Ugrás a kommentre

Star Wars Celebration - Orlando 2017


Fulcrum

Ajánlott hozzászólás

Nemrég 12 karakter artwork is kijött. Némelyik úgy-ahogy a poszteren is szerepel de azok magukban is jól mutatnak. :cool:

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 3 héttel később...

Hayden? :yeah: :yeah: :yeah:

 

Már csak az lenne számomra a legjobb, ha bejelentenék az Obi-wan filmet, és megjelenne Ewan :clap2:.

 

Nagyon várós ez a Celebration, hiszen egyrészt 40 éves lesz az SW, másrész a Disney a Lucasfilm felvásárlása óta szépen terjeszti az univerzumot. Bár az EpVII nem lett olyan kiemelkedő, de a karakterek nagyon jók benne. Az RO kifogástalan, a kapcsolódások, a történet, a karakterek mind nagyon jól meg vannak csinálva. És a Rebels eddigi 3 évada is azt mutatja, hogy jó kezekben van az SW. Az EpVIII pedig az eddig hallottak alapján szerintem nagyon jó lesz, már előre várom.

És személy véleményem szerint direkt erre a Celebration -re hagyták a nagy bejelentéseket, hiszen egyrészt mint már említettem 40 éves lesz az SW, másrészt jövőre nem lesz Celebration, így mint az EpVIII/Rebels -ről, mint a jövőre érkező Han Solo -ról(aminek szerintem a rendezvényen megtudjuk a címét, és továbbá szerintem még egy teaser is lesz. Egy olyan, mint volt 15 -ben a RO -nál :D), mint a jövőre esedékes filmekről(EpIX és utána lévők) jócskán jöhetnek hírek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.