Jump to content

Az Obi-Wan Kenobi sorozat

Recommended Posts

Óriási lenne egy élőszereplős inkvizítor! Micsoda tétje lenne a meccsnek ha Luke-ra akadna egy. Azzal az infóval Kenobi nem engedheti el.. És  amúgy vizuális orgazmus lenne a Rebels béli inkvi-fénykard is Obi-Wan kék pengéje ellen! 

13 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Óriási lenne egy élőszereplős inkvizítor! Micsoda tétje lenne a meccsnek ha Luke-ra akadna egy. Azzal az infóval Kenobi nem engedheti el.. És  amúgy vizuális orgazmus lenne a Rebels béli inkvi-fénykard is Obi-Wan kék pengéje ellen! 

Valami ilyesmire számítok, nem pedig olyan beduin üldözős, békésen pöfékelős, naplemente nézős sorozatra. :)

17 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Kiszivárgott videó a díszletekről. Valakit szerintem nagyon megdádáznak majd ezért :D 

Spoileres tartalom megtekintése

Ettől Tatuin feelingem lett.:D

Amerikában ebben a hónapban jelent meg a Skywalker: A Family At War című könyv, ahol természetesen a családról mesél az író. Azonban a család közeli hozzátartozóiról is van szó, többek között Obi-wan is kap egy fejezetet. Érdekesség, hogy Obi-wannak 10 év kellett ahhoz, hogy kapcsolatba lépjen Qui-gonnal. Minő meglepetés, az Obi-wan Kenobi sorozat pont 10 évvel a ROTS után játszódik. :D

r/StarWarsLeaks - Skywalker: A Family At War explicitly states that it takes ten years for Obi-Wan to make first contact with Qui-Gon Jinn. This lines up with the timeline of his series. (Credit to NumidianPrime for pointing this out)

Posted (edited )

Jól ki van gyúrva! :o Kemény lehet a remete élet. :D Amúgy ez a sorozat ha jó lesz, minden SW TV szériát le fog söpörni a színről. 

Edited by Ody Mandrell
  • Vicces 1
  • Tetszik 1

Szerintem ez a sorozat maximum a teljesíthetetlen magasságokba emelkedő elvárásokon hasalhat el, de akinek reálisak a követelményei, az imádni fogja.

Ezek szerint Qui-gon Anakin bukása után kezdett el "manifesztálódni". :hmm:

Amúgy én csak azt szeretném, hogy üssön a sorozat, hogy ezt hogyan éri el, azt rábízom. Ha minden igaz, ez lesz az utolsó olyan élőszereplős alkotás, ahol Ewant és Haydent láthatjuk, mint Obi-wan és Anakin. Ennek fényében bizakodó vagyok, hogy mindent megfognak tenni a készítők annak érdekében, hogy a lehető legjobb alkotást hozzák el a rajongóknak. Igazából ha belegondolunk, hogy milyen történeteket mesélhetnek el, rengeteget. Könnyen bemutathatják akár Obi-wan próbatételét is, innen nézve Hayden, mint kísértés, vagy mint flashback-Anakin tökéletesen megfelelne 1-2 rész erejéig.

34 perccel korábban, Bence1997 írta:

ahol Ewant és Haydent láthatjuk, mint Obi-wan és Anakin

Az ep3 premierjén is gondoltunk ilyeneket. :) Szerintem a Star Wars már eljutott arra a pontra, amikor nincs "utoljára" vagy olyan, hogy "soha többé". Ki gondolta volna az ep6 után nagyon sokáig, hogy még láthatjuk majd Mark Hamilt még Luke-ként, Harrison Fordot Hanként, Carrie Fishert Leiaként. Ki gondolta volna az ep4 után, hogy még láthatjuk Tarkint Peter Cushing arcával? Ki gondolta volna egészen a múlt évig, hogy még élőben láthatjuk a fiatal Luke-ot Mark Hamill arcával? És szerintem sohasem hitte senki az ep2 után, hogy valaha is fogjuk látni Boba Fettet Temuerra Morrison által megformálva. És ez csak néhány a "sohasem", "nem hiszem" és társai közül. Az alkotók fantáziájának immár a technika sem szab határt, így szerintem, ha a Star Warsban eljön az "utoljára" és a "soha többé", az akkor lesz, amikor a jelenleg ismert civilizációnak is befellegzik.