Jump to content
Fulcrum

Obi-Wan sorozat

Recommended Posts

Nagyszerű. Ennek nagyon örülök. :)

Azt is mondta, hogy a jedik kiirtásával is foglalkozni fog a sorozat.

Állitólag McGregor négy éve tudta meg, hogy újra eljátszhatja Obi-Want. Négy évig kellett össze-vissza hantáznia az interjúkban arról, hogy vissza fog-e térni :D

• Meglepő 3
  • Vicces 2
  • Tetszik 4

On 8/24/2019 at 11:27 AM , Darth Sky said:

Örömteli hír! Talán jobb is, hogy sorozatban tér vissza híres Jedi-mesterünk. Jobban szeretem ezt a formátumot, mert több idő jut mindenre (karakterek, történet). Nyilván vannak olyan grandiózus sztorik, amik inkább mozifilmként működnek, de a Kenobi szerintem ideálisabb lesz így, ahogy kapjuk.

Én egyébként animációs formában is nagyon örültem volna a sorozatnak. Igazán tetszett Obi-wan karaktermodellje a Rebelsből, egy közel azonos animációval készült sorozatot szívesen megnéztem volna. Sőt, nekem a Resistance animációja is bejön, egy olyanban is megnéztem volna Obit. :D De igazából szinte mindenfélében. :D De persze az élőszereplőssel sincs semmi bajom, pláne nem úgy, hogy McGregor visszatér a szerepbe.

A mai The Mandalorian részt az a Deborah Chow rendezte, aki az Obi-Wan Kenobi sorozat mind a hat részét fogja dirigálni.

És azt kell mondjam, hogy ebben az esetben nagyon jól fogunk járni. Nekem speciel rendezés szempontjából ez az epizód tetszett eddig a legjobban. :) 

Egyébként a Cassian Andor sorozatot hamarabb bejelentették, de mégis az az érzésem, hogy ez lesz a következő élőszereplős sorozat, mivel ez sokkal előrehaladottabb állapotban lehet.

• Like 2
  • Tetszik 2

jar jar binks GIF

Szerintem a kedvenc kajájáért jön. :D 

Jar Jar mint egy birodalmi tisztviselő és Jedi vadász... :D

• Meglepő 1
  • Vicces 1

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Ha jól láttam azt is írták, hogy másabb lesz mint korábban. :D 

Szakállas lesz. Jöhetnek majd a szakállas poénok. :lol: 

• Vicces 2
  • Tetszik 2

50 perccel korábban, Donát írta:

Szakállas lesz. Jöhetnek majd a szakállas poénok. :lol: 

Megszólítása Sir lesz. :D

20 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Néha Jason Ward is tévedhet.:P

Mostanában eleve elég sokat téved szegény. A Mandalorinál is kamu lett a kémjelentése.

Posted (edited )

Ep9-es makingstarwars spoilereket nem olvastam, de a mandaloriról olyanokat írtak, hogy Obi-Wan fog szerepelni az évadzáróban és Yoda szülőbolygója is benne lesz, több másik "Yodával".

Remélem, hogy ennek is ennyi a valóságtartalma. :facepalm:

Arra jó volt, hogy minden szennyoldal lehozza, hogy az Obi-Wan sorozatban szerepelni a Star Wars leggyűlöltebb karaktere.

Edited by Brodie

Nem gondolnám, hogy bevállalnák Jar Jar-t egy Obi sorozatban. Esetleg cameo szerepet tudok neki elképzelni.

Ha értelmes szerepet adnak neki, nem tolják túl a hülyeségeit, sőt kap kis drámai színezetet a sorsa, akkor vessetek rám követ, de én nagyon szívesen fogadnám. Azért az ő sorsa valahol nagyon tragikus, nemcsak univerzumon belül, de azon kívül is. Akárhogy is van, egy méltó lezárást megérdemelne a karaktere.

• Like 1
  • Tetszik 3

Posted (edited )

A gungan nagyon vékony jég, biztos vagyok benne, hogy patikamérlegen lesz adagolva, vagy kb. cameo, vagy vmi ütős kis megoldás, különben nem mernének kockáztatni. A Mando jó ízléssel lett összerakva, nem gondolom, hogy másképp lehetne ez pont Jar-Jar mesterrel. ;) 

Edited by Darth Porg

Nagyon lezárást egy Obi-Wan sorozatban nem kaphat a karakter, hisz a kánon szerint túléli az ep.6-ot is.

Posted (edited )

Esetleg azt lehetne bemutatni, ha nagyon akarják, hogy konkréten hogyan is jut el odáig. Bár én meglennék nélküle is.

Edited by Darth Cupsy

Posted (edited )

Jar-Jar-t ismerve ő csak haza akart volna menni a Naboora, csak rossz hajóra szállt :D 

Edited by Darth Cupsy
  • Vicces 1
  • Tetszik 2