Ugrás a kommentre

Game of Thrones


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

4 perccel korábban, Fulcrum írta:

Szinte mindig április környékén indult. Volt egy nyári és ha jól emlékszem egy május közepei ami nem. 

Nekem csak ezek a májusi és nyári indulások rémlenek. Ha most hamarabb indul, akkor a marketing is indulhat hamarabb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát imdb szerint az összes eddigi évad a 7-es kivételével áprilisban startolt:

1. évad: 18 Apr. 2011

2. évad: 2 Apr. 2012

3. évad: 1 Apr. 2013

4. évad: 7 Apr. 2014

5. évad: 13 Apr. 2015

6. évad: 24 Apr. 2016

 

Hogy melyikhez mikor jött előzetes, azt nem tudom

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Fulcrum írta:

Az elmúlt két évad marketing kampánya így nézett ki.

 

Ez alapján mondjuk keresztet lehet vetni a hajnali trailerre. Valszeg a dátum mellett megint valami semmitmondó animáció jön vagy pár külön a promó kedvéért leforgatott jelenet lesz a szereplőkkel (mint a "Long Walk" teasernél)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
  • 3 héttel később...

Héten nagy eséllyel trailer mert beindult a marketing henger. Az előző két szezonba ennyivel (-41 nap) premier előtt már kint volt az első előzetes (6. évad -47 nap 7.évad -53 nappal jött az előzetes) . Ma Good Morning America műsorban lesz valami meglepi holnap pedig Late Show With Stephen Colbert műsorban lesz vendég Jon Snow. 

3498h943ho9p485whp9w34h.jpg

6xgkfzksw3k21.png

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állat jó! Állítólag csak az első két részből meg a harmadik legelejéből adtak be jeleneteket, szóval tényleg úgy keltették fel az ember kiváncsiságát hogy közben alaposan titkolják hova, és mibe fog kifutni az egész. Ami nekem külön örömteli volt, hogy láttunk egy bevágást az Arany Kompániáról (ez az a zsoldos sereg amit Euron hoz Cerseinek). Íme az Arany Kompánia egyik kisebb szelete (a többi katona meg a beharangozott harci elefántok a többi hajón lehetnek):

Screen-Shot-2019-03-05-at-10.18.25-AM.jp

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Bomarr írta:

 Ami nekem külön örömteli volt, hogy láttunk egy bevágást az Arany Kompániáról (ez az a zsoldos sereg amit Euron hoz Cerseinek). Íme az Arany Kompánia egyik kisebb szelete (a többi katona meg a beharangozott harci elefántok a többi hajón lehetnek)

Nekem is az egyik kedvencem kíváncsi leszek mit fognak csinálni az utolsó szezonban.  Nekem a másik érdekes jelenet az Arya rémült futása. Vajon mi lehet az amitől kemény badass Arya így megrémült? Többen halott Stark királyokra tippelnek mert a teóriák szerint Starkoknak különleges kapcsolata van a Másokkal.  Könyvekben ráadásul Deres kriptája egy misztikus hely. 

w6mtwqxusbk21.jpg 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

47 perccel korábban, Yoda József írta:

Vajon be merték játszani, hogy az Arany Kompánia

  Spoiler elrejtése

vezetője Targaryen (mint a könyvekben) , az a kard ott pedig a Blackyre? 

 

Hát kard nagyan fancy van benne valami. Érdekes lenne ha ezt meghúznánk így ennyivel a vége előtt. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Nem annyira szorosan a sorozathoz kapcsolódik, de megjelent egy érdekes interjú Emilia Clarke-al, ami érdekes adalékul szolgál a sorozatban nyújtott alakításához is, hogy közben miken kellett keresztülmennie. https://www.newyorker.com/culture/personal-history/emilia-clarke-a-battle-for-my-life-brain-aneurysm-surgery-game-of-thrones

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.