Ugrás a kommentre

Bolygók


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Kémjelentés szerint számíthatunk egy vörös bolygóra, havas felszíni részletekkel ahol az Első Rend (egyik) bázisa van. Spekulációk szerint Bolíviában ehhez a bolygóhoz vettek fel jeleneteket. Mindenesetre szép kontraszt lenne Ahch-To zöldes kék színvilágával.

 

Ha meglévő bolygókkal akarunk analógiát vonni akkor akár lehetne Moraband vagy Dathomir is. :)

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kémjelentés szerint számíthatunk egy vörös bolygóra, havas felszíni részletekkel ahol az Első Rend (egyik) bázisa van. Spekulációk szerint Bolíviában ehhez a bolygóhoz vettek fel jeleneteket. Mindenesetre szép kontraszt lenne Ahch-To zöldes kék színvilágával.

 

Ha meglévő bolygókkal akarunk analógiát vonni akkor akár lehetne Moraband vagy Dathomir is. :)

Nagyon örülnék egy ilyen bolygónak!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ez alapján egyelőre semmit sem tudok mondani. Attól hogy vörös + hó még nem lesz se jó se rossz. A Starkiller bolygó (nem tudom hogy magának a bolygónak is ez volt-e a neve) elég jellegtelen volt. Miután az volt az Első Rend titkos bázisa nem volt rajta lakosság, plusz élővilág sem igazán. És mivel nem volt lakosság kultúra sem volt. Remélem ez a bolygó azért hangulatosabb lesz.

 

 

 

 

Az tudható hogy a Dubrovnikban forgatott jelenetek melyik bolygón játszódnak? Azok a forgatási képek nagyon hangulatosak voltak.

Szerkesztve: - Jar-Jar Binks
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Ebből számomra az Endor a full meglepetés! Talán láthatjuk Vader máglyáját? Mekkora lenne már? :clap:

 

Ja és az ewokokat. :pfff: A vén yub-yubbal az élen. :lol:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebből számomra az Endor a full meglepetés! Talán láthatjuk Vader máglyáját?

 

A cikk szerzője, szintén a megbízható(nak vélt) forrásra hivatkozva azt állítja hogy mind a három bolygó Kylo kapcsán kerül a képbe, aki végiglátogatja azokat a helyeket ahol közelebb kerülhet a nagypapához. Ebből kiindulva a máglya is előkerülhet.

Azt pedig tényként kezeli az írás, hogy Vader kastélya ismét feltűnik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rémálmaimban se szeretném az Endort újra látni. Egyszerűen nem érdekel. Ewokokat meg még kevésbé. Egyszer bőven elég volt, azt is a hiba kategóriába sorolnám. :)

Persze ha csak Kylot látjuk a máglyánál stb azzal még nem lenne gondom.

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jöhetnek, de egy forrás ami már most rálát az ep.9-re de nem tudja megmondani, hogy a felsorolt bolygók melyik filmben fognak feltünni? Erősen kamugyanús.

 

Nyilván helyén kell kezelni mindent, mert bármi lehet kamu. De egyébként pont ők (starwarsnewsnet) nem szoktak kamuhírekkel dobálózni. Ha jön az előzetes majd kiderül van-e ezekben a hírekben bármi realitás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Úgy tűnik, hogy Ahch-To -n sokáig elleszünk ( és ez jó :peace: ) továbbá gondolom Crait -en is időzünk egy kicsit.

 

Ezeken kívül nekem van egy olyan gyanúm, hogy D'Qart is viszontlátjuk, illetve a Dubrovnic -ban forgatott helyszín is egy új planétán lesz.

 

És ez még csak 4 bolygó(?), kitudja hogy mi lesz még itt. :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Szerintem a csata biztos nem a D'Qar mellett lesz.

 

Szerintem igen. Voltak korábban olyan pletykák hogy az űrcsata a film elején lesz, ami meg közvetlen az Ep7 után kezdődik. Szerintem az Első Rend a pillanatnyi káoszt igyekszik majd kihasználni, és támad amíg kitart a lendület.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem annyira nem tetszene, ha kiderülne, hogy az Ellenállásnak komplett hadiflottája van. Akkor miért nem küldték ezeket a nagy hajókat oda a Csillagpusztítóhoz? Vadászokkal rohamoznak, miközben vannak erősebb rombolóik, amik nyilván nagyobb kárt tudtak volna tenni a hőoszcillátorban.

Meg jobban is tetszik az elképzelés, hogy az Ellenállás tényleg kicsi, kisebb, mint a Főnix-sejt volt a Rebelsben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...

Engemet ez a jármű félig-meddig egy high-tech motorra emlékeztet. :D

 

Tehát Cantonica. Érdekes hely lesz, és ha netán egy minimális fogatversenyt is látunk, akkor máris tetszik. De azért ez a rendőrség, maguk az emberek, akik a kaszinókban vannak, mind-mind valami teljesen új érzést keltenek bennem.

 

Eddig 4 bolygóról tudunk: D'Quar, de ez csak a film elején lesz, Ahch-To - sokat leszünk itt, Crait, Cantonica. Igazán változatos kínálat.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Ez az Ellenállás oldalán van, hajdanán a Lázadók Szövetségének egy elrejtett bázisa volt. Itt állomásozott Heff Tobber hadnagy (Rogue One: Kék 8 ) még a scarifi csata előtt. Szerintem a D'Quar elhagyása után ez lesz az Ellenállás új főparancsnoksága.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.