Jump to content
Fulcrum

Obi-Wan sorozat

Recommended Posts

25 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Esetleg azt lehetne bemutatni, ha nagyon akarják, hogy konkréten hogyan is jut el odáig. Bár én meglennék nélküle is.

Ez akkor most Jar Jar sorozat vagy Obi-Wan? :D Nem hinném, hogy belefér a gunga életútja egy Obiról szóló sorozatba. :) 

Éppen most , Nute Gunray írta:

Mit keresne a Tatooine-on?

Lehet Luke-ra jött vigyázni. :lol: Eszembe jutott Padmé kérdése a TCW-ből. "Jar-Jar?" "Jar-Jar." :lol: 

1 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ez akkor most Jar Jar sorozat vagy Obi-Wan? :D Nem hinném, hogy belefér a gunga életútja egy Obiról szóló sorozatba. :) 

Nem részletezve gondoltam, csak mondjuk, ha tényleg valahogy benne lenne akkor mondjuk pár mondatban elmondhatná, hogy kirúgták a Szenátusból és most szörnye, szörnyen szomrú van most ez miatta ő. :D 

16 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Szerintem egy cameo beleférne csak ne legyen túl kicsi a galaxis érzésünk tőle. 

13 órával ezelőtt, pb69 írta:

Akárhogy is van, egy méltó lezárást megérdemelne a karaktere.

Hát, Obi-Wan nem arról híres, hogy a lezárásokat vonzza be, sokkal inkább a visszatéréseket – elég, ha csak Maulra vagy Qui-Gonra gondolunk. Vagy Darth Vaderre a mustafari affér után. (Lehet, Palpatine-éhoz is volt köze, csak az a jelenet is a vágóasztalon végezte.) :P

Az ACE Comic Con-on Hayden is csatlakozik Ewanhez... ez a közös megjelenés remélem azt jelenti, a sorozatban is csatlakozik hozzá :D

82803942_2646065652179066_29480887147330

6 perccel korábban, Yoda József írta:

Az ACE Comic Con-on Hayden is csatlakozik Ewanhez... ez a közös megjelenés remélem azt jelenti, a sorozatban is csatlakozik hozzá :D

Vadernek elég alacsony. Meg szerintem amúgy sem nagyon kellene Vadernek a sorozatban szerepelnie. Esetleg valami flashbackben jöhet Hayden.

• Vicces 1
  • Tetszik 2

Flashback Hayden jöhet, de számomra Vader is simán. Nyilván nem Obi-wannal találkozna de a háttérből kavarhatná a dolgokat. :D

Én is flashbacket szeretnék. :D Egy-két rész erejéig visszaemlékezésekben láthatnánk őket. De jó lenne klónháborút látni újra élőszereplős kivitelben. Az 501 -es fiúk jöhetnek klónoknak. :P

Posted (edited )

Inkább ő, mint Jar Jar. :| Egyébként ennek a sorozatnak, a megvalósítására nagyon kíváncsi vagyok. (Van bennem egy nagy adag félelem.)

A sorozatból, csak egy évadot terveznek, nem?

Edited by Adrián

2 órával ezelőtt, Adrián írta:

A sorozatból, csak egy évadot terveznek, nem?

Igen csak egyet.

• Meglepő 1
  • Köszönöm 1

Az Internet újabb csodáját ismerhettük meg az elmúlt napokban: az Obi-wan sorozat kaszálva lett! LFL, DIsney, KK k*pja be. :lol: STC skacok kezdik a hülyülést. :lol2:

21 perccel korábban, Bence1997 írta:

Az Internet újabb csodáját ismerhettük meg az elmúlt napokban: az Obi-wan sorozat kaszálva lett! LFL, DIsney, KK k*pja be. :lol: STC skacok kezdik a hülyülést. :lol2:

Ez elég cinkes lenne azok után, hogy a nagyszínpadon lett bejelentve KK-val és Ewan McGregorral. Szerintem ez kamu, maximum kicsit később jelenik meg.

Azóta töménytelen hivatalos forrásból meg lett erősítve, hogy a kaszáról szóló hírek kamuk. Minden megy tovább ahogy eddig.

• Like 3
  • Tetszik 1

8 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Rian Johnsont kihagytad, ez is az ő hibája :D

30 perccel korábban, Yoda József írta:

Rian Johnsont kihagytad, ez is az ő hibája :D

Ő már eleget kapott, legyenek a többiek is hibásak. :D Amúgy hihetetlen, hogy néhány STC emberke milyen híráradatot tud képezni pár nap alatt. :(

Most olvasom, hogy a Lucasfilm továbbra is remekel. Nagy dirrel-durral bejelentjük a fantasztikusan tehetséges forgatókönyvírót, utána meg a THR megírja, hogy ki van rúgva.

Csak a szokásos. Eddig csak az ep8 és a Mandalori 1. évad készült el normális ütemben a Kennedy-érában. 

Posted (edited )

Amennyiben tényleg Jar Jar-t írta bele, nem csodálom, hogy kidobták. :lol: 

Egyébként előjön az alap probléma. Obi-Wan remeteségéről nem lehet érdekes történeteket írni. Azért van ott a Tatooine-on, hogy vigyázzon Luke-ra. Nem utazgathat a galaxisban.

Edited by Ody Mandrell

Posted (edited )

Ha jól értettem, már a meg nem valósult mozifilmnek a forgatókönyvét is ő írta.

A Jar Jar pletykát én nem tudtam a making star wars forrás miatt komolyan venni. :D

A csúszás annyira nem zavar, mert nem is volt még meg részemről a hype, inkább azt sajnálom, ha tényleg csak 4 rész lesz az egész.

És baromi ciki, hogy mindig ugyanezeket a köröket futják.

Szerk.: Én sem tudok semmi érdekeset elképzelni ebből az alapfelállásból, de elvileg a Lucasfilm 4 éve már dolgozik ezen, és hivatalosan is bejelentették, ezért azt gondoltam, hogy ők igen.

Edited by Brodie

Olyanról témáról kellene csinálni történeteket, amikben van sztori is. Mert szerintem ebben még annyi seincs mint a Solo-ban. Nem csoda ha már csak 4 részben gondolkoznak.