Ugrás a kommentre

Han Solo és társai


IndianaAndrisSolo

Ajánlott hozzászólás

Falcon és Chewie. Ez két dolgot jelenthet. Első találkozás Chewie-vel és a Falconnal. Ami szerintem akár két filmnek is témát adhatna. Vagy Chewie és Han első találkozása a Falconnal, ami egy filmben elfér. De akkor mikor akarják a Chewie és Han első találkozást megfilmesíteni? És melyik volt előbb. Egyébként Alden jól néz ki mint Han, el kell ismernem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem se Chewie, se a Falcon jelenléte nem garantál semmit arról, hogy itt csatlakoznának a sztorihoz. Persze, érdekes lenne látni, sőt, talán Landoval tényleg most lesz a döntő sabaccparti, de ugyanennyi erővel csaphat rögtön a dolgok közepébe is a film, ami talán még izgibb lenne, mondjuk egy Raiders of the Lost Ark féle indítással.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért is? :hmm:

Olyan sok kánon szintű kalandja nincs Solo-nak. Gondoltam a Falcon elnyerését és Chewie-vel való barátkozást akár két sztoriban is el lehetne mesélni. Bár az is igaz, hogy egy magányos, Falcon nélküli Hant nem biztos, hogy jónéven vennének a rajongók. Ezzel csak az a baj, hogyha mindjárt belecsapunk a lecsó közepébe, a korai évek megfilmesítése elsikkadhat, mert Alden sem lesz már fiatalabb. Rendben, kapjunk egy már majdnem "klasszikus" Solo figurát, minden kellékével együtt, én benne vagyok. Alden egyébként tök jól mutat a volánnál. :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Alden egyébként tök jól mutat a volánnál. :clap:

Lehet, félreértelek, de a volánnál Phil Lord ül, az egyik rendező. A másodpilóta ülésben meg Christopher Miller, a másik rendező. Alden Ehrenreich középen van. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, félreértelek, de a volánnál Phil Lord ül, az egyik rendező. A másodpilóta ülésben meg Christopher Miller, a másik rendező. Alden Ehrenreich középen van. ;)

Reméljük a filmben már nem ők űlnek ott. De Alden jó arc, az a lényeg. :yeah:

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 3 hónappal később...
  • 2 hónappal később...

Michael K. Williams kénytelen távozni a Han Solo-filmtől

 

"Egy újabb sajnálatos és balszerencsés hír sújtotta a Han Solo-filmet. Idén márciusban közöltük a hírt, hogy Michael K. Williams (12 év rabszolgaság, Az út, Hideg nyomon) csatlakozott a Han Solo-film szereplőgárdájához. Időközben júniusban nagy hirtelen közös megegyezéssel szerződést bontottak a film eredeti rendeződuójával, majd Ron Howardot ültették a rendezői székbe. Ezért az szinte biztosra vehető volt, hogy számos újraforgatást és plusz felvételeket kell majd készíteni, amikhez a korábbi és új színészekkel ismét fel kellett venni a kapcsolatot és időpontot egyeztetni.

 

Egy ebből fakadó probléma miatt azonban a Deadline szerint Michael K. Williams nem tudott megjelenni a londoni újraforgatásokon Pinewoodban, aki éppen Afrikában vesz részt a The Red Sea Diving Resort forgatásán, ahonnan november végéig semmiképpen sem tud elszakadni, emiatt a Han Solo-film májusi megjelenési dátumát nem fogják kitolni. Williams elárulta, hogy a karaktere egy félig ember, félig állat volt, más források szerint ő egy gonosztevő-féleség lett volna. Nem tisztázott, hogy a karaktere teljesen, vagy csak részben lesz kivágva a filmből, vagy hogy új színészt választanak az újraforgatásokhoz. Minden hír azt sugallja, hogy egyeztetési problémák miatt nem vállalta a színész a további munkálatokat. Ennek dacára Williams elmondása szerint nem tűnik úgy, hogy kölcsönös ellenségeskedés lenne az 50 éves színész és a Lucasfilm között, és Williams szeretne ismét a franchise-ban dolgozni."

 

Forrás: starwarsmedia.hu

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem vele jobb lenne és jellemileg azt a Solot kapnánk aki kell. :D xDD

Tényleg sok a negatívum és lehet a futószalag gyártás itt kezd visszaütni... csak nem gondoltam, hogy ennyire már az elején. De persze az is lehet, hogy ez természetes minden filmnél ,csak itt felfújják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.