Ugrás a kommentre

Forces of Destiny


reaper

Ajánlott hozzászólás

Felőlem be lehet. Csak azért raktam be én az előzőeket mert úgy alakult hogy más nem előzött meg.

Amúgy ez is jópofa rész. Hogy akcióba lendül már Wicket. :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig jónak tűnik, bár igaz, ezek a kb. 3 perces részek csak lyukakat tömködnek be. Kíváncsi leszek majd Ahsokára.

 

Ja és napi szinten fognak jönni a részek? Csakmert ha igen, akkor attól függ, hogy hétvégén is lesz-e. Ha igen, akkor hétfőn lesz a 8. rész, ha nem, akkor 1 hét múlva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felőlem be lehet. Csak azért raktam be én az előzőeket mert úgy alakult hogy más nem előzött meg.

Amúgy ez is jópofa rész. Hogy akcióba lendül már Wicket. :D

Rendben, nem tudtam, hogy van-e megállapodás rá. Akkor kiveszem a spoilert.

 

Nekem nagyon tetszenek amúgy! Megkérdeztem Al-t, hogy hozza-e a szinkronos részeket majd. Várjuk a válaszát! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig jónak tűnik, bár igaz, ezek a kb. 3 perces részek csak lyukakat tömködnek be.

Inkább azt mondanám, hogy jól megtalálják azokat az eseményeket, amelyek alkalmasak arra, hogy közben bemutassák ezeket a bájos történeteket úgy, hogy közben nem borítják fel az eddigi cselekményszálat, és nem sok újat tesznek hozzá az univerzumhoz.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De jó volt hallani újra azt a szót Anakintól, hogy "Snips". :D

 

Ahsoka Jedi lovag lett? :o

Szerintem nem. Egy fokkal közelebb került hozzá, hogy lovag lehessen.

 

szerk.: A 4. rész a TCW 5. évadának fináléja előtt játszódott!

 

Továbbá az elkövetkezendő 3 rész címe, és szereplői:

 

5. rész: Beasts of Echo Base (Leia lesz főszerepben)

6. rész: Newest Recruits (Sabine & Ketsu főszerepben)

7. rész: Tracker Trouble (Rey & Finn kettőse + Csubi & Han is szerepelni fog benne)

 

Az utolsó, 8. rész a nyári felhozatalból pedig gondolom Jyn -é lesz, vagy ő átkerül az őszi menetbe.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ez TCW nosztalgiapörgés volt. Ejjj... de remélem, hogy Ahsoka előkerül az ep6 után. Annyira jó lenne, ha találkozna Luke-kal, és az ifjú Jedi végre autentikus forrásból hallana az apjától, nem olyan személytől, aki szerint a pofátlan hazugság is igazság, bizonyos szemszögből nézve.

 

Ahsoka Jedi lovag lett? :o

Nem, Yoda azt mondja, hogy a Jedivé válás útján jár. Gondolom, a padawanságban is vannak fokozatok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó volt, bár Anakin & Yoda kinézetével nem vagyok kibékülve.

 

Yoda nekem elment, de Anakin szája túl csókosra sikerült. :D

 

 

Csoli nekem is volt egy kissé, nemt'om azért mert előtte olvastam a hsz-ed vagy amúgy is, de tényleg megidézte azt a CW részt amikor Anakint C-3PO követi, de nem ismeri fel mert be lett aranyozva és utána valami sikátorban találkozik Padméval, ha jól emlékszem :)

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csoli nekem is volt egy kissé, nemt'om azért mert előtte olvastam a hsz-ed vagy amúgy is, de tényleg megidézte azt a CW részt amikor Anakint C-3PO követi, de nem ismeri fel mert be lett aranyozva és utána valami sikátorban találkozik Padméval, ha jól emlékszem :)

Pontosan! a Coruscanti tömeg megjelenítése.

cw-fod.jpg

De a fa már full TCW.

Szerintem szándékos az egész.

Segít egységben kezelni az összes eddigi sw-t. Mert a filmek közt is vannak szakadékok megjelenítésben/megjelenésben. A sorozatok és filmek közt is. A sorozatok és sorozatok közt is.

Ez a forma pedig most mindből nyúl, mindből használ, mindhez hozzátesz egy picit.

Én a mai napig nem kukáztam a CW-t, de ez majd ha teljes lesz, megy mellé és nem kell szégyenkeznie egyiknek sem.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami viszont egy korszakban játszódik az mind egységes.

Természetesen. De voltak azért kemény OT vizualitások a TCW-ban is például hídként, például a halálcsillag belseje-szerű díszletek a csillagrombolókban.

 

Itt pedig arra céloztam, hogy ha kiragadgatunk dolgokat az eddigiekből és azt egyféle köntösben tesszük akkor az is ad egyfajta összefűzést.

Hisz ha csak az eddigi 4 részt nézzük akkor milyen a kronológiánk? 7,7,6,TCW

Ez nem kronológia. Világos is, hogy nem is akar az lenni. Nem. Ez azt mondja: Lásd egyben a star warst! Mindenestől. Ezek pedig szemelvények, széljegyzetek a nagy egészből.

A maga nemében és az én szememben máris zseniális! :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.