Jump to content
Bomarr

Game of Thrones

Recommended Posts

Noha az ilyen jellegű világok nem különösebben tudnak megmozgatni, annyira domináns téma már évek óta ez a sorozat, hogy gondoltam adok neki egy esélyt. Elkezdtem hát nézni a hétvégén. Eddig 2 évadon vagyok túl. Alapvetően tetszik, de egyelőre még nem látom benne azt, ami miatt ekkora iszonyatos hype volt/van körülötte.

Ahhoz, hogy nálam felnőjön a hírnevéhez, még legalább egy, de inkább két minőségi kategóriát kéne feljebb lépnie. Kíváncsi vagyok meg fog-e történni. Mindenesetre azt elérte, hogy folytassam, és már minden bizonnyal végig is fogom nézni, bár rajongója azért nem lettem. :)

42 perccel korábban, pb69 írta:

még legalább egy, de inkább két minőségi kategóriát kéne feljebb lépnie.

Attól függ mit értesz ezalatt. :) 

Posted (edited )

Bár még az utolsó évadból hátra van a két utolsó rész, azt elmondhatom a GOT-ról, hogy kiemelkedően minőségi sorozat. Kiváló operatőri munka, nagyszerű CGI, remek trüllök, mozifilmbe illő csatajelenetek, szuper színészek és remek - általuk életre keltett - karakterek... DE! Továbbra sem látom én sem azt a leírhatatlan hype-ot, ami körbe lengte a sorozatot éveken keresztül. 

Amerikában 10 milliónál is több ember vett ki szabadságot csak azért, hogy láthassa a finálét. 

Nem egy - számomra - jobb sorozatot láttam már a GOT-nál, de tény, hogy - amit eddig láttam - alapvetően tetszett és szórakoztató volt, de nekem mondjuk egy LOST, Stranger Things, 24, Doctor Who, vagy akár még egy StarGate (SG-1, Atlantis) is többet tudott adni! 

De ez én vagyok! :)

Edited by Darth Riddick