Ugrás a kommentre
IndianaAndrisSolo

Han Solo és társai

Ajánlott hozzászólás

A Vanity Fair szerint Emilia Clarke karakterét Kirának fogják hivni. De az MSW szerint félrehallották mert Kura lesz az. Nagyon fontos infó :D

A Kira nem lenne rossz, legalább megvalósulna egy újabb koncepció. A Kura magyarul kicsit necces. :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Kira nem lenne rossz, legalább megvalósulna egy újabb koncepció. A Kura magyarul kicsit necces. :D

Ha ő lesz Han felesége, akkor Kura Solo... :lol:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Úgy döntöttem hogy erről a Kura névről inkább az IKEA KURA nevű ágyára asszociálok. :D

Szerkesztve: - Rog

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Ez jópofa, pláne úgy hogy Tag és Bink sose voltak a kánon részei még a régi rendszerben sem. A sztorijaik igazából paródiák voltak. Abból viszont baromi jók. Mondjuk kiváncsi lennék mai fejjel mennyire élvezném őket, de anno a képregényeik ott voltak a kedvenceim között. Itt egy részlet abból amikor császári őrnek próbálják kiadni magukat. Igen, pont azoknak a császári őröknek akiket az ep.6-ban is láttunk:

1549496-tagandbink2.jpg

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
2017. 08. 26. - 12:20, Rog írta:

Glover letette a lantot.

d4Q405u.jpg

Először nem tartottam szimpatikusnak Donald Glovert, mondván, alig emlékeztet Landóra. Viszont ezen a fotón szerintem tisztára olyan. :) A fiatal Solo meg... Nem nagyon vagyok tőle elragadtatva képek alapján, de nagyon remélem, hogy kellemesen fogok csalódni benne. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Christian Bale-nek is felajánlották a Woody Harrelson által alakított Beckett szerepét, csak a karakter nem túlságosan jött be neki. De azt is mondta hogy szívesen szerepelne SW filmben. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Jobb hogy nem vállalta. Nekem ő mindörökké Batman marad. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
  • Tetszik 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Maradjon csaj távol a SW-tól, nem szeretném egyetlen filmben sem látni. 

• Tetszik 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
34 perccel korábban, Donát írta:

- Emilia Clarke - egyszerűen túlságosan összenőtt nekem a GOT-tal, nehéz elvonatkoztatni

Egyelőre nekem is. De attól függ milyen karaktere lesz. Remélem nem valami királynős ahol ugyanazt a játékot kell hoznia mint a GoT-ban, mert annak annyira nem örülnék épp azért amit írtál.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

A más kinézet segíteni fog ebben, ami már megvan. Utána pedig a karakteren (és persze a színésznőn) áll, hogy elfeledteti-e velünk 2 perc alatt, hogy ő Daenerys.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Haha,ezért jó ha az ember nem nézi a GoT. Néha úgy érzem egyedüli vagyok a földön ezzel,de így tiszta lappal indul nálam. Mondjuk Sarah Connorként tetszett,de itt még szebb,hogy nem szőke. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
6 perccel korábban, Lizardking írta:

Haha,ezért jó ha az ember nem nézi a GoT. Néha úgy érzem egyedüli vagyok a földön ezzel,de így tiszta lappal indul nálam. Mondjuk Sarah Connorként tetszett,de itt még szebb,hogy nem szőke. :)

off: Én se nézem nyugi. :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Glover nagyon Lando szerintem :) Emilia Clarkeról, nem Deny ugrik be hál'isten. Ehrenreich kicsit fura, de majd megszokom.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Regisztrálj, vagy jelentkezz be a hozzászóláshoz

Regisztrálni kell a hozzászólási jogosultsághoz

Regisztráció

Egyszerűen regisztrálhatsz közösségünkbe.

Regisztráció új felhasználóként

Bejelentkezés

Már regisztráltál? Lépj be!

Belépés

• Jelenlévő felhasználók:   0 tag

Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.

Fontos információ