Ugrás a kommentre

Star Wars Celebration - Orlando 2017


Fulcrum

Ajánlott hozzászólás

Mondjuk azért a stabil livestream sem lenne rossz (bár mondjuk ez úgy live, minthogy én Donald kacsa vagyok...). Egyik pillanatban még a nagy öregek ülnek bent, aztán már Lucas áll a színpadon, aztán hopp, már Kennedy is ott áll, most meg egy szót nem tudnak akadás nélkül végigmondani, ami a Fisher megemlékezés közepén k*rva jó... :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk azért a stabil livestream sem lenne rossz (bár mondjuk ez úgy live, minthogy én Donald kacsa vagyok...). Egyik pillanatban még a nagy öregek ülnek bent, aztán már Lucas áll a színpadon, aztán hopp, már Kennedy is ott áll, most meg egy szót nem tudnak akadás nélkül végigmondani, ami a Fisher megemlékezés közepén k*rva jó... :angry:

 

Egyetértek :angry: Ugrálnak ide-oda, nekem szaggat is a stream :( Pedig döfi kis panel lenne ha normális körülmények között lenne levetítve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak most kapcsolódtam be, nemtom valamiért a youtube nekem délután fél hetet írt kezdésnek reggel amikor néztem icon12.gif Volt valami érdekes?

 

Stream stabilitás: akkor megnyugodtam, hogy a hiba nem az én készülékemben van :) De amúgy katasztrófa, nekem nem rémlik, hogy tavaly vagy tavaly előtt ilyen gané lett volna stream.icon15.gif

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak most kapcsolódtam be, nemtom valamiért a youtube nekem délután fél hetet írt kezdésnek reggel amikor néztem icon12.gif Volt valami érdekes?

 

Stream stabilitás: akkor megnyugodtam, hogy a hiba nem az én készülékemben van :) De amúgy katasztrófa, nekem nem rémlik, hogy tavaly vagy tavaly előtt ilyen gané lett volna stream.icon15.gif

 

Lucas, Ford megjelent :D Ja és Liam, meg SJ beköszönt. Meg Carrie -re emlékeztek. És a bejelentett vendégek(Mark, Hayden, Ian, Billy, Anthony stb. )

 

A Stream -ről: folyamatosan akad, ugrik össze-vissza, meg nekem még tölt is :angry:

Tavaly nem volt ilyen, sőt semmi probléma sem volt, és ha jól tudom a 15 -ös Anaheim -i Celebration -nel sem volt problem.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Volt valami érdekes?

Semmi érdekes, csak ilyen noname figurák lófráltak ott, a sokadik mellékszereplők. Mark Hamill, Harrison Ford (vajon hány rohamosztagost küldtek, hogy életében először kilátogasson?), Hayden Christensen (érte meg a rohamosztagosok másik fele ment :D), stb. Mondjuk Billy Dee Williamsnek adhattak volna valami gyorsítót. :) Meg valami George Lucas is beesett, róla már hallottam, de nem tudom hová tenni. :evil:

 

Azt nem értem, miért nem lehet ezt a Twitch-en is közvetíteni? Azt csak az ilyen livestremekre találták ki, és ezerszer stabilabb, mint a Youtube.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.