszik. De érdekel a történet annyira és a sorozatot is szeretem, hogy kíváncsian várjam, hogy oldják ezt meg... természetesen ettől még a véleményem az, ami általában lenni szokott ebben a kérdésben. Na ezt csak azért írtam le, mert hogy én biztosan nem hisztiztem, ahogy DW esetében sem!

Én csak Bence írására reagáltam egy rövidet, hiszit nyomokban sem lehet felfedezni benne... de tényleg, akkor a többieket kérdezem... hisztiztem?

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocs, ha már volt, de én nem vágom: Vos-ról lehet tudni, hogy mi ez a sérülés az arcán és miért véres a szeme? Van egy közeli róla, és marha jól néz ki ott ahogy szivárog a szemében a vééér. :) Valami vagy valaki durván rákarmolt a palira, az tuti. Bírom ahogy "finom" jelzést ad Hannak, hogy kié a Nő... ráteszi Qira vállára a kezét és Solo szemébe néz.

(Jango Fett finom jelzése az aszteroida mezőben nem hatott Kenobira, jut eszembe) :)

Szerkesztve: - Darth Porg
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Körülbelül az ep1 idején született, tehát itt 22, az ep4-ben pedig 32 éves. A halálakor meg 66 éves. De ez csak becsült kor, mert nincs fix születési éve, az enciklopédia is csak annyit ír, hogy nagyjából 22 évvel a kessell-futam előtt született, ami viszot fix, hogy 10 évvel a yavini csata előtt volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Körülbelül az ep1 idején született, tehát itt 22, az ep4-ben pedig 32 éves. A halálakor meg 66 éves. De ez csak becsült kor, mert nincs fix születési éve, az enciklopédia is csak annyit ír, hogy nagyjából 22 évvel a kessell-futam előtt született, ami viszot fix, hogy 10 évvel a yavini csata előtt volt.

Wow. :o 10 évet dolgozott Jabbának?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy tűnik. Vagy legalábbis neki is dolgozott abban a tíz évben. De ráció van benne az ep4 tükrében. Ott ugye Jabbának meglehetősen a bögyében volt Han, mégis, a hangárban nem lövette lendületből agyon, hanem megegyezett vele, sőt Han még alkudozott is a kamaton (és áttaposott a farkán, amiért mondjuk Jabba majdnem behúz neki, de aztán Han ajánlatára megenyhül :) ). Hogy Han ilyen kivételezett(?) helyzetben van, azt magyarázhatja egy tízéves, jó munkaviszony.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.