Ugrás a kommentre

Star Wars: Darth Maul


Darth Sky

Ajánlott hozzászólás

A Star Wars: Darth Maul egy Cullen Bunn által írt és Luke Ross által rajzolt, 5 részes minisorozat, a Marvel kiadó gondozásában. Az első szám 2017. február 1-jén jelent meg, a címszereplő zabrak Sith-tanítványt állítva középpontba. A történet a Baljós árnyak előtt játszódik, a Sith-ek rejtőzködésének korszakában.

 

A jogi problémák elkerülése miatt a képregény rajongói fordítása eltávolításra került az oldalról. A hivatalos változat elérhető a Szukits honlapján.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi. Biztos, hogy csak mini lesz? Az első oldalon az I. könyv I. rész felirat olvasható.

 

Nagyon jó volt a történet, a rajzokkal is elégedett voltam. Végre egy újabb Darth Maul történet. Most már azt mondom, hogy a Del Rey Random House példát vehetne a Marveltől. A Marvel eddig minden évben elment 1 vagy 2 sorozat erejéig a klasszikus trilógia előtti időkbe. Nem értem, hogy a Del Rey miért nem tudja megtenni ugyanezt?

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi. Biztos, hogy csak mini lesz? Az első oldalon az I. könyv I. rész felirat olvasható.

Igen, ez nekem is feltűnt, de elvileg csak 5 részes lesz. Aztán lehet, hogy később folytatják egy újabb minisorozat formájában.

Önző szempont, de én most nem igazán bánom, hogy csak mini lesz. Így van fény az alagút végén. :D

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ez nekem is feltűnt, de elvileg csak 5 részes lesz. Aztán lehet, hogy később folytatják egy újabb minisorozat formájában.

Önző szempont, de én most nem igazán bánom, hogy csak mini lesz. Így van fény az alagút végén. :D

Értem, azért remélem még lesznek történetek ebből a korból is.

A Szukits Kiadónak már többen is ajánlották a Marval Darth Maul sorozatának kiadását.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 4 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.