Ugrás a kommentre

Az Obi-Wan Kenobi sorozat


Fulcrum

Ajánlott hozzászólás

Pontosan olyan kommunikációra gondoltam, mint Ezra és Yoda közt.

 

Én valahogy mindig is úgy képzeltem, hogy a RotS és az ANH közti időszakban Obi-Wan és Yoda tartották a kapcsolatot. Mellesleg láttunk ilyet már a TESB-ben is Vader és Luke közt, meg most a TLJ-ben, Rey és Kylo közt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

A Collider megkérdezte Johnson-t hogy érdekli-e a Kenobi muvi.
Erre ő nagyjából azt felelte hogy megnézés szempontjából nagyon érdekli és rögtön megsasolná. A rendezést átengedi másnak mert most csak az új Star Wars trilógiára koncentrál.

 

“In seeing it? Sure, I’ll watch that movie in a heartbeat,” Johnson shared. “Right now, I’m just focused on the new trilogy. Isn’t that enough? God, man, I’d love to see that movie.”

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://widescreen.hu/2019-tol-belfastban-foroghat-az-obi-wan-kenobi-spin-off-mozifilm/

 

Na most ehhez mit szóltok? Számomra ordas nagy kacsának tűnik. Mi köze lenne Lucasnak a Kenobi-filmhez??? Kétlem, hogy foglalkozna helyszínnézéssel a Lucasfilmnek.

Ugyanakkor nagyon örülnék, ha valami fura módon mégis igaz lenne, és Lucas rendezné... Persze álmodik a nyomor.

 

Először azt hittem, úgy ahogy van kacsa az egész magyar cikk, mert külföldi SW-oldalakon nem találtam hírként, még rumorként se, de most rákerestem, és tleg az elmúlt 20 órában hoztak le cikkeket a témában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, IndianaAndrisSolo írta:

http://widescreen.hu/2019-tol-belfastban-foroghat-az-obi-wan-kenobi-spin-off-mozifilm/

 

Na most ehhez mit szóltok? Számomra ordas nagy kacsának tűnik. Mi köze lenne Lucasnak a Kenobi-filmhez??? Kétlem, hogy foglalkozna helyszínnézéssel a Lucasfilmnek.

Ugyanakkor nagyon örülnék, ha valami fura módon mégis igaz lenne, és Lucas rendezné... Persze álmodik a nyomor.

 

Először azt hittem, úgy ahogy van kacsa az egész magyar cikk, mert külföldi SW-oldalakon nem találtam hírként, még rumorként se, de most rákerestem, és tleg az elmúlt 20 órában hoztak le cikkeket a témában.

Ez a kedvenc mondatom: 

 

"A hírek szerint azonban egyre biztosabb, hogy Ewan McGregor visszatér mint Obi-Wan Kenobi, de Qui-Gon Jinn is érdeklődését fejezte ki."

 

:lol:

 

Tényleg jól megy már ez a kommunikáció QG felé, már a földre is tud szellemalakban üzenni. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Utánanéztem, azért tleg lehozta jónéhány újság:

 

Ez a Belfast Telegraph hozta le: https://www.belfasttelegraph.co.uk/entertainment/news/belfast-to-join-star-wars-universe-as-spinoff-movie-comes-to-town-36591457.html

 

https://geektyrant.com/news/lucasfilm-will-reportedly-start-shooting-their-obi-wan-kenobi-movie-in-2019-in-belfast

 

https://www.buzz.ie/movies-tv/obi-wan-kenobi-movie-filmed-ireland-272859

 

Meglátjuk, ha még egy helyről jelentik, az már jobb jel, egyelőre mindenki a Belfast Telegraph-ra hivatkozik. De számomra mindenesetre nehéz ügy az Obi-Wan film. A Lucasfilm eddig min. 5 filmet (Johnson-trilógia, Benioff-Weiss-sorozat, úgyh min. 2 rész az is) jelentett be a IX. rész utánra, épp az Obi-Wan filmet nem. Persze lehet, h azért, mert itt ugye a főszereplővel is alá kell írni, nem elég a rendezővel. Obi-Wan nélkül elég nehéz Obi-Wan filmet forgatni. 

 

Bízom benne, hogy egyszercsak bedörren a médiába a veretes cím: "Ewan McGregor signed for an Obi-Wan Kenobi spinoff movie" vagy "Ewan McGregor and original Star Wars creator George Lucas signed for an Obi-Wan Kenobi spinoff movie"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen igy működik az online újságírás: valaki kitalál valamit a klikkekért, mások pedig mivel ők is akarnak a klikkekből átveszik. Mivel az egész egy kétes hirű bulvárlaptól a Belfast Telegraph-tól indult én konkrétan ennek a hírnek a valódiságtartalmában nem igazán reménykednék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

56 perccel korábban, IndianaAndrisSolo írta:

Utánanéztem, azért tleg lehozta jónéhány újság:

 

Ez a Belfast Telegraph hozta le: https://www.belfasttelegraph.co.uk/entertainment/news/belfast-to-join-star-wars-universe-as-spinoff-movie-comes-to-town-36591457.html

 

https://geektyrant.com/news/lucasfilm-will-reportedly-start-shooting-their-obi-wan-kenobi-movie-in-2019-in-belfast

 

https://www.buzz.ie/movies-tv/obi-wan-kenobi-movie-filmed-ireland-272859

 

Meglátjuk, ha még egy helyről jelentik, az már jobb jel, egyelőre mindenki a Belfast Telegraph-ra hivatkozik. De számomra mindenesetre nehéz ügy az Obi-Wan film. A Lucasfilm eddig min. 5 filmet (Johnson-trilógia, Benioff-Weiss-sorozat, úgyh min. 2 rész az is) jelentett be a IX. rész utánra, épp az Obi-Wan filmet nem. Persze lehet, h azért, mert itt ugye a főszereplővel is alá kell írni, nem elég a rendezővel. Obi-Wan nélkül elég nehéz Obi-Wan filmet forgatni. 

 

Bízom benne, hogy egyszercsak bedörren a médiába a veretes cím: "Ewan McGregor signed for an Obi-Wan Kenobi spinoff movie" vagy "Ewan McGregor and original Star Wars creator George Lucas signed for an Obi-Wan Kenobi spinoff movie"

Indi, amúgy a magyar cikk azt nem írta, hogy Lucas rendezné, csak hogy Belfastban tartott "terepszemlét". :) Vagy a Lucas rendezné dolgot a Telegraph cikkben láttad?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Neeem láttam sehol, hogy Lucas rendezné. Én csak azt mondtam, hogy örülnék neki :D

 

Mert ilyen a földön nincs, hogy ő menjen el terepszemlézni a Disney-nek, ez így ahogy van, ki van zárva... Max megnézte a stúdiót, arra járt. Ha viszont ez iga, hogy az Obi-Wan miatt volt ott, akkor tuti, hogy nem csak egy sima terepszemle miatt járt ott.

 

Amúgy úgy tapasztalom, hogy Lucas egyre közeledik újra az SW felé. 40th panel Orlando-ban, beugrás a Han-filmre, VIII. rész tetszett neki és végre azt is láthatta, hogy nem kukázták az ötleteit. Most már ott volt a Black Panther premierjén is, holott a TLJ, RO premierjén nem volt ott.

 

 

Egyébként meg: Obi-Wan film Belfastban? Én tuti Tatooine-on tartanám a csávót végig (szerintem érdekes lenne egy egybolygós SW), de persze a stúdiónál lehet, hogy a belső részek merültek fel, amikben az épített belsőket lehet forgatni. Ez fura, ha váltanak, mert eddig nagyon jónak és tartósnak tűnt a Pinewood-dal való együttműködés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Májusban már nehéz sokat kaszálni. Az Avengers is most megdöntött minden létező rekordot a nyitóhétvégével kapcsolatban, de jövőhéten már jön is a Deadpool, hogy ellopja a nézőket, 2 hét múlva meg már jön a Jurassic World folytatás azután két héttel pedig a Hihetetlen család. Ezek mind nagyon várt filmek, főleg a tengeren túlon, ellenben a szokásos decemberi felhozatallal, ahol a TFA-nak 2 hónapig semmi komoly ellenfele nem volt, a TLJ-nak is meg csak egy Jumanji

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez csak egy saját teória. De lehet hogy tutira zöld utat kap. Mindenesetre érdekes hogy még várnak a bejelentéssel. Mintha kivárnák a reakciókat a Han filmre. De az is lehet hogy nem akarnak egymás hegyén-hátán túl sok bejelentést tenni. Rian trilógia, Benioff és Weiss film-sorozata, Resistance animációs sorozat, élőszereplős széria.... rengeteg minden lett bejelentve az elmúlt pár hónapban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.